0

Daug įvykių ir šaunūs rezultatai: Taro kortos pasakojo, kas mūsų laukia nuo vasario 6 iki 12 d

Share
  • 2023-02-08


Artėja antroji 2023 metų vasario savaitė. Tarologai teigia, kad ateinančios septynios žiemos dienos visiems bus ypatingos ir nenuspėjamos.

Savaitės Taro korta: kas mūsų laukia nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d.


Artėjančią savaitę mūsų laukia nuolatinis šurmulys, daug skubių reikalų, nesibaigiančios lenktynės dėl kažko ir nenumaldoma vidinė veikla. Visa tai mums pranašauja 8 lazdelių Arkanas.

„8 of Wands Arcana“ yra greičiausias Taro kaladėje, jis taip pat gali rodyti greitus pokyčius bet kurioje gyvenimo srityje. Ir tai nėra faktas, kad jūsų jausmai ir protas neatsiliks nuo šių išorinių pokyčių. Taigi leiskite įvykti tam, kas turi atsitikti. Bet kokiu atveju tai bus teigiamos naujienos – nuo ​​darbo pasiūlymo iki pasiūlymo tuoktis.

Beje, apie verslą – pasistenkite greitai ir nedelsdami uždaryti visas užduotis, tai bus pastebėta ir nukentės jūsų reputacija.

Santykiuose tikėkitės aktyvių veiksmų iš priešingos lyties, o ne tik iš tos, su kuria šiuo metu esate poroje. Jei esate vienišas, tuomet šią savaitę bus kažkas panašaus į greituosius pasimatymus – daug naujų, tačiau trumpalaikių pažinčių be tam tikrų perspektyvų.

Taro kortos horoskopas pasakys, kaip praleisti 2023 metų vasarį kiekvienam zodiako ženklui

Avinas


Mėnesio kortelė: Saulė

Saulės korta vasario mėnesį Avinui žada nepaprastą sėkmę ir laimę. Tai labai teigiama ir laiminga korta, bylojanti apie sėkmę visais klausimais, geras žmogaus perspektyvas ir ryškios serijos pradžią. Avino planai tikrai išsipildys, nors, galbūt, ne taip greitai.

Jautis

Mėnesio kortelė: Keturios lazdelės

Vasaris Jaučiui bus gana sėkmingas ir laimingas. Jie ras gyvenimo harmoniją ir pasitikėjimą savimi. Galbūt koks nors linksmas įvykis, pavyzdžiui, atostogos ar netikėtas malonus susitikimas su artimaisiais. Taip pat kortelė gali reikšti grįžimą namo, susijungimą su artimaisiais. Jeigu Jaučio laukia kai kurie dalykai, vadinasi, jie bus lengvi ir malonūs sielai.

Dvyniai


Mėnesio korta: Pentaklių šeši

Korta vasario mėnesį Dvyniams žada kokios nors įsisenėjusios problemos sprendimą, sėkmę sunkiame reikale, pelnytą sėkmę ar tiesiog likimo dovaną.

Be to, ši korta byloja apie užuojautą, dosnumą ir globą, kurią kažkas, ką pažįstate, parodys jums vasario mėnesį. Kortelė pataria vasarį sumokėti skolas (įskaitant moralines) ir neatmesti pagalbos.

Vėžys

Mėnesio kortelė: Penkios taurės

Vasaris Vėžiams bus emociškai sunkus mėnuo. Versle gali iškilti netikėtų kliūčių, praleistų galimybių ir sielvarto dėl nuostolių, ne finansinių ar realių, o emocinių. Šį psichinį skausmą reikia ne išvaryti, o suvokti ir apsvarstyti.


Taip pat vasarį Vėžiai dažnai gali jausti nepagrįstą baimę ar nerimą, kuriam tikrai nebus priežasčių.

