0

Ištikimiausi zodiako ženklai ir labiausiai linkę į išdavystę

Share
  • 2023-02-18


Zodiako ženklai gali daug pasakyti apie žmogaus asmenybę, pavyzdžiui, ar jis taps ištikimu draugu ar romantišku partneriu. Ar kada susimąstėte, kurie ženklai yra ištikimiausi?

Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kurie zodiako ženklai stos už jus mūšyje, o kurie išliks ištikimi savo partneriams iki galo. Pasiruoškite, nes reitinguojame ženklus nuo ištikimiausių iki labiausiai linkusių sukčiauti – skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau!


Astrologinių ženklų ištikimybės įvertinimas

1. Vėžys

Vėžys yra ženklas, kuris visada palaikys. Vandens ženklai linkę būti labai ištikimi, o Vėžys yra puikus pavyzdys. Jiems niekada neateitų į galvą apgauti partnerį ar išduoti draugą – jie per jautrūs! Šis ženklas yra asmeninis jūsų draugų ir šeimos patarėjas. Jie yra puikūs emociniai rėmėjai.

Palaikykite savo Vėžio draugą greitojo rinkimo numeriu – jis bus šalia jūsų bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Jei esate romantiškai susijęs su vėžiu, jums pasisekė! Jūs esate su žmogumi, kuris liks su jumis, kad ir kas būtų – Vėžys santykiuose ilgus metus.

2. Jautis

Jautis yra vienas sąžiningiausių ir patikimiausių ženklų. Jautis jūsų netikrins ir nežais žaidimų – jie yra tiesmuki, nes nori saugumo savo santykiuose. Galutinis jų tikslas yra visiška ištikimybė, tačiau ji turi būti abipusė. Kad Jautis įsipareigotų tau, parodyk, kad dėl jo padarysi tą patį. Šis ženklas tiesiog nori būti namuose arba mėgautis jūsų dviejų užmegzta draugyste.


Jautis – toks žmogus, kuris nepagražins savo nuomonės, bet ir pateiks naudingų bei sąžiningų rekomendacijų.

Ištikimiausi zodiako ženklai

3. Liūtas

Liūtas parodo savo lojalumą per lyderystę. Liūtai laiko save gaujos valdovais, todėl mano, kad draugai ir santykiai yra labai svarbūs. Liūto draugai žino, kad iš jo sulauks palaikymo ir pagalbos, o mainais Liūtas taps lyderiu. Tai naudinga visiems!

Tiesa, ugnies ženklai yra laukiniai, jaudinantys žmonės, bet kai jums jų tikrai prireiks, jie jums padės. Galite pasikliauti Leo!

4. Ožiaragis

Ožiaragis vertina lojalumą ir stabilumą. Jei norite draugo visam gyvenimui, Ožiaragis yra tai, ko jums reikia. Jiems gali prireikti šiek tiek laiko, kol jie pripras prie naujos draugystės ar santykių, bet kai jie tai padarys, jie išliks visą gyvenimą. Jie gali būti atsakingiausi draugai visame zodiake, todėl žinote, kad visada galite pasikliauti savo Ožiaragiu.


5. Skorpionas

Skorpionas gali būti įkyriai ištikimas. Tikriausiai manote, kad Skorpionas yra paslaptingas ir paslaptingas ženklas, tačiau jei jie jus įsimyli ar taps geriausiu jūsų draugu, vadinasi, yra jums įsipareigoję visam gyvenimui!

Skorpionai turi žinoti, ar jų draugas ar partneris yra jiems ištikimi, todėl būkite pasirengę būti išbandytam. Jei atrodo, kad Skorpionas šiek tiek nepasitiki, tai todėl, kad bijo išdavystės. Parodykite Skorpionui, kad esate jam ištikimas ir jis jus mylės amžinai!

