0

Pusiausvyros troškimas, impulsyvumas ir teisingumo jausmas: kurie zodiako ženklai nemoka susivaldyti

Share
  • 2023-02-11


Nesubalansuotiems žmonėms labai sunku gyvenime, nes jie nemoka susivaldyti, dažnai palūžta ir išlieja savo emocijas ant kitų. Dažnai tai veda į nemalonias situacijas ir dramatiškus įvykius, dėl kurių visas gyvenimas nukrenta. Dažniausiai emocijų nemokančių valdyti žmonių sutinkama tarp trijų zodiako ženklų atstovų: Svarstyklių, Šaulio ir Žuvų.

Svarstyklės


Šio ženklo atstovai nuolatos siekia pusiausvyros ir pusiausvyros, tačiau būtent šie suaktyvėję bandymai verčia jų vidinių svarstyklių dubenis nuolat slinkti į vieną ar kitą pusę.

Jie gali arba nevaldomai juoktis ir džiaugtis gyvenimu, arba staiga be jokios ypatingos priežasties akimirksniu pradėti verkti. Nors, žinoma, ji yra.

Pavyzdžiui, liūdna istorija, kurią jie išgirdo iš kito žmogaus, arba naujienos apie tragiškus įvykius, įvykusius kitoje pasaulio pusėje.

Svarstyklės visada skausmingai suvokia net tai, kas joms asmeniškai neliečia, ir negali sulaikyti emocijų. Dažnai jie manipuliuoja žmonėmis, kad sužadintų juose gailestį ir užuojautą. Dėl šios priežasties Svarstyklės gali prarasti draugus ir pritraukti rūpesčių į savo gyvenimą.

Šaulys

Impulsyvūs ir energingi Šauliai visada kovoja ir konfliktuoja su išoriniu pasauliu. Net tada, kai jiems sekasi gerai ir jokie priešai jiems negresia, jie stengiasi juos aptikti ir pulti pirmieji.


Dėl karšto ir nepermaldaujamo pobūdžio Svarstyklės dažnai praranda draugus ir susikivirčija su artimaisiais. Jiems labai sunku susivaldyti dėl sustiprėjusio teisingumo jausmo ir nenuginčijamo pasitikėjimo savo teisumu.

Noras bet kokia kaina apginti savo nuomonę, įrodyti savo tiesą dažnai sukelia neigiamų pasekmių.

Pykčio ir nevilties ištikti Šauliai gali būti nenuspėjami ir net pavojingi, nes nevaldo savo veiksmų.

Žuvys

Žuvys yra svajotojos ir romantikai, gyvenančios savo iliuzijų ir teisingumo idėjų pasaulyje. Kai kas nors sutrinka pažįstamame pasaulyje ir Žuvys pradeda jausti diskomfortą, jos tikrai kišasi į įvykius.

Be to, kuo stipresnė konfrontacija, tuo didesnį spaudimą Žuvys stengsis pakeisti situaciją. Jų išlaikyti ir nuraminti bus neįmanoma.


Padidėjęs teisingumo jausmas lengvai perauga į pyktį ir neleidžia Žuvims valdyti savo emocijų. Jie nenurims, kol nepasieks savo kelio.

Šis charakterio bruožas dažnai trukdo Žuvims kurti normalius santykius šeimoje ar darbo kolektyve. Tačiau jos dėka Žuvys stengiasi atidžiau rinktis draugus ir gyvenimo draugus.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com