0

Moteris pabudo vidury nakties nuo keistų garsų ir netrukus pamatė, koks siaubas vyksta jos namuose

Share


„Jei pagimdžiau šešis vaikus, tai turiu ir išgelbėti visus šešis vaikus“ – sakė mama iš Švedijos, dalindamasi savo mintimis apie siaubingą naktį, kuri visiems laikams pakeitė jos gyvenimą.

2019-ųjų rugsėjį Ema Schols patyrė tokį košmarą, kokio dažnas net negalėtų susapnuoti. Moteris pabudo nuo keistų traškėjimo garsų.

Reklama

Atmerkusi akis moteris pajuto dūmų kvapą ir suprato, kad jos namai, kuriuose dar miegojo ir šeši vaikai, dega. Antrame aukšte buvusi Ema suprato, kad dega pirmas namo aukštas, kur miega du jos vaikai. Du berniukai miegojo žaidimų kambaryje. Moters galvoje sukosi tik viena mintis – kuo greičiau išgelbėti savo vaikus, tačiau netrukus ji pamatė, kad ugnis jau buvo spėjusi pasiglemžti visą pirmą namo aukštą.

Įsibrovusi į vaikų kambarį mama pamatė pabudusius ir išsigandusius sūnus. Ji, dengdama savo kūnu nuo liepsnų, išnešė vaikus į lauką. Tai buvo siaubinga akimirka, nes į namus skverbęsis oras liepsnas tik padidino. Jau tada Ema suprato, kad dega jos kūnas. Tačiau moteris turėjo dar vieną užduotį – išgelbėti likusius vaikus. Jai nerūpėjo skausmas ir tirpstantis nuo ugnies kūnas. Moteris bėgo degančiais laiptais ir juto, kaip ant laiptų lieka jos odos gabalai. 

Reklama

“Kiekviename žingsnyje galvojau, kad „tai neįmanoma“, bet tada pagalvojau, kad aš tai turiu padaryti dėl savo vaikų, kurie vis dar yra antrame aukšte“.

Deganti moteris šaukė, kad vaikai kuo greičiau išeitų į balkoną. Tai buvo vienintelė galimybė ištrūkti iš liepsnojančių namų. 

Reklama

Atbėgusi Ema pamatė, kad balkone nėra jos jauniausios dukros, kuriai tik vieneri. Mama iš karto pagalvojo, kad dukra jau greičiausiai žuvusi, tačiau net ir tokiu atveju juto, kad privalo ją surasti. Sūnūs nenorėjo leisti mamai grįžti į liepsnas, tačiau Ema jų neklausė. Sunku įsivaizduoti, kokį siaubą turėjo patirti vaikai, matantys suniokotą mamą ir pati mama, kuri galvoja, kad jos vaikas jau miręs.

Laimei, jos dukra buvo gyva ir dūmų tirštame rūke girdėjosi jos verkimas. Moteris bijojo šokti su mažamete dukra pro balkoną, todėl dengdama mergaitę savo kūnu ji iš namo išbėgo liepsnojančiais laiptais. Paskutiniai žodžiai, kuriuos Ema pasakė savo vyresnėliui, buvo tai, kad ji nemirs, kad ji sugrįš. Niekas netikėjo, kad 90% kūno nudegusi moteris išgyvens, ypač dėl to, kad tris savaites ji laikėsi gyva tik dėl pagalbinių aparatų.

Reklama

Ji balansavo tarp gyvybės ir mirties, tačiau jos herojiškas užsispyrimas ir motiniška meilė tiesiog darė stebuklus. Ema išgyveno ir pradėjo sveikti. Atgavusi sąmonę moteris turėjo tik vieną klausimą – ar jos vaikai išgyveno. Tai buvo tikras stebuklas, nes visi šeši vaikai atsipirko be rimtų sužalojimų ir sveikatos sutrikdymų.

Tai buvo labai sunkus laikas visai šeimai, nes Ema pasikeitė neatpažįstamai…

Reklama

Laimei, su laiku visi pajuto, kad tai vis dar ta pati mylima mama ir padėjo jai sveikti. Nepaisant didelio skepticizmo, kad po tokių sužalojimų išgyventi neįmanoma, Emos sveikata taisėsi ir ji sėkmingai gijo. Reabilitacija vyko sklandžiai, o moteris ir vėl išmoko vaikščioti bei funkcionuoti. Dabar šeima gyvena naujai pastatytuose namuose.

Apie košmarišką naktį jiems visada primins Emos randai ir ryškūs prisiminimai mintyse. Tačiau moteris įrodė, galima gyventi toliau net ir po tokios tragedijos. Šis įvykis labai suartino šeimą, kuri dabar vertina kiekvieną kartu praleistą dieną. Ema vėl aktyviai rūpinasi namų buitimi, vaikais, jodinėja ir vėl dalyvauja mamų veiklose.

Ši istorija labai garsiai nuskambėjo Švedijos žiniasklaidoje, tačiau pasaulis apie Emą dar yra išgirdęs per mažai. Ši mama per vieną sekundę nusprendė paaukoti save dėl savo vaikų. Tai buvo situacija, kurioje buvo patikrinta tikra ir nenugalima motinos meilė.

Ema išlaikė šį siaubingą išbandymą ir dabar iškelta galva gali būti laikoma geriausia mama pasaulyje. Ši Švedijos herojė 2020-aisiais buvo apdovanota “Metų gelbėtojos” titulu. Tačiau didžiausia dovana ir apdovanojimas jai – šeima, kuri yra sveika, gyva ir laiminga. Tik jos dėka. 

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com