0

Susipažinusi internetu, moteris nuėjo į pirmą pasimatymą su vaikinu, tačiau ji nesitikėjo, kad jis baigsis taip

Share
  • 2023-02-06


Istorijos

Susipažinusi internetu, moteris nuėjo į pirmą pasimatymą su vaikinu, tačiau ji nesitikėjo, kad jis baigsis taip


Pasimatymai ne visada nusiseka, o apie tai puikia žino mergina vardu Ryann Miller. Tai, ką ji išgyveno nėra eilinė situacija. Tikėtina, kad tikrai nedaug žmonių norėtų atsidurti jos vietoje.

Susipažinusi su 38-erių metų vyru vardu Brandon internete, ji susiruošė į pirmą pasimatymą. Po pasimatymo mergina nusprendė pasidalinti savo išgyvenimais.


Kaip jau tapo populiaru paskutiniu metu, Ryann susipažino su Brandon per internetinę pažinčių svetainę „Bumble“. Suradę, atrodytų, bendrą kalbą, jie labai greitai susitarė pasimatymui. „Jis kalbėjo apie blogus pasimatymus iš jo patirties, todėl aš taip pat pasidalinau savo blogomis patirtimis. Mes tiesiog šnekučiavomės ir radome bendrumų.“- pasakojo mergina.

Tačiau susitikus asmeniškai viskas pakrypo viškai netikėta linkme. Iš pirmų pokalbių atrodęs normalus vyra spradėjo elgtis visai ne taip, kaip mergina įsivaizdavo. „Kai prisėdome jis visą laiką kalbėjo apie mano amžiaus moteris ir apie tai, kokios blogos moterys aplamai. Vėliau jis kalbėjo apie tai, kokie yra reikalavimai kosmonautams. Jis nuolat sugrįždavo prie šių savo minčių, nepaisant to, kad keičiau temą keletą kartų.

Jis taip pat pasirodė esąs labai nemandagus mus aptarnavusiai padavėjai, kuri, kaip jis pats sakė, „vilkosi, kaip bulvyniai blynai aliejuje“ iki mūsų stalo. Jo manymu, ji tai darė tyčia, nes matė, kad mes atėjome į pasimatymą.

Kitą kartą, kai padavėja ėjo link mūsų, jis iš visų jėgų metė meniu ant grindų, elgdamasis kaip išlepintas vaikas ir pasakė jai kažką labai nemalonaus. Buvau tikrai šokiruota. Po kurio laiko Brandon manęs paklausė, ar nemanau, kad jis yra kvailys.

Na, nesiruošiau slėpti savo nuomonės. Aš  nuoširdžiai pasakiau, ką apie visą tai galvoju.

Staiga jis paklausė Ryann, ar ji nenorėtų nueiti į tualetą. „Aš laimingai sutikau, nes jau buvau pavargusi nuo jo kalbų. Po kurio laiko gavau žinutę, kurioje jis padėkojo už vakarienę:  Ačiū, kad sumokėjai sąskaitą, stora moterie!

Negalėjau tuo patikėti! Aš išgėriau tik 6 dolerius kainuojantį alų, o jis buvo alkanas ir leido sau pasimėgauti įvairiais gėrimais ir užkandžiais. Sąskaita viršijo 60 dolerių. Nors žinote kas blogiausia? Šis niekšas turi dvi dukteris. Dukros!  Be to, sužinojau, kad jo „Instagram“ profilyje yra daugybė rasistinių įrašų ir agresyvių žodžių žmonėms, kurie nėra liekni.

„Aš stengiausi su juo būti maloni ir elgtis taip, kaip norėčiau, kad su manimi elgtųsi, o jis elgėsi kaip bjaurus parazitas. Net vaikas to nedarytų. Kokį pavyzdį jis parodo savo vaikams?! Ar jis norėtų, kad su jo dukromis kas nors taip elgtųsi? Esu šokiruota, kad buvau taip apgauta“.

Tačiau Ryann papasakota istorija viešai suteikė jai šiek tiek paguodos. „Džentelmeno“ nuotraukos, kartu su pasakojimu apie jo elgesį, pasklido internete. Galima pripažinti, kad karma egzistuoja, nes Brandon sulaukė daug pelnyto dėmesio.

Šios istorijos moralas tikriausiai visiems aiškus. Visų pirma visada patikrinkite, su kuo einate į pasimatymą, ir, antra – niekada neleiskite niekam pasakyti sau, kad su jumis yra kažkas negerai!
Ar esate kada nors patyrėte kažką panašaus.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com