0

Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams iš Vasilisa Volodina 2023 m. balandžio mėn.

Share
  • 2023-03-18


2023 metų balandis, anot astrologės Vasilisos Volodinos, daugeliui žmonių bus itin palankus mėnuo. Balandžio pradžioje ji rekomenduoja visiems susitelkti į buities darbus ir šeimos reikalų sprendimą, mėnesio viduryje – į darbo ir profesinius reikalus, o iki mėnesio pabaigos – sveikatos gerinimui. Astrologės nuomone, į kurią pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į kiekvieną Zodiako ženklą.

Avinas


Šeimos Avinams balandžio mėnesį rekomenduojama sumažinti savo energijos laipsnį ir nukreipti dėmesį į ramius namų ruošos darbus. Artimiems žmonėms dabar reikia jų paramos. Šio ženklo atstovai, laisvi nuo šeimyninių įsipareigojimų, taip pat gali atsipalaiduoti ir susitvarkyti kasdienius reikalus. Be to, jų gyvenime gali įvykti romantiški įvykiai – susitikimai, pasimatymai, pažintis su dvasios artimu žmogumi.

Jautis

Jaučiui balandį išryškėja profesinė sfera. Jie gali sėkmingai užbaigti tai, ką jau pradėjo, ir pasiekti naujų pastangų su minimaliomis pastangomis. Pasak Vasilisos Volodinos, šis mėnuo bus ypač palankus kūrybingiems žmonėms.

Dvyniai

Dvyniai šio mėnesio negalės praleisti ramūs ir atsipalaidavę. Jiems tai bus gana įtempta ir nenuspėjama. Teks keisti planus, prisitaikyti prie aplinkybių ir persitvarkyti priimant sprendimus priklausomai nuo situacijos. Bet jei jie ištvers didelį įvykių tempą, balandis jiems bus palankus.

Vėžys


Vėžiai turėtų pasiruošti pokyčiams asmeniniame gyvenime. Kiek jie teigiami, priklauso nuo jūsų. Svarbu išlaikyti ramybę ir neprovokuoti konfliktinių situacijų, jos gali būti jums nenaudingos. Daugiau laiko skirdami asmeniniams reikalams, nederėtų pamiršti ir darbo.

Liūtas

Balandis palankus metas ugnies ženklų atstovams, Liūtui žada sėkmę visose gyvenimo ir veiklos srityse. Galite saugiai imtis bet kokio sudėtingo verslo ir pradėti ambicingiausius projektus, jie pasirodys labai perspektyvūs. Teigiami pokyčiai planuojami ir finansų sektoriuje, kurie leis Liūtams gerokai pagerinti savo finansinę padėtį.

Mergelė

Anot astrologės, balandžio mėnuo Mergelei bus gana sunkus, visų pirma dėl to, kad šį mėnesį susikerta šeimos ir profesiniai interesai. Mergelei teks priimti sunkius pasirinkimus ir laiku susidėlioti prioritetus. Stenkitės dėti visas pastangas, kad išeitumėte iš šios situacijos be nuostolių.

Svarstyklės


Balandis šio ženklo atstovams suteiks netikėtų galimybių, kurias reikės tinkamai išnaudoti. Svarstyklėms nepadės įprotis apgalvoti situaciją iki smulkmenų, pasverti visus už ir prieš, sprendimą teks priimti greitai, pasikliaujant savo intuicija.

Skorpionas

Skorpionams – ramybės mėnuo, kurį jie gali panaudoti norėdami atsipalaiduoti ir harmonizuoti savo būklę. Balandžio mėnesį atostogaukite, išvykite į kelionę, skirkite laiko artimiesiems, pasirūpinkite savo sveikata. Visa tai padės sukaupti jėgų ir energijos ateities darbams.

Šaulys

Dinamiškas mėnuo Šauliams, atnešiantis jiems teigiamų pokyčių. Galite planuoti viską, kas susiję su keliu ir eismu, bet kokios kelionės, susitikimai, užsiėmimai atneš sėkmę ir prisidės prie materialinės gerovės ateityje.

Ožiaragis


Darbštiems ir kryptingiems Ožiaragiams nesvetimi sunkumai ir įvairiausių kliūčių įveikimas. Šiuo atžvilgiu balandis jiems nebus išimtis ir atneš daug rūpesčių. Šio ženklo atstovai turi apsirūpinti kantrybe ir ištverme, kad sėkmė jų neapleistų.

Vandenis

Astrologė Vandeniams balandį rekomenduoja neatsipalaiduoti ir susitelkti į profesinę sritį. Šio ženklo atstovų laukia didelės perspektyvos ir spartus karjeros augimas, jei pavyks nusiteikti darbinei nuotaikai ir susitvarkyti su pavestomis užduotimis.

Žuvys

Žuvys šį mėnesį rizikuoja susitikti su blogai nusiteikusiais žmonėmis, kurie sukels joms daug problemų. Peržiūrėkite savo socialinį ratą, nesidalinkite savo planais su nepažįstamais žmonėmis, jei norite išvengti problemų. Dėmesys darbui ir asmeniniams pomėgiams.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com