0

Moteris ištekėjo už seno vyro tikėdamasi tapti milijoniere, tačiau po jo mirties sulaukė labai netikėtos staigmenos

Share
  • 2023-02-13


Istorijos

Moteris ištekėjo už seno vyro tikėdamasi tapti milijoniere, tačiau po jo mirties sulaukė labai netikėtos staigmenos


Sandrine Devillard dirbo nekilnojamo turto agente Prancūzijoje, todėl daug žinojo apie savo klientus. Tie žmonės pardavinėjo savo nekilnojamąjį turtą, todėl jų finansinės galimybės buvo aiškiai matomos.


Taip moteris susipažino su Marcel Amphoux, kurį bandė įtikinti parduoti dalį savo žemių. Sandrine norėjo užsidirbti, tačiau tuo pačiu žinojo apie milžiniškas sumas gulinčias vyro sąskaitoje.

Pagyvenęs milijonierius pasižymėjo išskirtiniu gyvenimo būdu: jis gyveno trobelėje ir praktiškai su niekuo nebendravo. Net ir tokios keistenybės neatbaidė jaunos moters ir tarp poros prasidėjo romantiški santykiai.

Tai, kad būsimasis vyras bus net 25 metais vyresnis už ją, nesustabdė Sandrine ir ji visais įmanomais būdais stengėsi tapti milijonieriaus žmona. Tokie moters užmojai neliko nepastebėti ir supykdė visuomenę.

Žiniasklaida nuolat rašė apie šią abejotiną santuoką.

Po vestuvių praėjus septyniems mėnesiams, moteris bandė įrodyt santykių tikrumą ir įrašė meilės dainą savo vyrui. Vaizdo klipe ji rodė, kaip stilinga paryžietė virsta paprasta namų šeimininke. Pasak Sandrine, viskas buvo padaryta tik dėl meilės.

Po kiek laiko Marcel Amphoux žuvo autoįvykyje, o tą kartą automobilį vairavo būtent Sandrine draugai.

Moteris šventai buvo įsitikinusi, kad visi žuvusio vyro turtai atiteks būtent jai. Visgi viskas buvo ne taip… Mirusiojo testamentas tiesiog pribloškė Sandrine ir iš karto sunaikino visus ateities planus, kurių moteris taip uoliai siekė.

Visus savo pinigus Marcel paliko pusseserei, o nuomotas trobeles kaimynams padovanojo. Vėliau tie patys kaimynai pasakojo, kad Sandrine visiškai nemylėjo savo vyro ir siekė tik susižerti jo turtus. Ji visiškai nesirūpino Marcel, o jo pinigus taškė į kairę ir dešinę.

Pasirodo, kad Alpių atsiskyrėlis milijonierius nebuvo toks naivus, kokį jį matė visi aplinkiniai. Vyras, vos kelios savaitės iki savo mirties, buvo parašęs testamentą. Sandrine šį testamentą ne vienus metus bandė užginčyti teisme.

Moteris teigė, kad tai net ne jos vyro rašysena, o kaimynai suklastojo šiuos dokumentus.

Galiausiai visus pasiekė žinia, kad prokuroras atmetė visas Sandrine pretenzijas ir padėjo šioje istorijoje tašką. Teismas įrodė, kad testamentas buvo parašytas būtent Marcel ranka.

Taip barakuda liko prie suskilusios geldos…

Vyro laidotuvėse dalyvavo visi kaimelio žmonės. Jis buvo garbingai palydėtas į paskutinę kelionę. Vis dėlto ceremonija buvo gana kukli, kaip ir pats Marcel.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com