0

Žuvims padaugės pinigų, o Šauliam – atsivers nauji horizontai: finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d.

Share
  • 2023-02-06


Artėja nauja darbo savaitė. Astro prognozė vasario 6–12 dienomis rodo, kad ji daugeliui iš mūsų suteiks šansą finansų srityje. Taigi, pagal žvaigždžių pranašystes, pinigų situacija bus gana palanki, tačiau nuo vasario 10 dienos ji taps tiesiog puiki dėl Merkurijaus perėjimo į Vandenį. Daugelis zodiako ženklų atstovų galės sau leisti nepagrįstą riziką ir didelius pirkinius.

Finansinis horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d. Avinui, Jaučiui, Dvyniams, Vėžiui, Liūtui ir Mergelei


Avinas

Šis laikotarpis tiesiogine prasme sukurtas bet kokioms naujoms iniciatyvoms, kūrybiškiems ir drąsiems sprendimams. Avinui svarbiausia neiti per toli ir būti dėmesingam, kur reikia. Galite pabandyti derinti dvasines praktikas su bandymais tapti turtingesniems. Pavyzdžiui, tai galima padaryti per Tibeto pinigų mantras. Iniciatyva dabar ne baudžiama, o sveikintina. Nebijokite apie naujas idėjas pasakyti viršininkams, kolegoms ar verslo partneriams. Gali būti, kad šio ženklo žmonės turės retą galimybę ištaisyti praeities klaidas.

Jautis

Jautis taps produktyvesnis ir galės pasinaudoti bet kokiomis naujomis galimybėmis, taip pat padidinti finansinį srautą. Sąjungininkų stipriosios Veneros energijos pakanka pakeisti gyvenimą į gerąją pusę, sustiprinti pozicijas ir įgyvendinti tai, kas buvo suplanuota. Svarbiausia nepersistengti, nepasiduoti toksiškų asmenybių provokacijoms ir išlikti diplomatišku bet kurioje situacijoje. Bandant finansinius norus paversti realybe, svarbu prisiminti pagrindines vizualizacijos taisykles. Atsakingo ir darbščio Jaučio laukia malonūs bonusai.

Dvyniai

Savaitę nuo 6 iki 12 galimi konfliktai, klientų skundai, valdžios kritika ir bloga nuotaika, tačiau visa tai labai greitai praeis. Dvynių profesinės patirties ir novatoriškos dvasios užtenka, kad padengtų visus trūkumus ir klaidas. Šį mėnesį svarbu kokybiškai atlikti savo darbą, didinti darbo našumą. Šio ženklo atstovams pageidautina suvaldyti emocijas, neiti per galvą dėl pelno ir pasisemti naujų žinių. Ateityje jie atneš jiems gerų pinigų. Jei dabar viskas klostosi ne taip, yra penki būdai, kaip susidoroti su sunkumais.


Vėžys

Planetos vėžiams bus padedama atverti ateitį. Tai ypač aktualu Merkurijui, kuris šį savaitgalį pradės žygį per Vandenio ženklą. Vėžiai gali panaudoti numerologinį būrimą, kad sužinotų savo likimą ir galimą įvykių raidos scenarijų. Yra tikimybė, kad šiems žmonėms neįtikėtinai pasiseks: jie turės daugiau galimybių užsidirbti. Vėžio idėjos dažniau sulauks pritarimo, verslo partneriai darys nuolaidų. Ši savaitė ypač palanki tiems, kurių veikla susijusi su jurisprudencija.

Liūtas

Liūtams reikia daugiau dirbti ir mažiau sėdėti kelnes. Norėdami tai padaryti, turėsite pašalinti energijos praradimo priežastis, taip pat pasitelkti artimųjų paramą. Atėjo laikas vėluoti apsipirkti. Bet koks sandoris, sudarytas nuo vasario 6 iki 12 d., vėliau bus nuostolingas. Kad ir kiek pinigų Lvovui per šią savaitę nukrito, protingiau išleisti tik nedidelę jų dalį. Sukauptos lėšos labai pravers iki žiemos pabaigos. Jėgų, iniciatyvos ir energijos bus daug, todėl būtina visa tai nukreipti tinkama linkme.

