0

Užteks 3 bulvių ir 2 kiaušinių. Bulvės su svogūnais skanesnės už mėsą

Share
  • 2023-02-13


Daugelio žmonių požiūris į bulves yra visiškai kitoks. Kažkas mėgsta šią šakniavaisę ir be jos neįsivaizduoja jokio mėsos patiekalo, o kažkas mano, kad bulvės yra kenksmingų medžiagų nešiotojas organizme.

Negalima nesutikti su teigiamomis ir neigiamomis šios daržovės savybėmis. Tačiau per visą savo istoriją bulvė dažniausiai buvo gerbiama, o ne nekenčiama.


Prisimename, kad Europoje šakniavaisiai buvo tabu. Tuo metu, kai daržovė buvo atvežta iš Amerikos, niekas nemokėjo jos tinkamai išvirti. Tai sukėlė ligų protrūkius.

Tačiau tuo pat metu Peru bulvės buvo labai gerbiamos. Anduose gyvenvietėse per metus buvo išvesta daugiau nei 200 rūšių bulvių.

Nebūkite nusiteikę bulvių atžvilgiu. Tai gera ir sveika daržovė, iš kurios galima pagaminti daug skanaus.

Ingredientai:

  • bulvės – 4 vnt .;
  • kukurūzų krakmolas – 3 šaukštai valg.šaukštai;
  • svogūnas – 2 vnt.;
  • druska – žiupsnelis;
  • pipirai – 1vnt;
  • kiaušiniai – 2 vnt .;
  • sūris – 100 g.

Gaminimo procesas:

Bulves reikia nulupti, sutarkuoti ant vidurinių trintuvės dantų. Tada nuplaukite pjaustytas bulves vandenyje, pašalinkite drėgmės perteklių ir krakmolą.


Svogūną supjaustome pusžiedžiais, pakepiname keptuvėje su aliejumi, kol suminkštės. Papriką išvalome iš vidaus, supjaustome ilgais gabalėliais. Į svogūną įberkite pipirų, pasūdykite ir pakepinkite, kol švelniai apskrus.

Sūrį labai smulkiai sutriname, iš skysčio papildomai išspaudžiame bulves. Atskirai dubenyje išplakti kiaušinius su druska, supilti bulvių masę.

Į bulvių mišinį supilkite krakmolą, sumaišykite ingredientus. Pusę bulvių masės paskleiskite ant karštos keptuvės. Bulvių sluoksnį pabarstykite sūriu, apkeptas daržoves perkelkite į sūrio kepurėlę.

Daržovių mišinį taip pat apibarstome sūriu, ant viršaus dedame sluoksnį bulvių.

Tolygiai paskirstykite bulvių masę ant viršaus, troškinkite 10 minučių ant vidutinės ugnies po dangčiu.

Tada apverskite troškintuvą, panašiai troškinkite indą 15 minučių.


Po troškinimo galite kepti troškintuvą 5 minutes be dangčio.

Tačiau net ir be šio veiksmo bulvių troškinys yra labai skanus.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com