0

Girta moteris paliko automobilį stovėjimo aikštelėje. Kitą dieną nuvykusi prie jo, rado raštelį ant priekinio stiklo, kuris iš pradžių pasirodė kaip baudos kvitas

Share
  • 2023-02-06


Istorijos

Girta moteris paliko automobilį stovėjimo aikštelėje. Kitą dieną nuvykusi prie jo, rado raštelį ant priekinio stiklo, kuris iš pradžių pasirodė kaip baudos kvitas


Turbūt visi sutiks, kad vairavimas išgėrus yra labai blogas įprotis. Kai vartojame alkoholį mūsų reakcija būna prislopinta ir visko gali nutikti. Daug žmonių visame pasaulyje žuvo dėl girtų vairuotojų kaltės. Atėjo laikas žmonėms suvokti pražūtingą vairavimo išgėrus poveikį.


Laimei, atrodo, kad kai kurie žmonės žino vairavimo išgėrus pasekmes. Taip buvo su moterimi, kuri žinojo, kad yra per daug girta, kad galėtų sėsti už vairo ir važiuoti namo, todėl paliko savo automobilį stovėjimo aikštelėje prie baro, kuriame buvo tą vakarą.

Po kelių dienų Paula Grzelak-Schultz grįžo pasiimti automobilio ir ant priekinio stiklo rado raštelį. Iš pradžių ji manė, kad tai baudos kvitas. Tačiau pasirodė, kad tai labai maloni baro vadovo žinutė. Vyras paliko padėkos raštą Pauliai. 

Moteris buvo priblokšta raštelio tūriniu: 

„Aš tik norėjau padėkoti, kad palikote automobilį stovėjimo aikštelėje. Nesu tikras, ar mūsų restorane vartojote alkoholį, bet norėjau padėkoti, kad nesėdote už automobilio vairo apsvaigę nuo alkoholio. Pridedu jums kuponą pusei kilogramo mūsų skanių vištienos sparnelių. Prašau priimti tai kaip padėką, kad esate toks atsakingas. Gyvenimas yra brangus, gero savaitgalio “.

Teigiamai nustebusi moteris nusprendė pasidalinti naujiena socialiniuose tinkluose. Įrašas iš karto tapo labai populiarus. Žmonės dalinuosi istorija tarpusavyje. Daugelis jų džiaugiasi, kad baro valdytojai yra atsakingi ir skatina saugumą. 

Visi turėtume sekti šios moters pavyzdžiu ir nesėsti už vairo išgėrę. Greičiausiai už tai nebūsime apdovanoti kuponu ar kažkuo kitu, tačiau atminkime, kad gyvenimas yra daug svarbesnis ir neturėtumėte juo rizikuoti.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com