0

Pastebėjusi juodą dėmę ant dukros gomurio, mama iškart kreipėsi į gydytoją. Tai, kas nutiko vėliau, šokiravo net medikus

Share
  • 2023-02-05


naujienos

Pastebėjusi juodą dėmę ant dukros gomurio, mama iškart kreipėsi į gydytoją. Tai, kas nutiko vėliau, šokiravo net medikus


Darian Depreta yra mielos dukrelės Bella mama. Moteris internete paskelbė įrašą, kuriame pasakojo jai ir jos dukrai nutikusią istoriją. Iš pradžiu istorija buvo skirta tik jos draugams ir artimiesiems, tačiau neilgai trukus jis apskriejo visą pasaulį ir prajuokino daugelį skaitančių.


Viskas prasidėjo nuo to, kad jauna mama pastebėjo keistą, tamsią dėmę ant dukters gomurio. Iš pradžių ji pati bandė išsiaiškinti, kas tai galėtų būti. Ji norėjo tai pašalinti pirštu, bet nepavyko. Tada ji išsigando ir iškart su kūdikiu nuėjo į greitosios pagalbos skyrių, kadangi nežinojo ko gali tikėtis. 

Laukiamajame buvo didžiulė eilė, kurią moteris kantriai laukė. Gydytoja, žinoma, iš karto apžiūrėjo vaiką. Tačiau jis negalėjo pasakyti, kas nutiko mergaitei. Galiausiai, pasitaręs su kolega, jis padarė išvadą, kad tai greičiausiai yra nekenksmingas apgamas, kurį Bella turėjo nuo gimimo.

Tada jauna mama įsiuto. Ji pradėjo ginčą teigdama, kad atidžiai stebėjo dukrą ir buvo tikra, kad tamsi dėmė atsirado visai neseniai. Ji pareikalavo, kad į kabinetą atvestų ir kitus specialistus, kurie apžiūrėtų jos dukrą. Galiausiai jai pavyko tai padaryti ir gydytojas nuėjo pakviesti kitų medikų.

Kol jie laukė, kol atvyks daugiau gydytojų, slaugytoja dar trumpam nusivedė Bella į kabinetą. Norėjosi dar kartą pažvelgti į „apgamą“. Jos dėmesį iškart patraukė tai, kad dėmė pakraščiuose pakeitė spalvą ir ėmė švelniai mažėti. Ji nusprendė dar kartą patikrinti pirštu ir savo nuostabai ji ištraukė kartono gabalą.

Tada nustebusi slaugė pasikvietė mamą. Pamačiusi šį vaizdą Darian buvo šokiruota, tačiau iš karto prisiminė, kad jos mažoji dukra anksčiau buvo įlindusi į kartoninę dėžę ir suvalgė jos gabalėlį. Ar reikia pridurti, kad jauna mama vos nesudegė iš gėdos? WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com