Liūtas

Mėnesio kortelė: lazdelių riteris

Liūtams nukritusi korta gali reikšti persikėlimą, atsiskyrimą nuo artimųjų, išsiskyrimą su sielos draugu arba „pabėgimą“ nuo tikrų problemų į fantazijų pasaulį. Galimi ir teigiami įvykiai, pavyzdžiui, komandiruotė ar turistinė kelionė. Aišku viena – gyvenimas vasario mėnesį tikrai nebus nuobodus ir pamatuotas.

Korta taip pat žada jėgų antplūdį ir norą kilnoti kalnus. Tačiau energijos išseks gana greitai, todėl svarbius darbus geriausia atlikti vasario pradžioje.

Mergelė


Mėnesio korta: Lazdelių tūzas

Korta vasarį žada Mergelei iniciatyvą, energijos antplūdį, norą tobulėti. Turėsite daug naujų norų ir tikslų, taip pat energijos jiems įgyvendinti. Sėkmė neįmanoma be rizikos, todėl nebijokite išbandyti ko nors naujo.

Svarstyklės

Mėnesio korta: Aštuoni pentakliai

Korta vasario mėnesį žada lėtą, bet garantuotą verslo sėkmę. Svarstyklės pasieks savo tikslus, tačiau reikia daug dirbti ir būti atsargiems. Korta pataria pasinerti į darbus, būti kantresniems ir darbštesniems. Mėnuo tinkamas bet kokioms treniruotėms ir saviugdai, kurios padės siekti profesionalumo.

Skorpionas


Mėnesio kortelė: Jester

Korta rodo didelius pokyčius Skorpionų gyvenime, kurie vasario mėnesį į jūsų gyvenimą įneš chaoso ir sumaišties. Čia nėra jokio pavojaus, bet jūsų gyvenimas nebus toks pat. Skorpionų gyvenime prasidės naujas skyrius, žengsite nežinomu keliu, rinkdamiesi, kur eiti.

Šaulys

Mėnesio kortelė: apverstos dvi taurės

Korta rodo sėkmę versle ir meilę vasario mėnesį, tačiau jas realizuoti bus sunku. Laimė pasiekiama, tačiau tam reikia sunkiai dirbti ir spręsti konfliktus. Vasario mėnesį būsite susitelkę į šeimą ir romantiškus santykius. Asmeninei laimei gali trukdyti nesutarimai ar charakterio skirtumai su mylimu žmogumi, kuriuos reikia įveikti.

Ožiaragis

Mėnesio kortelė: Laimės ratas

Laimės rato korta atneš didelių pokyčių Ožiaragio gyvenime, o tuo pačiu ir teigiamų. Vasario mėnesį prarasite kai kurių reikalų kontrolę ir jausitės bejėgiai. Tačiau jūsų planai pavyks net ir be jūsų įsikišimo.

Vandenis

Mėnesio korta: Santūrumas

Ši korta vasario mėnesį Vandeniui reiškia harmoniją, ramybę, atsipalaidavimą. Palaipsniui imsite valdyti įvykius, kurie anksčiau nuo jūsų nepriklausė. Tai suteiks Vandeniui pasitenkinimo ir pasitikėjimo ateitimi. Sėkmė darbe ir versle tikrai ateis, nors ir lėtai ir mažais žingsneliais. Apskritai vasarį jums bus aktuali patarlė „vanduo akmenį nutrina“.

Žuvys

Mėnesio korta: apversta kardų karalienė

Ši korta įspėja Žuvis, kad vasario mėnesį jos stengsis asmeniškai viską kontroliuoti ir kištis į svetimus reikalus, pamokyti artimuosius. Perdėta kontrolė gali baigtis katastrofa, kai visi planai, priešingai, nesiklosto taip, kaip norėjote. Kita kortelės reikšmė – nepagrįstos pastangos ir tuščias darbas. Jūs rizikuojate išleisti daug energijos dalykams, kurių jums iš tikrųjų nereikia.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com