0

Vieniems džiaugsmas, kitiems išbandymas: koks bus 2023 metų vasaris kiekvienam Zodiako ženklui

Share
  • 2023-02-04


Astrologė Elena Nolari sudarė 2023 m. vasario mėnesio horoskopą kiekvienam Zodiako rato nariui visam gyvenimui. Pasakojame, kurie Zodiako ženklai gali tikėtis džiaugsmingų įvykių, o kurie – jėgų išbandymų.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


2023-ųjų vasarį daugelis Avinų atsidurs neįprastai palankioje padėtyje: gali sutapti asmeniniai interesai ir įvairios pareigos. Svarbiausia padaryti viską ir šiek tiek daugiau.

Šiems ugningos stichijos žmonėms nėra svetimas darbas sau ir „tam vyrukui“, jei tik paroje užtektų valandų. Iš visų Zodiako rato atstovų Vasario 14-ąją šventinius darbus gali apeiti būtent Avinas.

Ir apskritai šio zodiako ženklo nešiotojai dažniausiai neturi laiko romantikai: išsikelia tikslą ir linksmai bėga jo link, o aplinkui sukrauti tie, kurie buvo visiškai sužavėti savo ryškaus grožio ir charizmos. Avinai niekam nerūpi – jie turi šūkį: „Matau tikslą, nematau jokių kliūčių“.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jaučio laukia ilga balta juosta, todėl artimiausią mėnesį turėsite atiduoti visas jėgas. Būtina atsisakyti įprasto mąstymo, sklandžiai virstančio lėtumu, ir pradėti dirbti. 2023 metų vasaris – pats palankiausias laikotarpis pradėti naują verslą, projektą, kad rezultatai džiugintų ne tik morališkai, bet ir finansiškai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Dvyniams 2023 metų vasarį reikia padaryti tai, ko ilgai nedrįso. Labai greitai Dvynių gyvenimas taps lengvesnis ir įdomesnis. Norėdami tai padaryti, 2023 metų vasarį būtina atsisveikinti su visomis abejonėmis ir baimėmis. Paskutinis žiemos mėnuo bus ne pats lengviausias, bet labai svarbus šviesiai po šiuo oro zodiako ženklu gimusių žmonių ateičiai.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Daugumai Vėžių ateinantis mėnuo gali tapti savotišku pasiruošimo periodu svarbiems laimėjimams. 2023 metų vasarį šie vandens stichijos atstovai neturėtų skubėti. Geriau susitelkti į išteklių papildymą – tiek fizinių, tiek moralinių, jų vis tiek prireiks.

Astrologė patarė daugiau vaikščioti, leisti laiką su draugais, nes labai greitai tai nebepriklausys – įvykiai pradės klostytis taip, kad Vėžiai atsidurs pačiame savo epicentre. Norėdami gauti naudos iš visko, kas gresia, turite sukaupti tam tikrą saugumo ribą.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtams 2023 metų vasarį reikia judėti į priekį – į naujus horizontus. Judėjimas ir dar kartą judėjimas – ir tik pirmyn, pagal šį šūkį 2023-ųjų vasaris praeis daugumai Liūto zodiako ženklo nešiotojų. Lėtai, bet užtikrintai, problemos ir kliūtys palieka šių Ugnies stichijų atstovų gyvenimą. Taigi laikas jiems ištiesinti pečius ir palaipsniui judėti savo tikslų link.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Per artimiausius porą mėnesių Dev gyvenime rimtų sukrėtimų ir pokyčių nenumatoma. Viskas vyksta kaip įprasta, todėl galite skirti laiko ir dėmesio tvirtų santykių kūrimui, jei jų dar nėra, ir palaipsniui gerinti savo finansinę padėtį. 2023 m. vasario mėn. yra laikas pradėti išleisti mažiau arba uždirbti daugiau.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės, laikas ryžtingiems veiksmams ir dideliems įsipareigojimams! 2023 metų vasaris šiems oro stichijos žmonėms suteiks daug šansų sėkmingai įgyvendinti grandiozinius planus ir idėjas. Svarbiausia per daug nepasikliauti kitais. Gimusieji po šiuo zodiako ženklu visada kuria savo laimę, vasarį ši situacija nepasikeis, tad daugiau tikėjimo savimi – ir tada viskas išsispręs.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

2023 metų vasarį Skorpionai turėtų šiek tiek sulėtinti tempą ir skirti dėmesio artimiesiems, buities darbams. Kaip sakoma, visų pinigų neuždirbsi! Beje, šie Vandens stichijos atstovai gali tikėtis, kad vieni daugiausiai neuždirbtų pinigų jiems bus tiesiog padovanoti – už šventę ar už gražias akis.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Vasaris Šauliui tiesiogine prasme atvers metus, galbūt iš labai netikėtos pusės. Galbūt ne visi įvykiai buvo atspėti prie Naujųjų metų eglutės po varpeliais, bet dabar jums tikrai nebus nuobodu.

Astrologė Elena Nolari rekomendavo šiems Ugnies stichijos atstovams artimiausias keturias savaites praleisti tam, kad likusiais 2023 m. mėnesiais nustebintų ir džiugintų draugus pasakojimais apie šį laiką. Nuo kovo gyvenimas bus daug labiau pamatuotas.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai vėl bus susitelkę į materialinę sėkmę. 2023 metų vasarį šių Žemės stichijų atstovų akiratyje bus pinigų ir profesinio įgalinimo tema.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Daugeliui Vandenių 2023-ųjų vasaris bus ant produktyvios ir sėkmingos bangos. Dabar pats metas perimti iniciatyvą į savo rankas, bendrauti, spręsti svarbius klausimus ir žengti drąsiais žingsniais savo tikslų link. Žvaigždės palankiai vertina šiuos Oro stichijos atstovus, tad pats laikas realizuoti tai, kas jau seniai planuota, ir apskritai žengti ryžtingus žingsnius svajonių link.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Gimusieji po Žuvų zodiako ženklu 2023 metų vasarį turėtų prisiminti: paskutinis žiemos mėnuo netinka jokiems trūkčiojimams. Reikia stengtis, kad tai būtų atlikta saikingai ir ramiai. Atėjo laikas pasirūpinti savo sveikata. Galite padaryti trumpą pertraukėlę pailsėti, kitaip rizikuojate užsidirbti galvos skausmą dėl iš visų pusių krentančių užduočių.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com