0

Dvyniams – išlyginti aštrius kampus, o Svarstyklėms – vengti pasimatymų: meilės horoskopas savaitei nuo vasario 13 iki vasario 19 d.

Share
  • 2023-02-12


Meilės horoskopas savaitei nuo 2023 metų vasario 13 iki vasario 19 dienos visiems ženklams padės kiekvienam pasinaudoti Veneros palankumu. Grožio ir aistros planeta stiprėja ir yra pasirengusi dovanoti savo dosnias dovanas. Tačiau šią savaitę pasitaiko ir pavojingų dienų. Visi Zodiako rato atstovai turėtų būti atsargūs vasario 15-16 dienomis. Šiomis datomis nepageidautina priimti svarbių sprendimų.

Meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d. visiems zodiako ženklams


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Palankus laikotarpis meilės reikalams. Avinas gali ir turėtų susipažinti, flirtuoti, eiti į pasimatymus ir padaryti staigmenų antrajai pusei. Tai bus geriausios atostogos, suteikiančios atsipalaidavimo ir įkvėpimo. Tačiau saugokitės nuodingų žmonių – šią savaitę jie taps jūsų „musute“.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Vieniši ženklo atstovai turėtų pradėti ieškoti sielos draugo. Nepamirškite Veneros palankumo. Meilės horoskopas savaitei nuo 2023 metų vasario 13 iki vasario 19 dienos tinkamas aktyvioms paieškoms. Ženklo šeimos atstovai turėtų daugiau laiko skirti savo sielos draugui ir vaikams. Tai puikus laikotarpis stiprinti santykius ir gerai praleisti laiką.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Pastaruoju metu Dvyniai santykiuose turėjo daug ginčytinų situacijų. Dabartinė savaitė leis išlyginti visus aštrius kampus ir pasiekti harmonijos poroje. Artėjant savaitgaliui gali vyrauti liūdnos ir liūdnos nuotaikos. Nuvarykite juos. Jie atima tik jūsų laiką, kurį galite praleisti efektyviau.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Venera sustiprina vėžio magnetizmą ir trauką. Nuo 2023 metų vasario 13 iki vasario 19 dienos jie galės padaryti gerą įspūdį priešingai lyčiai. Vieniši Vėžiai neturėtų praleisti laiko. Tarp visų zodiako ženklų jie turi didesnę galimybę susirasti savo draugą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Būkite iniciatyvūs ir nustebinkite savo partnerį. Antroji pusė taip pat norės nuveikti ką nors malonaus, ypač pirmoje savaitės pusėje. Tačiau savaitgalis bus gana darbingas. Deja, Liūtams teks patirti ne tokių malonių akimirkų. Jie gali parodyti tamsiąją personažo pusę. Tai ypač pavojinga vienišiems Liūtams, kurie gali atbaidyti savo gerbėjus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Savaitė nuo vasario 13 iki 19 dienos gali būti karštų kivirčų ir išsiskyrimų laikotarpis. Mergelės taps pavydios ir konfliktiškos, nors tai joms nebūdinga. Savaitės vidurys bus ypač pavojingas. Mergelės turėtų nusiraminti ir racionaliau elgtis su santykiais, kitaip galite nutraukti labai perspektyvią sąjungą. Jei valdysite savo emocijas, galite sustiprinti santykius. Vienišos Mergelės gali susirasti sielos draugą, jei nesėdės namuose.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Tu per daug pavargęs. Meilės reikalai jūsų visiškai nedomina. Tai gali būti ne pats geriausias būdas paveikti meilės santykius, ypač Valentino dieną. Meditacija ir joga padės greičiau atsigauti ir skirti dėmesio savo partneriui. Vienišoms Svarstyklėms geriau pailsėti. Pasimatymus ir flirtą palikite ramesniam laikotarpiui.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Įtempta savaitė, kuri gali būti laikas užmegzti ryšį su savo partneriu arba jį atstumti. Pirmadienį ir antradienį pasistenkite nuveikti ką nors bendro. Laiko praleidimas kartu padės sustiprinti jūsų santykius. Laisvieji Skorpionai neturėtų išlaikyti savo bakalauro statuso. Susipažinkite, flirtuokite, ieškokite savo sielos draugo, kur tik įmanoma. Tačiau nepersistenkite. Stebėkite savo emocinę būseną.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Jums parodomas nuoširdus pokalbis su partneriu. Vos vienas pokalbis sustiprins santykius ir pašalins visas ginčytinas problemas. Tai gali sukelti gerų pokyčių. Jums ir jūsų partneriui prasidės naujas gyvenimo etapas. Vienišiems Šauliams galbūt nepavyks susirasti sielos draugo, bet jie tikrai ras kažką, kas jiems patiks.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Džiaukitės, nes jūsų partneris pradės jums skirti ypatingą dėmesį ir dovanas. Mėgaukitės ir nebūk pernelyg kritiškas. Nepamirškite padėkoti savo išrinktajam už dovanas ir paskubėkite jį pamaloninti patys.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vienišiems Vandeniams teks varžytis dėl jiems patinkančio žmogaus dėmesio. Tiems, kurie jau palaiko santykius, taip pat bus sunku. Keletas aspektų padės perteikti savo tiesą savo partneriui:

  • nuoširdūs žodžiai ir frazės, kurias reikia kruopščiai atrinkti;
  • susidorojimas nepakeliant balso, o naudojant argumentus;
  • jokios manipuliacijos ar šantažo.

Tik nuoširdumas ir tyri ketinimai padės išsaugoti jūsų santykius, net jei atrodo, kad jūsų sąjunga plyšta.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Tu per daug pasitiki. Tai gali naudoti toksiški žmonės. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus ypač pavojingi. Vienišos Žuvys bus labiau pažeidžiamos. Tiems ženklo atstovams, kurie jau rado savo sielos draugą, savaitė bus maloni ir turininga. Galite perkelti savo santykius į kitą lygį. Galimas socialinio statuso pasikeitimas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com