0

Šią merginą žmonės internete pavadino “naująja Kendall Jenner“. Savo išvaizda ji veda vyrus iš proto, tačiau dauguma jų nežino merginos paslapties

Share
  • 2023-03-18


naujienos

Šią merginą žmonės internete pavadino “naująja Kendall Jenner“. Savo išvaizda ji veda vyrus iš proto, tačiau dauguma jų nežino merginos paslapties


Kai merginai buvo 17 metų ji buvo vadinama “naująja Kendall Jenner“ ir jai piešiama šviesi ateitis mados industrijoje. Žiūrint jos nuotraukas Instragrame, neįmanoma nesižavėti tokia simpatiška blondine. Visgi ji neseniai pasidalino savo paslaptimi, kuri šokiravo visus sekėjus.


Susipažinkite su Emma Ellingsenn. Mergina gimė Norvegijoje, visai netoli Oslo. Nors ji niekada nebuvo užlipusi ant podiumo, ją vadina “naująja Kendall Jenner“. Instagram tinkle 21-erių Emą seka virš 650 tūkst. žmonių.

“Prieš įdedant nuotrauką į Instagram, aš pasidarau 500-1000 selfių ir pasirenku geriausią. Svarbiausia pasirinkti tinkamą kampą ir drabužius“ – apie savo sėkmę ir kaip jos pasiekti pasakoja mergina.

Mergina Instagram tinkle tapo labai populiari ir nusprendė atvirai prisipažinti.. jog yra transeksualas. Ne visi fanai tuo galėjo patikėti, bet jos sekėjų skaičius pradėjo dar sparčiau augti.

Dabar mergina dalyvauja įvairiose fotosesijoje, bei bando laimę aktorystėje. “Dabar aš pabaigiau mokyklą ir mano tėvai nori, jog mokyčiausi toliau. Tiesa, jie džiaugiasi, jog padariau karjerą socialiniuose tinkluose, kurie jiems yra nesuprantamas dalykas“ – pasakoja ji.

Daugiau merginos nuotraukų:WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com