0

Kefyras ir burokėliai: netekite 5 kilogramų per 7 dienas!

Share
  • 2023-02-17


Išvalius savo kūną galima numesti 4–7 kilogramus.

Svarbiausia, jog tai įvyksta per trumpą laiką! Kefyras ir burokėliai yra vieni iš labiausiai prieinamų produktų, kurie jums gali padėti numesti svorio. Jie padeda per trumpiausią įmanomą laiką atsikratyti poros kilogramų ir išvalyti kūną nuo toksinių. 

Siūlome padaryti nedidelį valymą ir tam puikiai padės kefyras ir burokėliai. Ne tik išvalysite savo kūną, bet ir atsikratysite nepageidaujamų kilogramų!


Kefyras ir burokėliai

Šis svorio metimo būdas bus naudingas visiems, kurie jau laikosi dietos ir užsiima fiziniais pratimais, tačiau rodyklė ant svarstyklių dėl tam tikrų priežasčių sustojusi vietoje. Ši dieta yra gana griežta, nes per ateinančias 3 dienas turėsite suvartoti 1,5 kilogramo virtų burokėlių, 1,5 litro neriebaus kefyro ir 1,5–2 litrus vandens. Gerkite pakankamai vandens, kad kūnas nenukentėtų, nes kartu su toksinais pašalinamas ir skystis.

Šį maisto kiekį reikia padalyti į 5-6 patiekalus. Jei šie produktai jums nepatinka atskirai, supjaustykite burokėlius ir trintuvu ir sumaišykite su kefyru. Šis kokteilis jums patiks kur kas labiau.

kefyras ir burokėliai

Ketvirtą dieną į valgiaraštį galite įtraukti 400 gramų virtos mėsos ar žuvies bei citrusinių vaisių. Tokia šoko dieta, be abejo, tinka ne visiems. Jei turite sveikatos problemų – kepenų, skrandžio ar inkstų veiklos sutrikimų – jokiu būdu nesiimkite kefyro-burokėlių dietos, o rinkitės sau tinkamesnį būdą, kaip numesti svorio.

Kokiais būdais jūs kovojate su antsvoriu? Pasidalinkite su mumis komentaruose ir papasakokite, kaip jums sekasi!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com