0

Moters charakteris pagal jos gimimo mėnesį

Share
  • 2023-02-16


Charakterio ir įpročių formavimuisi įtakos turi moters gimimo mėnuo. Gimimo data padės suprasti, kokias paslaptis slepia graži nepažįstamoji.

Sausis

Kantrus ir santūrus žmogus. Turi puikią ištvermę. Stiprus charakteris. Šalta ir atsiskyrusi. Ji dažnai vadinama vyru su sijonu. Savo jausmus ji slepia po Sniego karalienės kauke. Gera šeimininkė. Svečius pasitinka nuoširdžiai. Mėgsta gaminti maistą. Ją slegia namų tvarkymo pareigos.

Vasaris

Mergina yra užsispyrimo simbolis. Atkaklus charakteris. Ji niekada nenukrypsta nuo savo principų. Neįmanoma jos perkalbėti. Bet kokioje situacijoje ji veikia savaip. Ji išklauso kitų nuomonę, tačiau galutinį žodį pasilieka sau. Gera mama. Myli ir rūpinasi vaikais. Pasiekia rimtų karjeros aukštumų.

Kovas

Pati jautriausia mergina. Turi subtilią prigimtį ir pažeidžiamą sielą. Ji viską ima giliai į širdį, dėl visų nerimauja. Kitų žmonių problemas ji traktuoja lyg savo pačios. Atkaklus charakteris. Labai drovi. Silpna sveikata. Trapiai merginai reikia vyriško gynėjo.

Balandis

Drąsi, ryžtinga ir siekianti savo tikslo. Žino, ko nori iš gyvenimo. Savo partneriu ji pasirenka charizmatiškus lyderius. Pilkos dienos jos netenkina. Bėga nuo buitinių problemų. Nemėgsta pilkumos ir monotonijos. Dėl abejotinų perspektyvų lengvai nutraukia santykius su šeima ir draugais.

Gegužė

Simbolizuoja šilumą ir motinystę. Tvirtai stovi ant kojų. Ji stengiasi apsupti savo artimuosius šiluma ir rūpesčiu. Sukuria pasitikinčios moters, turinčios tvirtą charakterį, įspūdį. Tuo pačiu metu ji turi subtilią ir pažeidžiamą sielą.

Birželis

Atsargi visur. Bijo neigiamų emocijų. Ji visada apsidraudžia ir nesivelia į avantiūras. Ją gąsdina nežinomybė. Ji bando susikurti saugų užnugarį. Pažeidžiama ir gera. Yra ištikima ir brangina draugus. Tikra draugė visam gyvenimui. Ji niekada neišduos ir neapgaus.

Liepa

Mergina iš prigimties yra labai kukli ir drovi. Per didelis drovumas neleidžia jai susirasti naujų draugų ir kelia daug problemų darbe. Jai sunku kreiptis į nepažįstamą žmogų. Sunkumų kyla dėl bendravimo įgūdžių.

Rugpjūtis

Išdidi ir nepriklausoma. Yra reto grožio. Sunkaus charakterio. Daug ginčijasi ir dažnai įsivelia į konfliktus. Mėgsta dominuoti. Siekia lyderio vaidmens. Santykiuose visada bus pagrindinė. Jos sprendimai yra nepajudinami.

Rugsėjis

Tikslo siekianti asmenybė. Greitai užsiplieskianti. Retai parodo savo jausmus. Ji labai išdidi. Gali tapti kompanijos siela, tačiau ji visada žiūrės, kas jai yra naudinga. Ieško naudos iš visko. Santykiuose ji yra pavydi ir nepriklausoma. Neatleidžia klaidų. Reikli savo partneriui.

Spalis

Bendraujanti ir šmaikšti. Ji turi daug draugų. Gali rasti bendrą kalbą su bet kuo. Nesavanaudiška ir dosni. Jai nepatinka netikrumas ir nestabilumas, todėl ji priima racionalius sprendimus. Siekia aprūpintos ateities, darbe yra atkakli. Neatleidžia išdavystės. Į pirmą vietą ji iškelia šeimos vertybes. Gera šeimininkė.

Lapkritis

Savanaudė mergina. Galvoja tik apie save ir tai kas jai naudinga. Viską gerai apskaičiuoja.  Ekonomiška ir taupi. Patikimai rūpinasi namų ūkiu. Neatleidžia skriaudų. Neina į kompromisą. Lengvai nutraukia santykius. Netoleruoja melo ir apgaulės.

Gruodis

Greitai užsiplieskianti. Bebaimė, nepriklausoma ir atkakli. Ji užsiėmusi nuolatine savianalize ir savo tobulėjimu. Stengiasi sukurti laimingą šeimą. Ji kerštinga ir skriaudėjus pašalina iš savo aplinkos. Ji niekada neatleidžia nuoskaudų.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com