0

Vyras ketino atjungti komoje gulėjusią žmoną nuo aparatų, bet ji staiga prabilo

Share
  • 2023-02-18


Pastaraisiais dešimtmečiais nedaug mokslo sričių pasiekė tiek pažangos, kiek medicina. Šiandien gydytojai sugeba nustatyti labai tikslias diagnozes ir išgydyti ligas, kurios anksčiau atitiko mirties nuosprendžius. Vis dėlto, norint išspręsti visus galvosūkius, dar reikia nueiti ilgą kelią. Kartais ligoninėse įvyksta tai, ko negali paaiškinti joks gydytojas. Būtent taip nutiko 45 metų Lindei Braun.


Viskas prasidėjo, kai sūnus Styvas namuose atrado savo motiną be sąmonės. Jis nedelsdamas iškvietė greitąją pagalbą, tačiau Lindei jau buvo komos būsenoje. 12 ilgų dienų šeima ir gydytojai laukė gyvybės ženklų, tačiau nieko neįvyko. Bet moteris, net būdama komoje, matė viską, kas vyko aplinkui.

„Prisimenu, kaip gydytojas man atmerkė akis ir apžiūrėjo, sakydamas, kad nereaguoju,“ – prisimena ji.

Keletą dienų Lindei pragulėjus ligoninėje, šeima pasinaudojo gydytojų patarimais ir sutiko atjungti aparatus, kurie palaikė jos gyvybę. Šeimos nariai vienas po kito atsisveikino su ja. Galų gale atėjo jos vyro eilė.

„Tu privalai kovoti. Negali pasiduoti,“ – tarė jis savo mirštančiai žmonai.

Ir staiga jis išgirdo Lindei balsą. Ji atmerkė akis ir pasakė:

„Aš kovoju!“

Visa šeima neteko žado ir negalėjo nieko kito, kaip ištikti šoko spoksoti į ją.

Nepaisant visų prognozių Lindei pabudo. Šiandien ji nori atkreipti dėmesį į tokiose situacijose kylantį pavojų, kad kiti per anksti neatjungtų aparatų. Paprastais žodžiais ji sako:

„Tai, kad kažkas negali reaguoti, dar nereiškia, kad jis nežino, kas vyksta. Kalbėkitės su artimaisiais – jie iš to gaus daugiau, nei jūs manote.“

Kai kurių dalykų negalima paaiškinti net šiuolaikine medicina. Lindei buvo stipri ir neprarado vilties, todėl šiandien ji vis dar gyva ir yra kartu su savo šeima. Dabar moteris sveiksta. Linkime jai visko, kas geriausia.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com