0

Kokia drabužių spalva, paveikslėlis ar raštas atneš sėkmę kiekvienam zodiako ženklui

Share
  • 2023-02-04


Kiekvienas zodiako ženklas turi mėgstamą drabužių spalvą, raštą ar raštą, kuris atneša jiems sėkmę ir pripildo reikiamo gyvybingumo. Tačiau ne visi atstovai tai žino. Toliau mes jums pasakysime, kokios spalvos, raštai ir raštai ant drabužių yra laikomi geriausiais kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Šio Zodiako ženklo atstovai raginami drabužiuose naudoti tamsesnes spalvas. Nereikia dėvėti chalatų su ryškiais raštais ar nesuprantamais raštais. Geriau teikti pirmenybę taškams – paprastam modeliui, bet tuo pačiu pritraukiančiam pinigus.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui reikia komforto. Jiems reikia dėvėti smėlio, baltos arba geltonos spalvos drabužius, pagamintus iš natūralių audinių. Paprastai šio Zodiako ženklo atstovai turi pakankamai priešų, todėl geriausiu modeliu laikomas narvas, kuris apsaugos jį nešiojantį žmogų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Šis zodiako ženklas visada turi būti originalus ir nenugalimas. Tokie žmonės gali be vargo patraukti visų aplinkinių dėmesį, tačiau neturėtumėte tuo piktnaudžiauti. Dvyniai gali naudoti raudonus atspalvius, svarbiausia nepersistengti. O geriausias piešinys bus motyvuojantys ir gražūs užrašai.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Visi šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi visiškai skirtingomis charakterio savybėmis. Vieni malonesni ir žaismingesni, kiti – agresyvūs ir nežaboti. Jie tinka skirtingoms drabužių spalvų schemoms. Svarbiausia nenaudoti atspalvių, kurie jiems nepatinka. Rinkdamiesi įprastą išvaizdą klausykite savo širdies.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai visada turi atrodyti patraukliai ir nenugalimai. Geriausios spalvos bus raudona, geltona, oranžinė ir rožinė. Taip pat galite naudoti juodą arba pilką spalvą. O geriausiais raštais laikomos smailaus kampo matematinės figūros ar juostelės.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Šio Zodiako ženklo atstovams geriau teikti pirmenybę abstrakcijoms. Tai padės jiems atsispirti manipuliacinei įtakai iš išorės. Geriausios spalvų schemos bus baltos arba žalios bet kokio stiliaus drabužiuose.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Raštai su įvairiais augalais yra tai, ko jiems reikia. Tokie atspaudai ne tik pritrauks sėkmę, bet ir sumažins nuovargį. Geriausios spalvos bus mėlyna, turkio arba žalia.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai raginami dėvėti drabužius su hieroglifais ar runomis. Jie taip pat gali naudoti chalatus, vaizduojančius jų zodiako ženklą. Tokie atspaudai padarys juos paslaptingesnius ir suteiks laimės.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai turi dėvėti drabužius su aštriais kampais. Jie suteiks jiems pasitikėjimo savimi, vidinės jėgos ir gyvybingumo. Jie tinka prie sportinio stiliaus žalių ar raudonų atspalvių drabužių.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragiai turėtų dėvėti patogius, jiems patinkančius drabužius. Jis gali būti rudas arba smėlio spalvos. Svarbiausia, kad ant jo nebūtų nesuprantamų atspaudų ar raštų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Tai labai protingi ir malonūs žmonės, todėl jiems reikia atkreipti dėmesį į šviesius, gražių raštų drabužius. Jie taip pat turi vintažinį stilių. Norint būti gražiai ir sėkmingai, nebūtina vaikytis madų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims tinka praktiški ir laisvi bet kokių atspalvių drabužiai su gražiais raštais ar raštais. Jie nori atrodyti nenugalimai ir skirtis nuo kitų. Svarbiausia nepersistengti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com