0

Labiausiai atstumiantis jūsų charakterio bruožas pagal Zodiako ženklą

Share
  • 2023-02-16


Kiekvienas Zodiako rato atstovas yra apdovanotas individualiais bruožais, tarp kurių yra tiek gerų, tiek atstumiančių. Nepaisant to, ar žmogus  save laiko „baisiu“, ar ne, tai nereiškia, kad vaizdas iš išorės yra identiškas. Keistumai būdingi kiekvienam, ir kartais net nereikia nieko dėl to daryti.

Avinas

Šio ženklo atstovas yra tiesiog apsėstas savo idėjų. Jei kažkas nevyks pagal planą, Avinas taps labai grubus. Toks elgesys sukelia didžiulį diskomfortą artimoje aplinkoje.

Jautis

Šio ženklo atstovas linkęs persekioti žmones, su kuriais jis artimai bendrauja ar kartą yra bendravęs. Jis lengvai peržengia asmeninės erdvės ribas ir gali labai toli nueiti, jei sužeidžiami jo jausmai. Materialios gerovės troškimas mandagų pašnekovą paverčia užkietėjusiu savininku. Jums tiesiog reikia duoti jiems tai, ko jie nori, o ne bandyti priešintis jų norams.

Dvyniai

Aplinkiniai išsigąsta, kai šio ženklo atstovas be jokios ypatingos priežasties, vos per kelias sekundes, staiga persijungia iš juoko į isteriją. Daugeliu atvejų tai atstumia aplinkinius.  Antroji prigimtis yra nuolatinis melas, todėl bendraujant su Dvyniais reikia būti ypač atsargiems, kad nepatektumėt į jų pinkles.

Vėžys

Šio ženklo atstovo labiausiai atstumiantis bruožas yra tai, kad jis mėgsta būti auka. Mėnulio globotinis ima giliai į širdį visas nesėkmes ir jo adresu pasakytus neigiamus atsiliepimus. Jis pasirengęs paaukoti save tikėdamasis, kad vieną dieną jį visi garbins. Paprastai jis nekovoja už save ir situaciją suvokia kritiškiau, nei yra iš tikrųjų. Jis visada stengiasi manipuliuoti kitų jausmais, kad pasiektų savo tikslus.

Liūtas

Pats bjauriausias Saulės globotinio  bruožas yra jo ego. Jis įsitikinęs, kad yra bent jau visa galva aukščiau kitų. Išaiškėjus realybei, žmones tiesiog ištinka šokas dėl to, kad toks mielas ir geras žmogus gali turėti tokių savybių. Net pačiose kritiškiausiose situacijose jam reikia viso dėmesio.

Mergelė

Baisiausias šio ženklo atstovo bruožas yra jo ryžtas. Jis niekada prieš nieką nesustoja. Jei yra numatytas tikslas, tai jis negalės pasitraukti, jo nepasiekęs. Susidaro jausmas, kad jis tam yra užprogramuotas, nežiūrint kiek tai gali kainuoti.

Svarstyklės

Labiausiai atstumianti Veneros globotinio savybė yra noras viską kontroliuoti. Iš esmės jis niekam neleis priimti sprendimų dėl savo ateities ir stengiasi padaryti tai, kas, jo manymu, bus geriausia, net jei tai neatitinka realybės.

Skorpionas

Retkarčiais šio ženklo atstovas per daug audringai reaguoja į įvairias situacijas. Jei nutinka kažkas negero, tada viskas jo viduje pradeda degti pragariška ugnimi. Skorpionas ne tik susierzina, jis iš visų jėgų stengiasi išnaikinti šio jausmo priežastį. Protingas ir gudrus Skorpionas niekada neleis manipuliuoti savimi, tačiau pats lengvai privers kitus elgtis taip, kad pasiektų savo tikslus.

Šaulys

Jei norime sužinoti baisiausius Šaulio bruožus, tada šioje vietoje verta atkreipti dėmesį į visišką abejingumą daugeliui dalykų. Jis neprisiriša prie žmonių, kaip būdinga kitiems. Jei Šaulys nuspręs nušokti nuo stogo, vargu ar kažkas jį sulaikys. Artimam Jupiterio globotinio ratui gali susidaryti įspūdis, kad jo pagrindinis tikslas yra pamokyti kitus kaip reikia gyventi, net jei jo nuomonė yra klaidinga.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovas visiškai neturi jausmų. Ryžtas juos nustelbia. Ožiaragis puikiai žino, kad yra atsakingas tik už save. Tiesą sakant, jis nerodo jokio susirūpinimo aplinkiniais. Kelyje į savo tikslus jis nedvejodamas išjudins bet ką. Norėdamas tai padaryti, jis gali pradėti kitus gąsdinti ar net šantažuoti.

Vandenis

Bjauriausia šio ženklo atstovo savybė yra absoliutus noras pasiekti visus tikslus. Vienas iš tikslų yra išgelbėti pasaulį nuo sunaikinimo, tačiau, deja, jo metodai nėra suprantami. Vandenis visas jėgas meta į tai, kas vargu ar sukels realių pokyčių. Šiuo požiūriu šio ženklo atstovo aistringumas yra visiškai ne vietoje. Vandenio nejaudina kitų žmonių jausmai, nes yra pernelyg pasinėręs į savo problemų sprendimą. Jis taip pat lengvabūdiškai žiūri į savo kasdienes pareigas, o tai kartais sukelia nemalonių pasekmių.

Žuvys

Kalbant apie labiausiai atstumiančius šio ženklo bruožus, verta atkreipti dėmesį į visišką atsisakymą suvokti pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų. Žuvys visada slepiasi ir ignoruoja aplinkinius žmones. Neptūno globotinis yra taip priklausomas nuo savo emocijų, kad netgi jos gali dominuoti. Šio ženklo atstovas nepasižymi racionalumu. Puiki intuicija kompensuoja jo nesugebėjimą ir nenorą spręsti kasdienes problemas. Tai šeštas jausmas, kuris jam visada padeda plaukti teisinga kryptimi.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com