0

Kokias galimybes Venera Žuvyse suteiks zodiako ženklams: meilės horoskopas savaitei nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d.

Share
  • 2023-02-06


Kitą savaitę tęs Veneros „karalystę“ Žuvyse – romantiško ir svajingo ženklo. Galima teigti, kad nėra geresnio laiko gerinti asmeninį gyvenimą ar susitaikyti su partneriais, su kuriais ginčijatės. Jei kas nors dar nerado savo sielos draugo, tada yra reali galimybė tapti laimingesniam. Dėl Lilijos Liubimovos meilės horoskopo savaitei nuo vasario 6 iki vasario 12 d., kiekvienam zodiako ženklui asmeninių santykių klausimais seksis sėkmingiau.

Meilės horoskopas savaitei nuo 2023 metų vasario 6 iki vasario 12 dienos


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Jei ką nors nuspręsite, darykite tai iš visos širdies, visiškai pasinėrę. Taip bus ir šią savaitę. Galbūt tai bus nauja meilės istorija ar verslas, reikalaujantis „įsimylėti“ save ir visiško atsidavimo. Bet kokiu atveju Aviną apims šis didingas jausmas.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Žvaigždės ypač palaikys tuos Jaučius, kurie pasiruošę paleisti susikaupusias nuoskaudas. Sveiki santykiai neįmanomi, kai siela yra sunki, o atmintyje slypi blogos praeities akimirkos. Galite užmegzti atvirą dialogą, aptarti sunkiausias temas.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Naujo laikotarpio pradžia Dvyniams žada meilės horoskopą. Tarsi kas nors būtų paspaudęs mygtuką, kad suaktyvintų paslėptą aistros potencialą. Pasiruoškite audringai savaitei. Jei tau kas nors patinka, tada nėra prasmės slėpti savo simpatijos. Pasistenkite įsimylėti šį žmogų su savo prigimtine charizma.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Visas septynias dienas mylimo žmogaus glėbyje jausitės ramūs, jokių ekscesų nenumatoma. Tačiau nepamirškite, kad horoskopas nėra universalus. Jei santykiai nutrūko anksčiau, dabar yra puiki galimybė viską pataisyti, ištaisyti klaidas ir paprašyti atleidimo už tai, kad buvai nevaržomas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę suaktyvėjęs Merkurijus padės atsikratyti ilgesio. Kartu su Venera Žuvyse tai bus tikrai sėkmingas tandemas. Liūtas gali tikėtis atsisveikinimo su skausminga vienatve. Į jus sugrįš vidinis entuziazmas, pajusite buvusį entuziazmą ir pasitikėjimą savimi.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Tie ženklo atstovai, kurie užtikrintai žengia į ateitį su savo sielos draugu, gali suplanuoti svarbų žingsnį – vestuves ar kūdikio sampratą. Būkite dėmesingi savo partneriui, jo norams, viltims, stenkitės jam įtikti, dovanokite dovanas. Tačiau, deja, vienišoms širdims teks palaukti dar šiek tiek – nuo ​​vasario 6 iki vasario 12 dienos vargu ar pavyks rasti sau patinkantį žmogų.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Vidurinis požiūris šį kartą jums padės meilės reikaluose. Jei nedarysite staigių judesių, neteisite griežtai, nenuskabysite peties, tada gyvenimas patrauks virpantį jausmą. Žmogus, su kuriuo pradedi kalbėti, gali daug ko išmokyti. Atkreipkite maksimalų dėmesį į jo pasakytus žodžius lyg atsitiktinai.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Atėjo laikas įrodyti meilę tikrais darbais. Dabar ne laikas žadėti, laikas veikti. Tik taip jūsų partneris gali jumis pasitikėti. Bet jei nesulauki tinkamo atsakymo, neįvertinus poelgių, gali visiškai nutrūkti santykiai dėl gilaus vidinio nusivylimo.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Nuo vasario 6 iki vasario 12 dienos Šauliams patariama atidžiai stebėti savo žodžius, nes kyla pavojus pasakyti tai, ko vėliau gailėsitės. Jei darbe ištiko visiška nelaimė, tuomet pasimatymų geriau vengti, nes vis tiek galvosite tik apie reikalus, kurie gali įžeisti partnerį.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai šią savaitę gali sutikti įdomų žmogų. Tačiau ar pažintis atves prie kažko daugiau, priklauso nuo tikrojo jūsų charakterių ir horoskopų suderinamumo. Ir taip pat iš jūsų darbo. Jei pasinersite į kokį nors projektą, galite nepastebėti, kaip nuliūdę jūsų artimieji, ir pasiilgsite savo laimės.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Klausykite savo intuicijos – ji aštri kaip ašmenys. Tikėtina, kad santykiai bus visiškai ramūs, tačiau galite juos panaudoti kaip pagrindą kurdami nepaprastas įdomias situacijas, kurios sušildys abipuses emocijas su partneriu. Jis pasirengęs ištverti jūsų užgaidas ir klausytis jūsų drąsiausių fantazijų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Šią savaitę būkite atsargūs, nes ne visi žmonės tokie nuoširdūs kaip jūs. Jei naujas pažįstamas yra per daug malonus, galbūt jis nori jus suklaidinti, kad pasiektų savo norą. Svarbu atkreipti dėmesį į dvasinio komforto jausmą. Jei ne, tolesnis bendravimas yra beprasmis.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com