0

Pasiruošimas Valentino dienai: geidžiamiausios dovanos kiekvienam Zodiako ženklui

Share
  • 2023-02-13


Valentino dienos išvakarėse ore karaliauja ypatinga romantika. Poros stengiasi rasti tinkamiausią dovaną savo sielos draugui. Astrologė Marina Kireeva pasakojo, kokios dovanos būtų geidžiamiausios kiekvienam zodiako ženklui Valentino dienos proga.

Geidžiamiausios dovanos visiems Zodiako ženklams Valentino dienos proga


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas iš prigimties yra linkęs į nuotykius. Jie mėgsta netikėtas staigmenas. Norėdami palepinti savo sielos draugą, galite nuvežti ją ar jį ten, kur dar nebuvote. Tai nebūtinai turi būti užsienyje, galite išvykti iš miesto.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis žino dovanų vertę, jiems svarbus dėmesys, todėl kad ir ką padovanotumėte, jie vis tiek bus patenkinti. Turėsite kreiptis pagalbos į savo vaizduotę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ženklo atstovai ypač vertina neįprastas dovanas. Taigi kodėl gi nepalepinus savo sielos draugo Valentino dienos bilietu į įdomų renginį ar nepadovanojus skanaus vyno butelio?


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams reikia sielos draugo dėmesio. Todėl, jei jie pamatys, kad nusipirkote ne pirmą dalyką, kuris patraukė jūsų dėmesį, o atsakingai pažvelgėte į šį klausimą, jie bus labai patenkinti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai yra įpratę, kad juos supa prabanga, todėl dovana taip pat turėtų būti tokia. Svarbu atsižvelgti į asmeninius ženklo atstovų pageidavimus, kad neįsiveltumėte į netvarką.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Gamtos mergelės yra kūrybingos, tad jei parašysi joms eilėraštį ar dedikuosi dainą, jos tikrai nubrauks ašarą. Galite įdėti vaizdo įrašą su savo pasimatymų istorija.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Galite drąsiai dovanoti Svarstyklėms aksesuarus, svarbiausia, kad jie turėtų išskirtinumo. Juos taip pat galima palepinti kvepalais ar kokybiška odos priežiūros kosmetika. Ir, žinoma, kultūros programos niekas neatšaukė.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai įpratę gauti emocijas, todėl romantišką vakarienę galite surengti neįprastoje vietoje. Jie tikrai prisimins šį vakarą.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai gyvenime yra ekstremalūs. Tad kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe ir nepadovanojus jiems nepamirštamų atostogų atrakcionų parke arba šuolio parašiutu pažymėjimo.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai yra praktiški žmonės, todėl galite drąsiai duoti jiems tai, kas naudinga gyvenime. Merginos gali padovanoti krepšį ar piniginę.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai nemėgsta įprastų dovanų, jos turėtų būti išskirtinės. Pavyzdžiui, riboto leidimo kvepalai, o daiktai tik iš dizainerių.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys vertina savo partnerio dėmesį ir atsidavimą. Todėl, jei jie pamatys, kad rinkdamiesi dovaną atsižvelgėte į savo sielos draugo individualumą, jie tikrai tai įvertins.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com