0

Venera įeina į sąjungą su Neptūnu: 3 zodiako ženklai, kurių gyvenimą pakeis žmogus iš praeities

Share
  • 2023-02-16


Astrologai perspėja, kad kelių Zodiako rato atstovų nuo 2023 metų vasario 15 dienos asmeniniame gyvenime ir finansuose laukia pokyčiai dėl susitikimo su žmogumi iš praeities. Jau žinoma, kam susitikimas su senu pažįstamu gali būti lemtingas.

Kas yra Veneros ir Neptūno sąjunga


Vasario 15-ąją Venera sujungia Neptūną ir skatina žmones lengviau užmegzti romantiškus santykius. Jei ilgai kentėjote nuo nelaimingos meilės, šią dieną yra galimybė pagaliau įgyti abipusiškumą.

Į kivirčus ir konfliktus įklimpusios poros užbaigs procesus ir įgis laisvę. Šis astrologinis aspektas negali būti vadinamas neigiamu. Kokius pokyčius tai atneš, priklauso nuo pačių Zodiako ženklų atstovų.

Pagrindinis Neptūno Veneros pavojus yra užburtų sąjungų atsiradimas. Žmones veda norai, jie negali kovoti su pagunda, todėl sunku apsiriboti nekenksmingu flirtu. Be to, moteris lengviausia suvilioti.

Jei bijote slaptų santykių atsiradimo ir bijote būti įtrauktam į meilės trikampį, tuomet vasario 15-osios vakarą praleiskite namuose.

Apskritai šią dieną naujų pažinčių geriau vengti, nes suaktyvėjus Venerai pradedame idealizuoti žmones, o tai kupina klaidingų žingsnių renkantis būsimą partnerį.

Kalbant apie susituokusias poras: jei pajusite, kad jūsų sieloje ima blėsti aistros liepsna, vasario 15-ąją bus puiki proga ją įžiebti su nauja jėga. Pasikalbėkite su savo sielos draugu, šią dieną lengviausia pamiršti senas nuoskaudas ir pradėti gyvenimą kartu nuo nulio.


Reikia nepamiršti, kad Venera – ne tik meilės, bet ir pinigų planeta. Neptūno įtakoje Venera verčia rinktis tarp didelio uždarbio ir sąžiningumo. Astrologinis aspektas neprovokuoja nuostolių ir išlaidų, nes Neptūnas vis dar linkęs kaupti.

Tačiau prieš sutikdami dirbti ne visą darbo dieną, keletą kartų pagalvokite ir pasiteiraukite sąžinės, ar uždirbti pinigai nebus sunki našta jūsų sielai.

Nuo vasario 15 dienos 3 zodiako ženklų gyvenimą pakeis žmogus iš praeities

Tarp horoskopo atstovų yra trys zodiako ženklai, kurie ypač stipriai jaus Veneros ir Neptūno ryšį, jų gyvenimas priklausys nuo trečiųjų asmenų.

Dvyniai

Laisvieji Dvyniai gali pasinaudoti palankiu astrologiniu aspektu ir bandyti du kartus įplaukti į tą pačią upę. Vasario 15-ąją jie susitiks su žmogumi, kurio jausmai dar neatėjo iki galo.


Šeimos Dvyniai turi būti atsargesni, nes toks susitikimas jų santuokai nepraeis be pėdsakų. Atminkite, kad Veneros junginys Neptūnas užgožia protą, todėl galite pasiduoti trumpalaikiam impulsui ir padaryti klaidų.

Šaulys

Šio ženklo žmonėms netikėtas susitikimas su žmogumi iš praeities bus ne toks skausmingas. Šaulys netgi galės atpažinti sau tam tikrą naudą iš bendravimo su šiuo žmogumi.

Greičiausiai Šaulys sutiks ne buvusį mylimąjį, o seną draugą, su kuriuo kadaise išsiskyrė keliai. Be tiesiog šilto draugiško bendravimo ir pasikeitimo patirtimi, šio ženklo atstovas gali paprašyti pagalbos ar patarimo jį jau seniai kamuojančiu klausimu.

Žuvys

Visai netikėtai šio žvaigždyno žmonės galės sutikti žmogų, kuris kažkada buvo labai artimas, bet po to keleriems metams dingo. Netikėtas susitikimas bus lemtingas Žuvims.


Žmogus iš praeities gali sugriauti jūsų santykius, nes tai sukels praeities jausmus. Neptūnas, įtakojantis Venerą, pagaliau užgoš Žuvų protą, staiga užplūdusios aistros jos nieko negalės padaryti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com