0

Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas slypi jūsų pasąmonėje!

Share
  • 2023-02-04


Ar kada susimąstėte, kodėl kartais negalite savęs vertinti valdydami valios jėgą? Kodėl po kelių dienų negalite nueiti į sporto salę? Arba kodėl kartais jautiesi nusivylęs? Arba kodėl negalite pasakyti „ne“ saldumynams ir šokoladui? 

Taip yra dėl to, kad jūsų pasąmonėje egzistuojantis neigiamas programavimas kontroliuoja jūsų elgesį!


Šiandien padėsime išsiaiškinti, ką iš tiesų slepia tavo pasąmonė, vienas iš paprasčiausių būdų, tereikia išsirinkti kortą! 

Kortelės Nr. 1

Atrodote ramus ir subalansuotas, tačiau esate labai užsispyręs ir sunku su jumis sutarti. Jei nenorite kažko daryti, nekalbėkite apie tai atvirai, o pradėkite kurti dirbtines kliūtis , kol jos nepaliks jus ramybėje ir atimsite iš jūsų šią atsakomybę.  

Stenkitės sudominti žmones jumis ir rasti priežastis, kodėl jie turėtų būti jūsų gyvenime.  Taip pat žinote, kaip būti socialiu žmogumi ir kaip paslėpti savo vienatvę nuo kitų. Būtent dėl ​​šios priežasties jūsų santykiai dažnai būna paviršutiniški. 

Jūsų vidinis aš bando nuslopinti norus , susijusius su poreikiu dominuoti!

Kortelės Nr. 2  


Aplinkiniai mato tave kaip malonų žmogų. Su jais susigyvensite ir sukursite atsakingo žmogaus įspūdį . Tačiau ilgą laiką išmokote slopinti savyje pyktį ir impulsyvumą, todėl dabar jūsų gyvenime atsiranda agresijos ir susierzinimo pliūpsniai.

Kartais, matyt, šis pasaulis su tavimi elgiasi priešiškai, tad nedrįsk savęs parodyti.

Jūs užsidarote savyje, kai žmonės jūsų nesupranta ir parodote emocinį šaltumą bei izoliaciją. Jūsų vidinis aš bando formuoti naują asmenybę ir dominuoti jūsų neigiamoje pusėje!

Kortelės Nr. 3   

Esate labai drovus žmogus ir nemėgstate pokyčių. Jums sunku prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Jūs sukūrėte savo taisykles , kurių niekada nepažeisite. Galbūt visa tai ateina iš vaikystės, kai reikėjo slopinti savo hiperaktyvumą, kad neprarastumėte ryšio su realybe! 

Jūsų vidiniame aš vis dar tvyro didžiulė baimė, prarandama savęs kontrolė!WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com