0

Kliūčių mėnuo: kas neleis kiekvienam zodiako ženklui pasiekti sėkmės 2023 m. vasario mėn.

Share
  • 2023-02-09


Vasaris – pošventinis mėnuo, kai visi grįžtame į savo rutiną, prie aktualijų. Kartais tai gali būti dėl gedimo, energijos sumažėjimo. Pavasaris dar tik šmėsteli toli, o žiema jau spėjo atsibosti. Siekti tikslų ir tiesiog mėgautis gyvenimu darosi vis sunkiau. Ypač aštriai tai pradėjome jausti po pilnaties, kuri praėjo vasario 5 d. Išsamiau išsiaiškinkime, kas šį mėnesį kiekvienam zodiako ženklui neleis sulaukti sėkmės?

Kas neleis kiekvienam zodiako ženklui pasiekti sėkmės 2023 m. vasario mėn


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Visa antroji mėnesio pusė Avinams bus pažymėta neigiamų kovinio Marso aspektų įtaka. Būsite beveik nevaldomas ir pernelyg užsispyręs. Pašnekovai turės sukaupti pasakiškos kantrybės, kad neišprovokuotų skandalo. Darbe nesusipratimai galimi būtent dėl ​​jūsų kaltės, todėl apie didelę sėkmę kalbėti nereikia.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jums gali trukdyti ne objektyvios, o subjektyvios priežastys. Pavyzdžiui, savo tinginystė. Nenoras veikti šiam ženklui kenkia kaip niekam kitam. Stenkitės nuolat save stimuliuoti ir motyvuoti, kitaip galite praleisti puikias galimybes.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Jūsų emocinė sfera bus užpulta. Kitų žmonių kritika, pastabos, pretenzijos sukels šurmulį. Šioje būsenoje bus nepaprastai sunku dirbti ir apskritai mąstyti. Norint nusiraminti, rekomenduojama naudoti kvėpavimo techniką.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Siekdami savo tikslų, Vėžiai vasarį turi veikti nuosekliai. Geriau sudaryti savaitės ir mėnesio tvarkaraštį ir nuo jo nenukrypti. Jei nepaisysite vienos užduoties, visos kitos gali subyrėti. Tai gali laikinai jus suklaidinti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Mėnulio pilnatis jūsų ženkle padarė jus be reikalo pažeidžiamus, tačiau šis jausmas greitai praeis. Net jei situacija matoma juodomis spalvomis, atminkite, kad joje nėra nieko mirtino. Svarbiausia nesakyti per daug, tiek bloga, tiek gera. Kai kurie žmonės gali panaudoti kiekvieną tavo žodį prieš tave.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės šį mėnesį gali patirti tikrą interesų konfliktą. Pirma, norisi daugiau laiko skirti asmeniniam gyvenimui, antra – ramybės neduoda darbo reikalai. Ką daryti tokioje situacijoje? Aišku pasirinkti vieną. Daugiafunkcinis darbas sumažins efektyvumą, darbingumą, taip pat ir bendravimo su artimaisiais kokybę.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Švelnios ir humaniškos Svarstyklės visada siekia konfliktą išspręsti derybomis ir patenkinti abiejų pusių poreikius. Bet dabar pats laikas imtis savo, išgauti savo naudą. Turite būti kietas ir užsispyręs, kad pasiektumėte tai, ko norite.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai rizikuoja susidurti su įstatymų ir tvarkos atstovais, jei stipriai paspaus dujas, tiesiogine ir perkeltine prasme. Lėtinkite, giliai įkvėpkite ir mokykitės iš vėžlio. Šiuos roplius, nors ir lėtus, sunku suklaidinti. Trumpai tariant, eini tyliau – tęsi.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Vasario mėnesį galite atostogauti ir išvykti į kelionę. Tegul jūsų tikslai yra susiję ne su karjera, o su naujos patirties įgijimu. Logiška ir racionali dabar gali tik neleisti jums mėgautis gyvenimu ir mėgautis viskuo, kas jums nutinka.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Išskleiskite savo tvarkaraštį ir nesiimkite visko iš karto. Dirbdamas du darbus rizikuoji likti be nieko. Ir jūsų šeima, nors ir aprūpinta, neteks pagrindinio dalyko – jūsų dėmesio ir priežiūros, ir tai yra brangiau nei bet kokie pinigai.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Jei, remiantis jūsų horoskopu, nusiteikėte neigiamai, o tai gana tikėtina, laikas stabilizuoti situaciją. Kad nepatektumėte į skolų duobę, nustokite švaistyti pinigus. Ir pamiršk apie paskolas. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti dabar, yra susiplanuoti savo biudžetą ir ieškoti darbo ne visą darbo dieną.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys dažniausiai lakoniškos, bet ne šį mėnesį. Dabar skundai, tada apkalbos, o dabar jau turite krūvą problemų. Prasminga laikyti liežuvį, antraip vasaris taps išsiskyrimo su artimaisiais, draugais ir įprasta darbo vieta mėnesiu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com