0

4 vaikų mama nuomojosi namą, kuriame pragyveno 4 metus. Tačiau, po jų išsikraustymo, šeimininkas buvo šokiruotas

Share
  • 2023-02-10


naujienos

4 vaikų mama nuomojosi namą, kuriame pragyveno 4 metus. Tačiau, po jų išsikraustymo, šeimininkas buvo šokiruotas


Tai, kas nutiko 43 metų vyrui iš Didžiosios Britanijos, yra baisiausias košmaras visiems tiems, kurie nuomoja butus. Motina su keturiais vaikais gyveno Birmingham mieste, Shahin Miah priklausiusiame name.

Savininkas kelerius metus neturėjo jokių problemų su ja. Tačiau dabar jis sužinojo, kad per pastaruosius kelis mėnesius moteris jo namą pavertė sąvartynu.


Prieš 5 metus moteris su savo vaikais persikėlė į vyro namus. Ji labai norėjo būtent šio namo, kadangi jame buvo net trys miegamieji. Jis atrodė tobulas jai ir keturioms jos atžaloms. Iš pradžių moteris buvo ideali nuomininkė, visada laiku mokėjusi nuomą ir nekėlusi jokių problemų. Visos bėdos prasidėjo tik prieš metus.

Shahin Miah pastebėjo, kad jo nuomininkė pradėjo elgtis labai keistai. Ji niekada neuždarinėjo langų ir visą laiką laikė uždengtas užuolaidas. Taip pat dienomis, kai buvo surenkamos atliekos ji nestatė prie namų konteinerio:

“Man kilo įtarimas, kai ji taip pat nustojo mane įsileisti į namus. Penkis mėnesius bandžiau ją aplankyti, bet nesėkmingai. Kiekvieną kartą ji sakydavo, kad yra užsiėmusi ir kad kaip tik išeina. Paklausiau, kada jis turėjo laiko, bet atsakymo negavau”.

Prieš keturis mėnesius su 43 metų vyru susisiekė dujų tiekėjas. Jis informavo, kad darbuotojai su moterimi susisiekti negali. Paaiškėjo, kad daugiau nei mėnesį name nebuvo dujų. Po šio pokalbio vyras dar kartą bandė susisiekti su nuomininke:

“Skambinau jai, bet ji ilgai neatsiliepė. Kia ji pagaliau atsakė, pasakiau jai, kad bute dingo dujos. Ji man pasakė, kad įsileis profesionalus, bet galiausiai durų jiems neatidarė”. 

Kai rugpjūčio pabaigoje moteris pranešė Shahin, kad jis išsikrausto, jis buvo tikras, kad jo problemos dėl nuomojamo namo baigėsi. Jis negalėjo labiau klysti. Vyriškis, atidaręs duris, iškart apsisuko ir apsivėmė. Paaiškėjo, kad moteris sugadino namą:

“Visur buvo šiukšlių. Visur buvo supuvęs maistas. Nebuvo galimybės patekti į virtuvę ir vonios kambarį, nes ant grindų buvo žmonių išmatų. Kai išnuomojau namą šiai moteriai, jame buvo visi reikiami baldai ir trys lovos. Liko tik viena, kuri taip pat buvo ištepta ekskrementais ir purvu”.

Interviu žiniasklaidai vyras pabrėžė nesuprantantis, kaip moteris gali gyventi tokioje nešvaroje su savo vaikais. Už profesionalų namų valymą jis sumokėjo kelis tūkstančius. Jis dar daugiau išleido namo renovacijai ir remontui. Greičiausiai pinigų jis niekada neatgaus, nes nežinia, kur moteris yra dabar. 

Neįtikėtina, kad mama su vaikais gali gyveni tokiomis sąlygomis. O gal moteris tai padarė specialiai? Niekas jau nebesužinos atsakymo į šį klausymą, tačiau tai, ką paliko ji su savo šeima yra sunku apsakyti žodžiais ir suvokti protu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com