Mergelė

Mergelei šis laikotarpis nebus lengvas. Apsipirkimas padės nudžiuginti, o kartu ir pasitenkinimas atliktu darbu. Tai geras laikotarpis banko sąskaitos atidarymui, valiutos keitimui, akcijų pirkimui. Jei Mergelės nori pakeisti savo gyvenimą, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į gerovės dėsnius, kurie padės tai padaryti per savaitę. Sėkmė yra šių žmonių pusėje. Probleminė diena, kaip ir visiems kitiems požymiams, gali būti penktadienis. Dėl Merkurijaus ir Plutono konjunkcijos jų laukia nepalanki diena, kai reikia abstrahuotis nuo finansinių reikalų ir rūpesčių.


Finansinė astro prognozė savaitei nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d. Svarstyklėms, Skorpionui, Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę su didele tikimybe galės nuveikti daug daugiau nei įprastai. Tai bus sėkmės ir finansinių proveržių metas, tačiau tam turėsite keltis anksčiau ryte ir ilgiau dirbti. Šie žmonės įgis situacijos kontrolę, taip pat galės efektyviai priimti svarbius sprendimus. Šiuo atžvilgiu darbo užmokesčio lygis padidės. Gebėjimas tinkamai valdyti pajamas ir kontroliuoti išlaidas bus labai svarbus ir gyvybiškai svarbus.

Skorpionas

Skorpionams bus lengviau rasti aukso vidurį finansiniuose reikaluose. Svarbus patarimas – norint padidinti pajamas, reikia išvalyti negatyvo energiją. Astrologai pataria nuo vasario 6 iki 12 dienos neišleisti per daug pinigų, nelošti ir nepirkti nenaudingų pirkinių. Situacija šį mėnesį bus gera, tačiau vienu neteisingu sprendimu galima gana greitai viską sugadinti. Štai kodėl kiekvienas žingsnis turi būti subalansuotas ir apgalvotas.

Šaulys


Kartais mūsų norai išsipildo, bet ne taip, kaip norėtume. Jeigu dabar Šauliai turi tokį laikotarpį, vadinasi, reikia kažką keisti požiūryje į finansus ir darbą. Jėgos, pasitikėjimo ir ryžto bus daugiau nei pakankamai dėl stiprios Veneros. Laiko reikia skirti ne tik darbui ir verslui, bet ir savo kūnui: vakarais vaikščioti, medituoti, joga ir sportuoti – visa tai padės susiburti, užpildyti energijos spragas, patikėti savimi ir dėl to. , uždirbti daugiau pinigų. Šis laikas idealus ir verslo kelionėms.

Ožiaragis

Aštrus protas, apdairumas ir energijos užtaisas padės Ožiaragiams per šias septynias dienas susidoroti su bet kokiais reikalais daug kartų greičiau nei įprastai. Dabar taip pat labai palankus metas apsipirkti, ieškoti naujo darbo, reklamuoti savo verslą ir padidinti verslo aktyvumą. Retrogradinių planetų nebuvimas sustiprins Ožiaragio intuiciją. Jie taip pat ras savo tikslą. Norėdami pagreitinti tokios problemos sprendimą. Galima naudoti tris dvasinius metodus. Šiuo metu prasminga vėl imtis dalykų, kurių nebuvo galima padaryti anksčiau.

Vandenis

Savaitė nuo vasario 6 iki vasario 12 d. žada būti kuo produktyvesnė. Tai pirmiausia lems teigiama ir stabili Veneros įtaka, taip pat Merkurijaus šeštadienį perėjimas į Vandenio ženklą. Nakties šviesuliai padės Vandeniui asmeniniame augime, plėsti verslo ryšius, profesinius mokymus, įgyti naudingos patirties. Metas puikus finansiniams ritualams. Materialinėje srityje problemų nenumatoma. Vandeniai galės rasti pinigų ir laiko pramogoms bei apsipirkimui. Galite drąsiai klausytis savo intuicijos ir pabandyti išspręsti problemas nepaprastais būdais.

Žuvys


Žuvys tikisi pajamų padidėjimo, karjeros pažangos, tačiau yra viena maža sąlyga – reikia būti aktyviems ir įsitraukti į darbo procesą. Norint padidinti pajamas ir užimti naujas pareigas, greičiausiai teks pasistengti. Nakties šviesuoliai iš Žuvų pareikalaus daugiau užsispyrimo ir iniciatyvos. Jie padės šiems žmonėms atskleisti didžiausias savo stiprybes. Ši savaitė – ne pats tinkamiausias metas atostogoms ir poilsiui, nes laikas augti, tobulėti ir stiprinti savo pozicijas. Sunkus darbas atsipirks ir gana greitai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com