0

Runų horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-02-14


Runos jums pasakys, kokių įvykių tikėtis ir kaip elgtis, kad pritrauktumėte sėkmę.

Kiekvienos dienos runos

Vasario 13 d. – Hyères


Yera runos energijos atneša mums derlių dėl įdėtų pastangų. Ypatingą dėmesį atkreipkite į šiandienos įvykius: jei erdvė jums maloni ir dosni, vadinasi, esate super, daug dirbote ir nusipelnėte visko, ką turite.

Jei jums nutinka ne patys maloniausi įvykiai, tai yra erdvės užuomina, kad jūs nepakankamai investuojate į savo gyvenimą. Turite daugiau laiko skirti savo interesams, tikslams ir uždaviniams.

Vasario 14 – Ansuz

Jei jau kurį laiką galvojote apie kokios nors idėjos įgyvendinimą, pradėkite jau šiandien. Dienos runa Ansuz atnešė jums dievišką palaiminimą. Jūs, jūsų mintys, idėjos ir kūrybiškumas yra paklausūs pagal erdvę.

Aiškiai išsakykite savo mintis, drąsiai ir atvirai prašykite to, ko jums reikia. Šiandien puiki diena derėtis su bet kuo ir dėl bet ko.

Vasario 15 d. – Mannazas


Mannazo runos valdoma diena tinkama priimti racionalius ir pagrįstus sprendimus. Šiandien vadovaujamės logika, atliekame aiškią analizę ir stengiamės nepakliūti į emocijų įtaką. Dėl to reikalai dinamiškai vystosi, o mūsų tikslai sėkmingai įgyvendinami.

Tačiau nekreipkite dėmesio tik į save. Jei artimam žmogui reikia pagalbos, parodykite supratimą, užuojautą ir žmogiškumą.

Vasario 16-oji – Keno

Runa Keno sako, kad dabar ne laikas abejonėms – aplinkinių nuomonė gali tik suklaidinti. Jūsų vidinė ugnis šiandien daug geriau nukreipia jus teisinga kryptimi.

Keno pritraukia meilę ir sėkmę į mūsų gyvenimą, ypač jei neribojate savęs ir leidžiate savo vidinei ugniai degti ir aistroms pasireikšti pasauliui. Pasidalinkite savo idėjomis – jos bus laukiamos ir suteiks postūmį tobulėti.

Vasario 17 – Iz


Vasario 17-ąją valdo Isa runa, o tai reiškia, kad viskas vyks tarsi sulėtintai. Isa – ledo ir šalčio runos, tad nenustebkite, jei žmonės bus nuošalūs, nelabai draugiški ir priimdami sprendimus sulėtins tempą.

Skirkite šiek tiek daugiau laiko įprastai veiklai. Ir jei yra galimybė skirti laiko poilsiui ir sukaupti energijos kitam proveržiui, tai šiandien tam puiki diena.

Vasario 18-oji – atvirkštinis Raido

Runa Raido apversta, lėtinanti mūsų judėjimą kelyje į tikslus, dažnai užsimena, kad pasirinkome neteisingą kryptį, o tai gali nuvesti į aklavietę. Palyginti su vakarykščiomis energijomis, vasario 18-ąją yra nedidelis pagreitis, tačiau įvykiai vis dar klostosi lėtai.

Šios dienos energijas galima pasukti savo naudai: užuot iškart, stačia galva, skubėjusios įgyvendinti savo idėjas, bus daug efektyviau apgalvoti savo planus ir įvertinti, ar judame teisinga linkme, ar pasirinkome. teisingi metodai.

Vasario 19 – Berkana


Berkan runų energijos suteikia gyvybę visoms gyvoms būtybėms ir nieko neprašo mainais. Šiandien verta parodyti pasauliui savo nuostabias savybes: gerumą, nuoširdumą, rūpestį ir meilę.

Būkite kūrybingi – tai „stumdys“ net tas jūsų gyvenimo sritis, su kuriomis jis nėra tiesiogiai susijęs. Nupieškite eskizą, padainuokite dainą, rimuokite porą eilučių – visa tai bus suskaičiuota pagal erdvę. O jei sukursite ką nors gražaus ar tiesiog papuošite erdvę gėlėmis, tada sėkmė bus jūsų pusėje.