Zodiako ženklai, kurie gali išduoti

6. Mergelė

Mergelė yra atkakli ir patikima. Jei Mergelė duos jums žodį, įsitikinkite, kad ji jo laikysis. Žinoma, Mergelės gali būti ne tokios jaudinančios ar spontaniškos kaip kiti zodiako ženklai, tačiau jos tikrai yra ištikimos. Jei tau ko nors reikia, Mergelė linkusi pasilenkti, kad padėtų.

Jei pastebite, kad jūsų Mergelės ženklo partneris ar draugas nuolat jus gelbėja, tai tikrai geras ženklas. Mergelė parodo savo lojalumą būdama paslaugi.


7. Avinas

Avinas kaip pagrindą deda save ir savo tikslus. Tai reiškia, kad Avinas savo poreikius ir troškimus išskirs pirmiau nei ištikimybė jums, todėl jų įsipareigojimai gali svyruoti. Tačiau galite būti tikri, kad Avinas vis tiek rūpinasi jumis ir bus šalia, kai jums to tikrai reikės, net tada, kai jis užsiėmęs savo reikalais! Įkarštyje jis gali pasakyti ką nors įžeidžiančio.

8. Žuvis

Žuvys mėgsta lankstumą, todėl yra labai patikimos. Nors jie turi gerų ketinimų, šis vandens ženklas leidžia dienas paskendusioms svajonėms, o tai reiškia, kad jie ne visada gali būti patikimiausi. Tačiau jei sulauksite jų dėmesio, jie atiduos jums visą save. Jei prireiks, žuvys leis jums išlieti laikrodį priešais save.

Žuvys iš visų jėgų stengsis būti šalia jūsų, tačiau ne visada gali viską suprasti.

9. Svarstyklės


Svarstyklės yra ištikimos draugės, tačiau romantiškuose santykiuose nepastovios. Svarstyklės yra žinomos kaip vienas iš labiausiai bendraujančių ženklų ir yra labai ištikimos savo artimiems draugams. Tačiau Svarstyklės linkusios būti nepastovios, todėl užmezgusios santykius nori išsiskirti; kai jie yra vieniši, jie gali galvoti tik apie tai, kaip susirasti partnerį.

Kokie zodiako ženklai yra linkę į išdavystę

10. Vandenis

Vandeniai bijo prarasti nepriklausomybę, todėl nėra patys patikimiausi. Jie nuolat turi problemų dėl santykių. Tiesiog jiems labai sunku būti įkvėptam įsipareigojimų!

Vandeniai yra kietas riešutėlis, tačiau į juos reikia kreiptis, kai norite turėti visiškai unikalų pokalbį ar gauti naują požiūrį.

11. Dvyniai


Dvyniai tokie nenuspėjami, kad jais sunku pasitikėti. Tokie oro ženklai kaip Dvyniai yra pažeidžiami – jie yra mąstytojai, kurie dažnai keičia savo nuomonę. Jei atrodo, kad jie pučia karšti, tada šalti, tai todėl, kad jie yra! Dėl jų nenuoseklumo draugystę ar santykius su Dvyniais gali šiek tiek apsunkinti.

Dvyniai gali taip greitai persigalvoti, kad gali svaigti galva, todėl galbūt nenorėsite klausti jų patarimo. Jei esate su Dvyniais, ilgainiui galėsite užmegzti pasitikėjimo santykius, ypač jei stiprinsite santykius giliais, apgalvotais pokalbiais. Bet tai gali būti nelengva!

12. Šaulys

Šauliams patinka lojalumo idėja, tačiau jiems sunku būti ištikimam. Tokie ugnies ženklai kaip Šaulys yra aistringi – lojalumas yra tarsi vandens pylimas ant liepsnos. Jie tiesiog paprastai neprisiima įsipareigojimų santykiuose, nes per daug vertina savo laisvę.

Gera žinia ta, kad Šauliams daug lengviau būti stabiliems draugystėje. Ieškai įspūdžių ir nuotykių su draugu? Šaulys tave uždengs!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com