0

Ilgai ir laimingai: astrologai pasakojo, kaip pratęsti savo gyvenimą pagal zodiako ženklą

Share
  • 2023-02-17


Nedaugelis žinome, kad astromedicinos požiūriu sveika gyvensena yra pozityvus mąstymas ir harmoninga astralinė plotmė, nes būtent psichinių ir dvasinių skylių atsiradimas žmoguje dažnai sukelia ligas. Garsi astrologė Tasha Igoshina pasakojo, ką turi daryti kiekvieno zodiako ženklo atstovai, norėdami pailginti savo gyvenimą.

Kaip pratęsti savo gyvenimą pagal zodiako ženklą Avinas, Jautis, Dvyniai, Vėžys, Liūtas ir Mergelė


Avinas

Avinai, tu turi išmokti numalšinti savo agresyvumą jo pasireiškimo akimirkomis. Tiesą sakant, agresija nėra toli nuo piktumo, o tai yra baisi dvasinė liga, kuri atima natūralų gyvybingumą. Būtų malonu išmokti klausytis savo kūno, kuris visada signalizuoja apie pavojų. Tačiau dėl kartais pernelyg didelio aktyvumo ir darbo to nepastebi.

Jautis

Jautis, jūs turite mokėti suvaržyti savo maisto perteklių ir visaėdžius. Išmokite sustoti laiku! Blogi įpročiai, kaip taisyklė, sukelia nutukimą, depresiją ir greitą pervargimą.

Dvyniai

Dvyniai, pradėkite intensyviai pumpuoti savo smegenų vingius. Norėdami tai padaryti, reguliariai įdėkite filtrus į gaunamą informaciją. Dėl to turėsite ramią nervų sistemą. Ir tai yra raktas į jūsų ilgą ir laimingą gyvenimą.


Vėžys

Vėžys, tavo jaunystės piliulė – tai gebėjimas suvaldyti savo įgimtą nerimą, kuris dažniausiai grindžiamas gailesčiu sau. Suprask, kad gailestis (ne užuojauta) yra destruktyvus, jis tarsi magnetas į tavo gyvenimą pritraukia griaunančią energiją, kuri veikia ne tam, kad sustiprintų, o gesintų asmenybę.

Liūtas

Liūtai, pageidautina, kad išmoktumėte objektyviai pamatyti savo galimybes. Paprastai jūsų ligos kyla dėl savo jėgų pervertinimo. Keliate sau kartais tiesiog neįmanomų superužduočių, kurios lėtai ir užtikrintai atima iš jūsų energiją, provokuodamos funkcinių neurozių atsiradimą.

Mergelė

Mergelės turi dirbti su savo įtarumu, kuris yra svarbiausia bakterija, griaunanti jų gyvenimą. Įtarumas su savo įtarumu ir nerimu provokuoja stresą, kuris ilgainiui sukelia lėtinių psichikos sutrikimų atsiradimą, taip pat kenkia bendrai fizinei sveikatai.


Kaip pratęsti savo gyvenimą pagal zodiako ženklą Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys, Ožiaragis, Vandenis ir Žuvys

Svarstyklės

Svarstyklėms svarbus energijų balansas. Darnos ir teisingumo pažeidimas veda į moralinę tuštumą, be kurios žmogui sunku gyventi. Todėl praradę gerumą, sąžiningumą ir padorumą, prarandate savo sveikatą.

Skorpionas

Skorpionams naudinga psichinė savikontrolė. Gebėjimas apdoroti ir išgauti bet kokią neigiamą energiją yra raktas į ilgaamžiškumą. Nuolatinis stresas priveda organizmą į savęs sunaikinimą. Išmokite atsipalaiduoti ne tik fiziškai, bet ir protiškai.

2023 m. vasario 9 d. horoskopas: kokie zodiako ženklai šią dieną sulauks sėkmės

Šaulys


Šauliai, dirbk su savo pasididžiavimu. Iškreipta pasaulėžiūra ir jūsų nesąžiningų poelgių pateisinimas neišeis į naudą, privers jus susilpninti organizmo atsparumą. Dėl to pačiose netikėčiausiose vietose pradės atsirasti įvairių opų.

Ožiaragis

Ožiaragiai, kviečiame nuleisti pragmatiškumo ir nusižeminimo lygį, kuris padės optimistiškiau (taigi ir ilgiau) kurti savo gyvenimą. Materialus pasaulis yra puikus! Tačiau žmogus yra tokia būtybė, kuri negali gyventi be dvasinio komponento. Prisimink tai.

Vandenis

Vandeniai turi problemų tik dėl iškreipto laisvės supratimo, dėl to gali atsirasti traukulių, spazmų, prastos limfos ir kraujo apytakos. Išsiaiškinkite, kur yra tikroji laisvė, o kur pabėgimas nuo atsakomybės – tada viskas greitai susistos į savo vietas.

Žuvys


Žuvys turi silpniausią prigimtinį gyvybingumą, kuris savihipnozės ir saviapgaulės atveju dažnai pasireiškia nuolatiniu šio ženklo žmonių nuovargiu. Išmokite patys išvalyti savo energiją, jūsų archetipo poliškumas leis jums gydyti ne tik save, bet ir aplinką.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com