0

Slapta fobija: kokia tavo didžiausia baimė pagal zodiako ženklą?

Share
  • 2023-02-15


Kiekvienas iš mūsų turi savų baimių. Apie kai kuriuos galime papasakoti kitiems, o kai kurie yra taip giliai mumyse, kad net nežinome apie jų buvimą. Tuo tarpu slapta fobija gali sugriauti gyvenimą.

Bet jei apie tai žinote, galite tai išspręsti ir rasti naujų galimybių. Astrologė Tatjana Kalinina pasakojo, kokia pagrindinė kiekvieno zodiako ženklo baimė. Žinodami savo slaptą fobiją, galėsite geriau suprasti save.


Kokia tavo didžiausia baimė pagal zodiako ženklą?

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Zodiako rato pradininkai bijo uždarų erdvių. Jie gali jaustis nepatogiai mažose erdvėse ar net patirti panikos priepuolius. Antroji slapta Avino fobija – vienatvė.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Komforto ir prabangos mėgėjai bijo pinigų problemų. Jie verčia juos abejoti savimi ir kartais sukelia depresiją. Jautis taip pat bijo karjeros pažangos stokos.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Oro ženklo atstovai turi gana standartinių baimių. Dvyniai bijo

  • uždaros erdvės;
  • gelmės;
  • tamsa.

Jie gali panikuoti. Tai nėra gerai jų gyvenimui.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Ženklo atstovai daug ko bijo. Be to, atrodo, kad jie pradeda kaupti baimes nuo vaikystės. Vėžiai bijo įvairių infekcijų ir mikrobų. Tamsa juos gąsdina. Socialinės baimės apima atsiskyrimą ir atskleidimą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kaip ir daugelis ženklų, Liūtai bijo uždarų erdvių. Jie labai prastai susivaldo, yra viršuje. Jie turi dar dvi slaptas fobijas: suklysti ir nesulaukti pripažinimo.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Savarankiškos ir darbščios Mergelės labiausiai bijo padaryti lemtingą klaidą pasaulyje. Todėl jie viską patikrina kelis kartus. Ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie tokie reiklūs sau.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Labiausiai ženklo atstovai bijo vienatvės – jiems tai tikra kančia. Tačiau Svarstyklės turi ir žemiškesnių fobijų: jos bijo vabzdžių, varlių ir gyvačių.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Vandens ženklo atstovai bijo poveikio. Tai ta pati slapta fobija, kurios jie nepripažįsta. Tačiau Skorpionas turi mažai ką pasakyti. Būdamas vienu slapčiausių ženklų, jis neskuba su kitais dalytis savo fantazijomis ir paslaptimis.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Nuotykių ieškotojai netoleruoja apribojimų. Tiksliau sakant, jie jų bijo. Lygiai taip pat juose baimės jausmą sukelia kritika, neteisybė, įvairios kliūtys.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Slaptoji Ožiaragio fobija slypi jos neišsipildyme. Jis bijo, kad nepasiseks karjeroje ir neteks uždarbio. Nemalonūs jausmai jame sukelia pokyčius gyvenime, ypač jei jie nenumatyti.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Ženklo atstovai gina savo laisvę ir nepriklausomybę. Didžiausia jų baimė yra būti aplinkoje, kuri trukdo jų saviraiškai. Vandenis patenka į apatiją, tampa vangus ir pasyvus.


Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kuklios ir jausmingos ženklo atstovės nenori atsidurti dėmesio centre. Jie bijo viešo kalbėjimo. Tačiau ne mažiau juos kenčia mintis, kad gali įklimpti į kasdienius reikalus ir problemas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com