0

Kokią karminę būsena patirsite ateinančią savaitę? Pasirinkite kortelę ir sužinokite!

Share
  • 2023-02-14


„Aš tai mačiau“, – sakė Karma

Skirkite šiek tiek laiko susicentruoti, užduokite sau klausimą – „Kokia karmine tema gyvensiu šią savaitę?“, pasirinkite kortą, kuri jus rezonuoja, kad gautumėte atsakymą.

Jei pasirinksite:


Kortelė Nr. 1

Kai kurie žmonės panikuoja, kai tvyro chaosas ir gyvenimas atrodo nekontroliuojamas, tada yra tų, kurie sveikina pokyčius ir priima akivaizdžią aukštesnių jėgų, pertvarkančių savo gyvenimą, įtaką.

Šie pokyčiai vyksta dabar, nes jie yra jūsų kelionės dalis ir yra dieviškai pasodinti jūsų gyvenime, kad susilygintumėte su jūsų sielos likimu.

Užuot panikavęs dėl to, kad dalykų nekontroliuojate, pakeiskite savo požiūrį ir pasveikinkite šiuos paslėptus palaiminimus, nes šie pokyčiai yra dovanos ir yra jūsų labui aukščiausia ir geriausia.

Kortelė Nr. 2

Laimingą ir džiaugsmingą šeimyninį gyvenimą galima pasiekti realistiškai vertinant kitų lūkesčius.


Bandydami nekontroliuoti kitų, pašaliname jų spaudimą elgtis ir mąstyti taip, kaip jiems gali būti nenatūralu.

Atėjo laikas vidinę inventorizaciją, kaip gali atrodyti jūsų lūkesčiai, ir būkite sąžiningi sau ir paklauskite savęs, ar tų lūkesčių per daug reikalauti iš kitų.

Kortelė Nr. 3

Mes visi galime sukurti magiją savo gyvenime ir atėjome į šią žemę turėdami įgūdžių, žinių ir natūralių polinkių, kad pasisektų savo pastangose.

Jei jums nepatinka kryptis, kuria einate, pakeiskite ją!

– Tu visą laiką turėjai galią, mano brangioji.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com