0

Jaučiam užbaiginėti darbus, o Žuvims vystyti įtikinimo dovaną: astro prognozė savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2023-02-11


Vasario vidurys žada būti ramus. Jokių pasaulinių astrologinių įvykių nenumatoma. Bet tai nereiškia, kad galite būti neatsargūs. Astrologės Elenos Trofimovos horoskopas visiems ženklams savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d. padės susidoroti su sunkumais ir pritraukti sėkmės įvairiose gyvenimo srityse.

Horoskopas visiems ženklams savaitei nuo 2023 m. vasario 13 d. iki vasario 19 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Energingiausi tarp visų zodiako ženklų šią savaitę gali prarasti motyvaciją. Savaitės viduryje jiems bus sunkiau prisiversti ką nors padaryti. Horoskopas Avinui pataria racionaliau žiūrėti į verslą. Galbūt jums tiesiog reikia padaryti pertrauką, o gal tai yra disciplinos trūkumas. Priimdami sprendimus remkitės faktais, o ne spėlionėmis. Nemeluokite, tai išgąsdins sėkmę.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Atlikite savo darbą. Viskas, kas neužbaigta, užsitęs ilgai ir nervins. Venkite tokių ilgalaikių projektų arba atidėkite jų pradžią tinkamesniam laikotarpiui. Darbo dienomis Jaučiui nebus nuobodu. Nesiginčykite ir nesivelkite į konfliktus. Kyla pavojus susilaukti rimtų priešų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Mintys yra materialios, todėl jei vadovaujatės neigiamomis nuostatomis, nesitikėkite teigiamų pokyčių. Pirmiausia pašalinkite visą negatyvą. Tai pirmas dalykas, kurį reikia padaryti. Visus kitus dalykus palikite vėlesniam laikui. Nekritikuokite kitų ir nenuleiskite savęs. Taip elgdamiesi išgąsdinate žvaigždžių sėkmę ir palankumą. Atminkite, kad viskas yra jūsų rankose. Jūsų ateitis priklauso nuo jūsų minčių ir veiksmų.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Jokiu būdu nepasiduokite apatijai ir tinginimui. Savaitės horoskopas sako, kad Vėžių aktyvumas ir darbingumas sumažės būtent dėl ​​nenoro ko nors veikti. Todėl 2023 metų vasario 13 – vasario 19 dienomis verta atkreipti dėmesį į savo mintis ir jausmus. Tingiems Vėžiams Venera nepadės. Aktyviems gali pasisekti meilės ir darbo reikaluose.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Ryte jums bus sunku pabusti. Tai neigiamai paveiks jų produktyvumą ir našumą. Meditacija išgelbės situaciją. Skirkite jiems 10–15 minučių ryte ir galėsite pasiruošti įtemptai dienai bei vaisingam darbui. Tačiau nepervertinkite savo jėgų. Objektyvumas išgelbės jus nuo nereikalingų nepakeliamų įsipareigojimų.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Horoskopas perspėja, kad nuo vasario 13 iki vasario 19 dienos jūsų blogainiai suaktyvės. Be to, jie labai sumaniai sutvarkys savo tinklus. Astrologas Mergelėms pateikia keletą patarimų, kurie padės sumažinti neigiamą priešų poveikį:


  • dėvėkite savo talismaną kiekvieną dieną, o jei jo neturite, būtinai suraskite ir įkraukite teigiamos energijos;
  • klausykite draugų ir artimųjų, kuriais pasitikite;
  • aštriai nereaguokite į pašalinių žmonių kritiką.

Mergelės moterys turėtų būti „Sniego karalienės“. Nereaguokite į karštus prisipažinimus ir skvarbią kritiką. Mergelės vyrai, atvirkščiai, turėtų labiau palaikyti kitus.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Pastaruoju metu aktyviai kaupėte negatyvą, nors ir prieš savo valią. Dabar laikas jo atsikratyti. Priešingu atveju rizikuojate sugadinti savo ateitį. Atlikite apsivalymo ritualus ir darykite savo mėgstamus dalykus. Tai gali būti laiko leidimas su draugais ir šeima, knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas ir mėgstamos muzikos klausymas. Tačiau neatidėliokite darbo. Savaitė palanki produktyviam darbui.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpiono horoskopas rekomenduoja vengti negatyvių žmonių. Jų liūdesys ir pasipiktinimas neturėtų jūsų paliesti. Bet koks toksiškas poveikis jums atima gyvybiškai svarbius išteklius, kuriuos galima nukreipti į produktyvų darbą. Darbe galėsite sulaukti didelės sėkmės.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Palanki savaitė su naujomis galimybėmis finansinėje ir meilės sferoje. Šaulys negali išvengti sunkumų, tačiau atrodo, kad jų nepastebi. Jie turi tiek energijos ir jėgų, kad lengvai susidoroja su problemomis. Tačiau yra paslėptas pavojus: galite sutrikdyti harmoniją su savo klaidingomis emocijomis. Nemėginkite kažko įžūliai slėpti nuo kitų, ypač tų, kurie jumis pasitiki. Būkite nuoširdūs ir atviri.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ženklo atstovai per griežti sau ir kitiems. Tačiau kartais reikia sumažinti spaudimą. Pirmenybę teikite savo asmeninei laimei. Bet koks jūsų jausmų ir emocijų nepaisymas yra nepriimtinas. Nebūkite godūs ir smulkmeniški, nes sėkmė gali nuo jūsų nusigręžti. Ji dosni tik tiems, kurie pasiruošę padėti kitiems.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šią savaitę pasiekti sėkmės padės pastabumas ir darbštumas. Horoskopas Vandeniams sako, kad jiems pavyks pasiekti užsibrėžtus tikslus, susijusius su profesine sfera. Tai gali būti naujo darbo paieška, nuosavo verslo kūrimas ir kai kurių teisinių problemų sprendimas. Jūsų pastebėjimas padės išvengti nemalonių problemų ir pamatyti galimybes.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)


Ženklo atstovams horoskopas pataria padirbėti ties savo žavesiu ir įtikinėjimo dovana. Jie padės efektyviau bendrauti su žmonėmis ir siekti savo tikslų. Tačiau būkite sąžiningi ir atviri. Šantažas, melas ir manipuliacijos sugadins jūsų karmą. Net jei su jų pagalba jums pavyks pasiekti savo tikslus, vargu ar būsite jais patenkinti. Neatmeskite tų, kuriems reikia pagalbos. Ir padaryti gerą darbą, ir pagerinti savo nuotaiką.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com