0

Judėjimas yra gyvenimas: kokiems zodiako ženklams žvaigždės žada keliones 2023 metų vasarį

Share
  • 2023-02-06


2023-ųjų vasaris pagaliau atėjo į savo jėgą, tad pats metas pasidomėti, ką skirtingų Zodiako ženklų atstovams žiemos pabaigoje ruošia žvaigždės. Remiantis astro pranašystėmis, daugelis iš mūsų laukia persikraustymo ir kelionių.

Kokius Zodiako ženklus žvaigždės žada keliauti ir judėti 2023-ųjų vasarį


Avinas

Antrasis metų mėnuo Avinui ruošia begalę nuotykių, tad nuobodžiauti tikrai neteks. Priešingai, teks daug keliauti, judėti (miesto viduje ir, galbūt, tarp miestų). Netolimoje ateityje jūsų gyvenimas primins įvairių įvykių kaleidoskopą su reguliariu dekoracijų kaita.

Dvyniai

Gyvenimas bėgs beprotišku greičiu: įvykiai, kelionės, bendravimas, naujos pažintys ir susitarimai. Dar nėra laiko „žeminti ir galvoti“, bet galbūt jums to nereikia? Verta kuriam laikui atsisakyti ilgalaikio planavimo ir pabandyti mėgautis gyvenimu „čia ir dabar“.

Skorpionas

Augantis mėnulis atneš pokyčių į įprastą Skorpionų gyvenimą. Tikriausiai teks spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu – pirkimu, nuoma, pardavimu ar renovavimu. Gali tekti kur nors kraustytis. Galima kalbėti ir apie gretimą gatvę, ir apie kitą miesto galą. Galbūt šie judesiai bus susiję su darbu.


Kokios galimybės visų Zodiako ženklų atstovų laukia pirmoje 2023 metų pusėje

Horoskopas Avinui

Per artimiausius kelis mėnesius didžiausi pokyčiai įvyks finansų sektoriuje ir didžioji dauguma jų bus teigiami. Tačiau reikia atminti, kad esant didesnėms pajamoms, didėja ir jų išlaidų atsakomybė. Neatmeskite gerų patarimų, nesvarbu, ar jūsų finansai auga, ar mažėja.

Horoskopas Jaučiui

Uranas skatina jus priimti arba įgyvendinti pokyčius, kaip prisistatote pasauliui, kad galėtumėte tai padaryti fiziškai ir pakeisti savo išvaizdą, o gal ir stilių bei elgesį. Pakeitus savo išvaizdą iš esmės pasikeis jūsų savijauta.

Horoskopas Dvyniams


Dvasinis augimas jau jūsų kelyje, nors iš pradžių tai gali trikdyti ar net šokiruoti. Likite atviri ir stenkitės priimti pokyčius, kuriuos jaučiate. Šiame dvasiniame kelyje jums padės meditacija ir bendraminčiai.

Horoskopas vėžiui

Jūsų socialinėje grupėje ar draugystėse bus pokyčių, kurie iš pradžių gali sukelti nerimą. Tačiau testai parodys, kas iš tikrųjų yra tavo draugai, tad kreipkis ne į kontaktų kiekybę, o į kokybę.

Horoskopas Liūtui

Jūsų karjeroje artėja pokyčiai, todėl pats laikas pagalvoti, ar jūsų darbas teikia pasitenkinimą, ar jis atitinka jūsų išpažįstamas vertybes. Būkite tikri savo sugebėjimais atlikti kokybinius pokyčius.

Horoskopas Mergelei


Mergelei pokyčiai gyvenime bus gana plataus masto ir netikėti. Tačiau tai puikus metas išmokti priimti spontaniškumą, net jei iš pradžių tai šokiruoja. Šis lankstumas ateinančiais mėnesiais atneš daug palaiminimų ir sėkmės.

Horoskopas Svarstyklėms

Uranas paskatins pokyčius jūsų tarpasmeniniuose santykiuose, todėl nelaukite, kol situacija privers jus keistis, būkite iniciatyvūs. Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti dabar, yra kažkam atleisti, kad galėtumėte paleisti praeitį ir pereiti į pozityvesnį gyvenimo etapą.

Horoskopas Skorpionams

Kai Uranas yra jūsų meilės zonoje, santykiai ateis ar asmeninis gyvenimas. Jei esate vienišas, būkite atviras naujiems kontaktams ir santykiams. Jei jau palaikote santykius, paįvairinkite dalykus, paįvairinkite bendrus pomėgius, laisvalaikio veiklą ir intymumą.

Horoskopas Šauliui


Per ateinančius kelis mėnesius jūsų kasdienybė ateis į pokyčius, todėl stenkitės, kad tai būtų kuo sveikesnė ir konstruktyvesnė. Jei teisingai nustatysite prioritetus ir laikysitės plano, netrukus pastebėsite teigiamus sveikatos ir psichologinės būklės pokyčius.

Horoskopas Ožiaragiams

Šiuo Urano etapu imkitės naujo kūrybinio pomėgio. Ateinantys mėnesiai visais įmanomais būdais pastūmės jus į kūrybiškumą ir savirealizaciją, tad neapleiskite to. Be to, naujas pomėgis labai greitai gali tapti nauju darbu ar pajamų šaltiniu.

Horoskopas Vandeniui

Jūsų šeimos gyvenime tikėtini pokyčiai Urano tranzite. Jie gali skirtis priklausomai nuo to, kaip Uranas paveiks jūsų šeimos narius ir ko norite iš šių santykių. Suteikite sau ir savo artimiesiems laiko ir erdvės priimti pokyčius, kurie ateityje greičiausiai turės teigiamos įtakos visiems.

Horoskopas žuvims


Uranas skatina galvoti apie savo kasdienybę ir pagerinti miego režimą, kad būtų daugiau energijos naujiems pasiekimams. Be to, jūsų noruose įvyks daug pokyčių: kai kuriuos iš jų atsikratysite, o vietoj jų ateis nauji.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com