0

Pasirinkite vieną iš simbolių, kad gautumėte psichologinį pranešimą, kurį turite išgirsti

Share
  • 2023-02-15


Gali būti labai naudinga patikrinti savo sielą, kai kalbame apie mūsų tikslą ir mūsų kelią į patvirtinimą ir patvirtinimą.

Dažniausiai mes žinome, kokie yra mūsų iššūkiai ir kas ir kas yra mūsų didžiausias ir geriausias gėris ir ar kas ir ar kas ne mūsų didžiausias ir geriausias gėris.


Pasirinkę kortelę, su kuria turite didžiausią rezonansą, perskaitykite jos pranešimą. Rezonansinį pranešimą galite iš karto rasti arba ne.

Galbūt būtų geriausia kurį laiką pasėdėti su pranešimu, kol jis jums taps aiškus.

3 kartus giliai įkvėpkite, tada pasirinkite savo psichinės žinutės kortelę

1. Dramblys.

Atėjo laikas rimtai susitvarkyti ir imtis atsakomybės už situacijas, kurios, kaip žinote, pradeda išeiti iš rankų, pavyzdžiui, jūsų finansai, valgymo įpročiai, išlaidų įpročiai, santykiai – iš esmės bet kuri sritis, kurioje šlubuoja jūsų savidisciplina.

Čia nėra pilkų zonų. Arba esate motyvuotas ir laikotės kelyje, arba ne. Būkite sąžiningi su savimi, sutelkdami dėmesį, motyvuodami ir ketindami.


Nėra kur slėptis , kai kalbama apie savimonę ir atsakomybę. Jausitės lengvesni ir aiškesni, kai eisite teisingu keliu, susitelkę ir užsibrėžę tikslus.

2. Ranka.

Jūsų siela prašo pradėti grupinę veiklą ir įsitraukti į bendruomenės tipo susibūrimus. Tai konkrečiai nereiškia fizinių susibūrimų.

Pasinerdami į grupės sąmonę, galite dalytis savo talentais ir dovanomis, siekdami didesnio kolektyvinės visumos gerovės.

Šiuo metu reikia jūsų šviesos ir išminties. Nelaukite tinkamos progos jus užklupti. Pirmyn, būkite iniciatyvūs ir padėkite savo broliams ir seserims.

3. Lotoso gėlė.


Ar esate pasirengęs įveikti paskutinę kliūtį, kol galiausiai pasieksite finišą?

Jūs jau praėjote skambutį ir iki šiol jums sekėsi labai gerai, tačiau vis tiek turite ką padaryti.

Jei reikia, padarykite trumpą pertrauką, tačiau įsitikinkite, kad ji trumpa, nes kitaip gali tekti pradėti iš naujo. Laikykis, mano drauge , iš čia gali pamatyti, paragauti ir pajusti atlygį ir palaiminimus.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com