0

Liūtai eis apsipirkti, o Vandeniai taupys kiekvieną centą: finansinis horoskopas savaitei nuo vasario 13 d. iki vasario 19 d.

Share
  • 2023-02-14


Racionalus pinigų valdymas padės sutaupyti santaupų, investuoti ar išleisti pelningai. Marinos Skadi finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d., skirtas visiems zodiako ženklams, parodys, kas šiuo laikotarpiu gali apsipirkti, o kas turėtų vengti bet kokių sandorių. Astrologė yra surinkusi pinigų patarimus visiems Zodiako ženklams.

Finansinė astrologinė prognozė savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Horoskopas pataria imtis iniciatyvos, išsikelti aiškius tikslus ir jų siekti. Nebijokite komandinio darbo, derybų su viršininkais ir sunkaus darbo. Energetinis Avino fonas šią savaitę bus toks stiprus, kad sugebės pritraukti pinigų, kad ir ko ženklo atstovas imtųsi.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Finansinis horoskopas byloja apie įtemptą savaitę. Jaučiui reikės daug išleisti. Tai gali būti susiję su tam tikrais gyvenimo įvykiais. Negailėkite – tai nenaudinga. Žvaigždės Jaučiui suteiks naujų galimybių. Todėl jie gali drąsiai ieškotis naujo darbo, pradėti savo verslą ar derėtis su partneriais.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Apsipirkti palankios visos savaitės dienos, išskyrus ketvirtadienį. Dvyniai turėtų atkreipti dėmesį į prekes ir paslaugas, kurios teikia džiaugsmą. Negailėkite savo emocijų. Patirsite tiek malonių įspūdžių, kad prisiminsite visą gyvenimą. Įkvėpimas padės dirbti dar labiau, o tai teigiamai paveiks jūsų pajamas.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Darykite dalykus, kurie jums teikia malonumą. Tik taip Vėžys galės išlaikyti pasitikėjimą savimi ir padidinti savo kapitalą. Astro prognozė savaitei nuo vasario 13 iki vasario 19 dienos sako, kad ženklo atstovas turėtų priimti sprendimus pagal savo norus. Nieko neklausykite, kitaip iššvaistysite daug pinigų. Verslo keliones geriau atidėkite, produktyviau dirbsite įprastoje vietoje.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Pirmosios dvi savaitės dienos palankios daugeliui pinigų operacijų:

  • valiutos keitykla;
  • apsipirkti;
  • investicijos;
  • indėlio atidarymas;
  • paskolos apdorojimas.

Liūtas gali pasiekti finansinės sėkmės arba, atvirkščiai, patirti įžeidžiančią nesėkmę. Be to, rezultatas priklauso tik nuo ženklo minčių. Jei jis tikės savimi, netrukus padidins pajamas. Bet jei Liūtas abejoja ir nepasitiki savo sugebėjimais, netrukus jam teks susidurti su savo neigiamų minčių pasekmėmis.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Finansinis horoskopas pataria įsigyti ką nors svarbaus namams. Tai gali būti baldai ar buitinė technika. Jei nekilnojamojo turto pirkimą planuojate jau seniai, drąsiai sudarykite sandorį vasario 13-19 dienomis. Bus lengva ir malonu gyventi naujame bute. Stenkitės galvoti apie savo interesus ir nepadėkite kitiems pinigais.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės antroje savaitės pusėje bus pinigų ir gerovės magnetas. Profesinėje srityje jums seksis, bet tik tuo atveju, jei būsite pasirengęs imtis iniciatyvos ir prisiimti atsakomybę. Tingintiems ir neaktyviems sėkmė tyli. Jūsų pajamos augs, todėl svarbu apsisaugoti nuo pavydžių žmonių. Dėvėkite apsaugą nuo piktos akies.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Finansinė astro prognozė Skorpionams rekomenduoja atsikratyti skurdo filosofijos. Jūs atimate iš savęs galimybę uždirbti daugiau. Persvarstykite savo požiūrį į pinigus – tai pagrindinė jūsų užduotis šią savaitę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Astrologė tikina, kad šią savaitę piniginės sėkmės padės pasiekti garderobas. Šauliai į savo įvaizdį turėtų įtraukti daugiau raudonos spalvos. Ši spalva draugiška Ugnies stichijai, todėl ją naudojant atneš sėkmę, o ženklas labiau pasitikės savimi.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ženklo atstovams reikia bent kartais atitraukti akis nuo ekrano ir dokumentų, antraip gali nepastebėti likimo ženklų. Ir sako, kad kažkur padarei klaidą. Ožiaragis paklydo ir dabar puikus metas pakoreguoti savo gyvenimo kelią. Tai svarbus žingsnis stiprinant finansinę padėtį. Ir apskritai Ožiaragiai, grįžę į savo kelią, taps laimingesni.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Finansiniame horoskope rašoma, kad ženklo atstovams reikia taupyti kiekvieną centą. Vandeniai yra per daug emocingi ir dėl to gali išleisti daugiau nei reikia. Racionalus požiūris į pinigus ir darbą atvers naujų perspektyvų. Tinkamas metas prašyti atlyginimo arba susirasti darbą ne visą darbo dieną.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Astrologė pataria ženklui mažiau galvoti ir daugiau veikti. Veiklioms ir energingoms Žuvims pasiseks ir jos sugebės realizuoti beveik visus joms suteiktus šansus iš viršaus. O tokių dovanų šią savaitę bus daugiau nei pakankamai. Intuicija padės apsispręsti tais atvejais, kai protas abejoja.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com