0

Avinams ir Liūtams – atsipalaiduoti, o Svarstyklėms – rūpintis sveikata: astro prognozė savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d.

Share
  • 2023-02-13


Horoskopas savaitei nuo 2023 metų vasario 13 iki vasario 19 dienos visiems Zodiako ženklams padės racionaliau planuoti paskutinio žiemos mėnesio vidurį. Astrologė Irina Duškina pažymėjo, kad daugeliui likimas bus iššūkis. Tačiau kiekvienas gali susidoroti su sunkumais, jei klausosi žvaigždžių pranešimų.

Išsamus savaitės horoskopas nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d. visiems zodiako ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Vasario vidurys atneš daug išbandymų. Avinas bus persekiojamas opozicijos. Ko imsis, viskas iškris iš rankų. Iš dalies taip yra dėl nepalankių aspektų, tačiau dėl to daug padarys konkurentai. Asmeniniame ir finansiniame gyvenime viskas taip pat sunku. Avinas gali nusivilti meilės santykiais ir pradėti ieškoti laisvės. Žvaigždės perspėja, kad visa tai išprovokuoja ankstesnio aktyvaus laikotarpio nuovargis. Atsipalaiduokite ir nekreipkite dėmesio į sunkumus ir kliūtis. Kai esi pakankamai energingas, nesunkiai susitvarkai su viskuo.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Didelės ir, atrodo, neišvengiamos problemos yra ant slenksčio. Tačiau Jaučiui stebuklingai pavyksta jų išvengti. Deja, tai tik padidins nerimą. Savaitės horoskopas rekomenduoja permainoms pasiruošti bent psichiškai. Dabartinio stabilumo ilgai išlaikyti nepavyks. Ir kuo anksčiau Jautis tai supras, tuo geriau.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ženklo atstovai pradės nesąmoningai vengti veiklos ir pokyčių. Galbūt tai yra praėjusios įtemptos savaitės rezultatas. Tačiau naujų pažinčių atsisakyti nereikėtų. Žvaigždės sako, kad bendraujantys Dvyniai galės rasti bendraminčių, o laisvi Dvyniai – sielos draugą. Kiekvienas, kuris išdrįs pradėti naują gyvenimo etapą, bus laimingas. Palankūs pokyčiai siejami su persikėlimu ar treniruočių pradžia.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Savaitė nuo vasario 13 iki 19 dienos bus palanki daugeliui zodiako ženklų, tačiau ypač pasiseks Vėžiams. Jų laukia daug gerų dalykų:

  • jų idėjos bus priimtos ir patvirtintos;
  • kūrybingi žmonės gali sukurti šedevrą;
  • ypač azartiniai žaidimai pasieks asmeninį rekordą bet kurioje srityje.

Vėžiai jausis gerai, o laisvalaikį leis su šeima. Šiek tiek sutrikusi finansinė sritis. Kai kurių norimų brangių prekių jie negalės nusipirkti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Ugninio ženklo atstovai smarkiai taps altruistais. Jie yra pasirengę skirti daug laiko ir pastangų, kad padėtų savo artimiesiems susidoroti su jų problemomis. Liūto meilės partneriai tokio dosnumo nesupras. Be pagalbos ir kivirčų, ženklo atstovai bus užsiėmę asmeninių planų įgyvendinimu. Visa tai išvargins Lvovą, todėl savaitgalį jie turėtų pailsėti. Idealiu atveju eik kur nors vienas.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Antrasis laimingasis šią savaitę. Mergelei ji bus pati turtingiausia tarp visų zodiako ženklų. Jiems nerūpi problemos darbe, šeimoje, su partneriu ir finansais, nes viskas stabilu ir nuspėjama. Kai kurios Mergelės sulauks įdomių pasiūlymų. Tačiau verta rūpintis savimi. Kyla pavojus peršalti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Visos ženklo atstovų mintys šią savaitę bus užimtos sveikatos problemų. Tinkamas laikotarpis lankytis pas gydytojus ir tyrimams, pradėti sportuoti ir laikytis dietų. Bet jūs negalite sutelkti dėmesio tik į save. Darbe yra per daug dalykų. Daugelis Svarstyklių staiga gaus tam tikrą pinigų sumą, tačiau vargu ar ir tokia premija ženklo atstovams patiks. Norėdami susidoroti su neigiamomis emocijomis, labiau pasirūpinkite savo šeima ir draugais.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Ženklo atstovai sutelks dėmesį į savo vidines problemas. Kai kurie iš jų Skorpionams bus tikras atradimas. Todėl jie norės išeiti į pensiją. Neneigk sau tokių impulsų. Darbas vienam bus itin produktyvus, be to, galėsite suprasti save.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Šią savaitę jus lydės malonūs darbai. Jie gali būti siejami su šventėmis, svarbaus projekto ruošimu ar kokiu nors renginiu. Jūsų organizaciniai gebėjimai bus labai vertinami, todėl neatsisakykite papildomų pareigų. Galite susitvarkyti su viskuo. Savaitės pabaigoje daugelis Šaulių pajus susikaupusį nuovargį – tai tikras ženklas, kad laikas atsipalaiduoti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Darbe viskas stabilu, o piniginiai reikalai jūsų nevargins. Savaitė nuo vasario 13 iki 19 dienos tinkama pergalėms meilės fronte. Susipažinkite, eikite į pasimatymus, pamaloninkite partnerį staigmenomis ir dovanomis. Tai bus pasakiškas laikas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šią savaitę daugelis Vandenių norės tapti atsiskyrėliu. Jie taip susitelkę į savo vidinius išgyvenimus, kad nenori nieko matyti. Taip yra dėl Saulės tranzito per jų žvaigždyną, todėl nėra ko jaudintis. Labai greitai apatiją pakeis noras gyventi ir kurti. Vandenis neturi sveikatos problemų, ir tai yra pagrindinis dalykas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Horoskopas savaitei nuo vasario 13 iki 19 perspėja apie sunkią savaitę. Žuvims bus sunku išsiskirti su savo iliuzijomis. Kažkodėl jie nori būti apgauti. Jie tampa lankstūs savo gerbėjams ir partneriams. Būkite atsargūs su nepažįstamais žmonėmis – rizikuojate savo jausmais ir pinigais.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com