Kas laukia kiekvieno zodiako ženklo

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Turisaz, laguz ir inverted algiz teigia, kad šis laikotarpis yra susijęs su tam tikra rizika. Tuo pačiu jūsų intuicija gali pasiūlyti teisingą ir teisingą sprendimą. Todėl ateinančią savaitę pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie saugumą. Tuo pačiu nepraleiskite naujų galimybių, kurios atsiras prieš jus.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Vunyo, algiz ir apversta berkana suteikia jums galimybę laipsniškai tobulėti. Tačiau jūsų kelyje taip pat gali atsirasti spąstų, susijusių su tam tikromis aplinkybėmis, kurios turėtų būti logiškos išvados vėlesniais laikotarpiais.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Isa, perto ir turisaz suteiks žmonėms, gimusiems po Dvynių ženklu, galimybę įveikti jau susiklosčiusias aplinkybes ir sunkumus. Runos žada jums galimybę į savo gyvenimą įnešti ką nors naujo ir panaudoti visą savo potencialą.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Fehu, gebo, yera atveria jums geras galimybes su darbu, verslu, uždarbiu susijusiose srityse. Taip pat šiuo laikotarpiu galėsite pritraukti naujų partnerių į savo gyvenimą ir kuo efektyviau išnaudoti bendrą darbą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Vunyo, apverstas perto ir jera pataria atkreipti dėmesį į savo darbo apimtį, nes čia neatmetama veiksnių, kuriuos būtina įgyvendinti, įgyvendinimas. Visų pirma, tai gali būti dėl noro suteikti asmeninį komfortą. Atidėkite mintis apie tai vėlesniems laikotarpiams.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Eyvaz, fehu ir apverstas turisazas rodo, kad jūsų finansinė dalis šiuo laikotarpiu gali rimtai pasikeisti. Galite įveikti materialinius sunkumus, pasiekti reikiamą potencialą ir pasikeisti. Tačiau esamos aplinkybės gali sukelti sunkių jūsų gyvenimo akimirkų, kurias vis dėlto galite įveikti. Tačiau joms reikia pasiruošti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Hagalaz, Raido ir Algiz nerekomenduoja vykdyti jokių naujų projektų. Kita vertus, jie leidžia efektyviai panaudoti esamas aplinkybes, kad jūsų gyvenime būtų vietos naujų jėgų, priemonių, galimybių, žmonių atėjimui.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Gebo, Isa ir Eyvaz suteikia jums gerą galimybę užmegzti ryšius. Tačiau čia yra ir tam tikra rizika, nes galite pašildyti santykius su partneriais. Todėl reikia atidžiai sekti esamas aplinkybes, atsinešti naujų dalykų ir įveikti sustingusius procesus.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Gebo, apverstas Teyvaz ir Yera suteikia geras galimybes efektyviems veiksmams. Tuo pačiu metu šios runos nerekomenduoja planuoti svarbių dalykų ateinančiai savaitei.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Hagalaz, Berkana ir Eyvaz siūlo puikias galimybes pakeisti savo gyvenimą. Galėsite atsinešti naujų aplinkybių, kurios gali pagerinti jūsų būklę ir jus supantį pasaulį. Tačiau kyla konfliktų ir nesusipratimų pavojus.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Isa, apverstas ansuzas ir dagazas pataria atkreipti dėmesį į bendravimo sferą. Tai, ką kam nors sakote arba ką girdite savo adresu, gali užbaigti daugybę procesų jūsų gyvenime.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Soulu, perto ir teyvaz suteiks energijos realizuotis įvairiose gyvenimo srityse. Galėsite tikrai reinkarnuotis ir parodyti savo kūrybinę prigimtį. Tuo pačiu galėsite sužinoti naujos informacijos, kuri įneš į jūsų gyvenimą chaosą. Todėl rekomenduojama viską skaičiuoti iš anksto.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com