0

Zodiako ženklų reitingas. Kurie tvarkosi geriausiai, o kurie – prasčiausiai?

Share
  • 2023-02-16


Sukūrėme linksmą horoskopą, kuriame Zodiako ženklai vertinami pagal meilę tvarkai. Tikimės, kad nudžiuginsime jus. Sužinokite, kurie Zodiako ženklai tvarkosi geriausiai, o kurie – prasčiausiai.

Kurios ženklai tvarkosi geriausiai?

12 vieta – Dvyniai


Dvyniams nepatinka valyti, gaminti maistą ar tvarkytis. Tačiau jie gali tai padaryti, jei nėra pinigų maisto pristatymui, cheminiam valymui ir valymo įmonių paslaugoms. Šis Zodiako ženklas mieliau ilgiau dirba, nei tvarkosi namuose.

11 vieta – Žuvys

Žuvys retai savo kalboje vartoja žodį „netvarka“. Bet „kūrybinė netvarka“ yra dažnai ir su dideliu malonumu kartojami žodžiai. Šio ženklo žmonės puikiai prisitaiko prie chaoso namuose. Tačiau kitiems jį toleruoti nėra lengva.

10 vieta – Vandenis

Vandenis, kaip kūrybiškiausias ir spontaniškiausias ženklas, visiškai nemėgsta tvarkos. Žinoma, jei nebėra iš ko valgyti, jis išplauna indus, gal net išsisiurbia grindis. Tačiau neverta tikėtis, kad toks valymas bus kokybiškas.

9 vieta – Skorpionas

Skorpionai mielai gamina maistą ir tvarkosi, bet ne dėl savęs, o dėl artimųjų. Dėl savęs Skorpionai gali nuspręsti gyventi taip, kad net kaimynams teks skųstis.

8 vieta – Avinas

Paprastai Avinas mielai tvarkosi namuose tiek dėl savęs, tiek dėl savo partnerio. Bet, tiesą sakant, jis tikrai galėtų to atsisakyti. Jam būtų geriau, jei galėtų mokėti profesionalams už namų ruošos darbus ir negaištų savo laiko.

7 vieta – Šaulys

Šauliai mieliau tvarko daiktus, kai tam yra nuotaika. Todėl, jei šis ženklas neturi nuotaikos, tada visi turi arba kęsti netvarką, arba sutvarkyti patys.

6 vieta – Liūtas

Išdidūs Liūtai, nors ir moka būti gerais namų šeimininkais, labai mėgsta perleisti savo darbus kitiems. Taip, tai nėra teisinga. Tačiau, kita vertus, jų namuose visada karaliauja švara.

5 vieta – Mergelė

Mergelės išsiskiria ypatingu kruopštumu ir meile tvarkai. Jos mėgaujasi, leisdamos laiką su šluoste rankose. Bet jei valymo metu kažkas iš šeimos nepadeda, šis ženklas greitai sugalvos jiems darbo.

4 vieta – Ožiaragis

Ožiaragiai neperleidžia savo atsakomybės kitiems. Jų svečiai visada nustemba, pajutę nepaprastą švaros atmosferą namuose. Tačiau dažniau nei kartą per savaitę užsispyręs ženklas nepasiims dulkių siurblio į rankas.

3 vieta – Jautis

Jaučio ženklas gali sutelkti dėmesį į darbą arba iš tikrųjų pailsėti tik tuo atveju, jei aplink esantys daiktai yra savo vietose. Tačiau kartais jų meilė tvarkai viršija sveiko proto ribas.

2 vieta – Vėžys

Vėžiai įpratę prie namų tvarkos. Jų drabužiai visada lyginami, o tvarkos pavydi net kaimynai.

1 vieta – Svarstyklės

Svarstyklių ženklas mūsų reitinge užima garbingą pirmąją vietą. Tokie žmonės geriau už kitus sugeba rasti pusiausvyrą ir nesileidžia į kraštutinumus. Jei jie pavargę, tada neplautos grindys su indais palauks. O jei jie turi jėgų susitvarkyti, tai skanūs pietūs ir tvarka garantuoti.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com