0

Vėžiui ieškoti papildomo darbo, o Skorpionui flirtuoti: savaitės horoskopas nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d.

Share
 • 2023-02-04


Antroji vasario savaitė pasižymi tam tikru emociniu pagyvėjimu. Net pats slapčiausias žmogus taps labiau išlaisvintas. Visa tai dėl palankių netoliese esančių planetų tranzitų: Merkurijaus, Veneros ir Marso. Norėdami pasinaudoti visomis dangaus kūnų teikiamomis galimybėmis, turėtumėte susipažinti su astrologinėmis prognozėmis savaitei nuo 2023 m. vasario 6 d. iki vasario 12 d. Kuris iš ženklų laukia meilės deklaracijos, o kam bus įteiktas prizas, pasakos astrologė Irina Duškina.

Avinas


Palankus laikotarpis Zodiako rato pradininkams. Avinas yra pasirengęs užkariauti bet kokias aukštumas – nuo ​​jiems patinkančio žmogaus simpatijų sulaukimo iki perspektyvaus projekto įgyvendinimo. Ypatingos sėkmės savo karjeroje galės pasiekti tie, kurių veikla susijusi su šiomis sritimis:

 • auditas;
 • aviacija;
 • Mokslas;
 • matematika;
 • ekspertizė.

Jie turės galimybę pademonstruoti savo talentus ir įgūdžius. Pakanka jėgų įveikti varžovus. Kai kurie laimingieji net gaus apdovanojimą.

Jautis

Horoskopas pataria atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Susilaikykite nuo vėlyvo miego, persivalgymo ir piktnaudžiavimo alkoholiu. Pasyvus gyvenimo būdas sukels greitą nuovargį ir dirglumą. Jautis jausis nepatogiai. Ir jie išmes savo blogą nuotaiką ant artimųjų. Todėl verčiau pasirūpinkite savo kasdienybe ir sveikata – tai geriausia investicija į ateitį. Be to, su pinigais ir darbu viskas bus stabilu, jums nereikės dėl to rūpintis.

Dvyniai

Artėja sunki savaitė. Dvyniams teks susidurti su nerimu, baimėmis ir nusivylimais. Darbe reikia atsiduoti 100 proc. Horoskopas pataria sutelkti dėmesį į savo emocinę būseną. Neleiskite, kad stresas jus įvarytų į apatiją. Savaitgalį leiskite vienas arba su artimaisiais.


Vėžys

Ženklo atstovai išgyvena virsmo laikotarpį. Nors Vėžiai labiau susikaustę ties meile ir šeima, pokyčiai jų laukia kitoje – profesinėje – srityje. Įmonės bankroto ar reorganizavimo rizika yra didelė. Galbūt vadovybė pasikeis. Tai privers Vėžius pabusti ir ieškoti kitų būdų užsidirbti. Net jei jie liks savo buvusioje darbo vietoje, jie rimtai pagalvos apie savo ateitį.

Liūtas

Ženklo atstovai susidurs su nestandartinėmis, tačiau labai įdomiomis situacijomis. Kartais Liūtai bus šokiruoti ir nusivylę. Tačiau nesistenkite pažeisti žaidimo taisyklių. Rūpinkitės savo sveikata ir apsirenkite šiltai – kyla pavojus peršalti. Būkite atidūs savo kūnui, neignoruokite jo „signalų“, jei tokių yra.

Mergelė

Horoskopas sako, kad jūsų laukia puiki savaitė. Darbe spėsite viskam, o patenkintas viršininkas pagalvos, ar jums skirti premiją. Asmeniniame gyvenime viskas stabilu, su kolegomis – draugiškai, sveikata neklysta. Nors paskutinis punktas negalioja Mergelėms, kurios yra įdomioje padėtyje. Būsimos mamos jausis pavargusios ir silpnos, bet ne daugiau.


Svarstyklės

Finansine prasme savaitė bus stabili, tačiau likusios sritys „susigs“. Kyla pavojus susipykti su partneriu. Jei Svarstyklės šią savaitę išsiskirs su juo, tada jos rizikuoja ilgai likti vienos. Stebėkite savo sveikatą: yra pavojus peršalti. Būkite atsargūs, ką valgote – šią savaitę alergijos maistui rizika gerokai išauga. Nemėginkite visko kontroliuoti. Likimas vis tiek pakoreguos, o jūs nusivilsite savimi.

Skorpionas

Darbinga savaitė. Pagrindiniai renginiai vyks profesinėje srityje. Jūsų veiksmai tiesiogiai paveiks finansinę situaciją artimiausiais mėnesiais. Keli patarimai, padėsiantys išnaudoti visas šios savaitės galimybes:

 • rimtai žiūri į savo darbą;
 • nesivaikykite lengvų dalykų;
 • vengti rizikingų investicijų.

Meilės reikaluose Skorpionams viskas gerai. Tiems ženklo atstovams, kurie jau surado savo pusę, patiks laiką leisti su išrinktąja. Laisvų žmonių laukia malonios pažintys ir flirtas.

Šaulys


Atėjo laikas atsisveikinti su senomis nuoskaudomis. Paleiskite juos. Kartodami tas pačias situacijas savo galvoje, tik švaistote savo laiką. Kai tik paleisi apmaudą, pajusi lengvumą. Jūsų sielos draugas gali jus pamaloninti maloniomis staigmenomis. Laisvieji Šauliai turėtų eiti į pasimatymus. Bent jau puikiai praleisite laiką ir smagiai praleisite laiką, o gal sutiksite savo likimą. Venkite spontaniškų išlaidų.

Ožiaragis

Venkite ginčų. Kai kurie artimi žmonės iš visų jėgų bandys jus įtempti  į konfliktus. Galbūt jiems pasiseks. Pabandykite užimti neutralaus stebėtojo poziciją. Darbe viskas stabilu, yra pinigų ir geros sveikatos. Taigi apskritai savaitė buvo gera.

Vandenis

Antroji vasario savaitė nuspalvinta ryškiomis spalvomis. Jūsų laukia daug gerų naujienų ir staigmenų. Ypač sėkmingas laikotarpis Vandeniams, kurių profesinė veikla susijusi su tokiomis sritimis kaip:

 • analitika;
 • buhalterinė apskaita;
 • tikslieji mokslai;
 • finansų.

Tinkamas metas dideliems pirkiniams. Jei norite pakeisti savo įvaizdį, drąsiai eikite pas stilistą arba iš karto į butikus. Nuo oro priklausomi Vandeniai turėtų pasirūpinti savo sveikata.


Žuvys

Pagalvokite apie tai, kas jus stabdo gyvenime. Kai kuriuos dalykus geriau palikti praeityje. Pavyzdžiui, žalingi įpročiai, senos nuoskaudos, negatyvumas. Dangaus kūnai suteiks jums galimybę pakeisti savo gyvenimą. Kai kurioms Žuvims šią savaitę teks spręsti draudimo ar paveldėjimo klausimus. Atidžiai perskaitykite dokumentus – tai svarbu. Spręsdami darbo problemas vadovaukitės nestandartiniu požiūriu. Galbūt norėsite pakeisti kai kuriuos profesinius tikslus ar darbo vietą. Dabar tinkamas metas tokiems pokyčiams.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com