0

Vyras pasakė žmonai, kad yra jai neištikimas, nes ji stora. Protinga žmona paliko neištikimą vyrą ir atkeršijo jam

Share
  • 2023-02-05


naujienos

Vyras pasakė žmonai, kad yra jai neištikimas, nes ji stora. Protinga žmona paliko neištikimą vyrą ir atkeršijo jam


Kai Lisseth tapo Jose žmona, ji buvo įsitikinusi, kad tai buvo geriausia jos gyvenimo diena. Tačiau po kelerių metų jos vyras kardinaliai pasikeitė. Viskas prasidėjo, kai moteris pastojo. Lisseth pradėjo priaugti svorio. Gimus kūdikiui svoris toliau augo. Kai ji pradėjo dėvėti XXL dydžio drabužius, jos vyras žiauriai elgėsi.


Nuolatiniai piktybiški ir skausmingi komentarai bei mylimo vyro šaltas elgesys privertė moterį nustoti tikėti savimi, o jos vienintelė paguoda buvo valgymas.

„Kai parodžiau susidomėjimą juo lovoje, jis pasisuko į kitą pusę ir užmigo. Mano išvaizda jį atstūmė, o aš užmigau su ašaromis akyse“- pasakoja moteris.

Nėštumo metu ir gimus kūdikiui, poros mitybą sudarė nesveikas maistas. Sutuoktiniai, be kita ko, valgė pilnus angliškus pusryčius, „McDonald’s“ maistą ir desertus. Jose pasisekė ir jis išlaikė prieš tai buvusį svorį, o jo žmona pradėjo priaugti.

„Josė su pasibjaurėjimu žvelgė į mane. Kai valgydavau vakarienę ant sofos, išgirsdavau, kaip jis burbtelėjo „stora moteris“. Tai prasidėjo nuo smulkmenų, bet netrukus jo elgesys tapo žiaurus. Aš buvau neviltyje. Norėjau būti liekna ir tobula moteris, tačiau dėl savo prarastos savigarbos ir jėgų stokos nesiryžau laikytis dietos“- aiškina moteris.

„Vieną dieną patikrinau jo telefono žinutes ir radau šimtus žinučių nuo kitos moters. Jaučiausi pasibjaurėjusi, bet tuo pačiu manyje kažkas pasikeitė. Kai vakare vyras grįžo namo, pasakiau jam, ką radau. Jis to neneigė ir sakė, kad tai mano kaltė, nes buvau per stora. Jis sakė, kad visada buvau negraži. Buvau nusiminusi, bet pasiryžusi: šis žmogus manęs daugiau niekada neįžeis“.

Lisseth pateikė skyrybų prašymą ir nusprendė pasikeisti. Gydytojas moteriai pasakė, kad jai reikės skrandžio mažinimo operacijos. Tačiau Lisseth nusprendė nesiimti šio žingsnio. Vietoj to ji visiškai pakeitė savo gyvenimo būdą ir mitybos įpročius.

„Svoris pradėjo kristi. Jaučiausi puikiai, drabužiai buvo per daug laisvi ir teko pirkti mažesnių dydžių“.

Kai po kurio laiko Jose atvyko pasiimti dukters, jis buvo šokiruotas.

„Kiekvieną savaitgalį Jose ateina pasiimti Lissmara, o vieną penktadienį, kai pamatė mane, negalėjo patikėti tuo, ką mato. Jis man pasakė, kad atrodau seksualiai. Aš daugiau niekada neleisiu jam būti savo gyvenime. Aš esu pavyzdys savo dukrai, o jam įrodžiau, kad jis klydo“.

Jose prisipažįsta padaręs didžiulę klaidą:

„Viena iš mūsų išsiskyrimo priežasčių buvo ta, kad ji buvo labai stora, todėl aš ją išdaviau su kita moterimi. Gailiuosi dėl to, ką padariau“.  

Merginos istorija yra geriausias įrodymas, kad niekada nevėlu keistis, negalima pasiduoti ir leisti savęs žeminti. WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com