0

4 Zodiako ženklai, kurių tuščiais pažadais neturėtume tikėti

Share
  • 2023-02-04


naujienos

4 Zodiako ženklai, kurių tuščiais pažadais neturėtume tikėti


Kai kuriems žmonėms garbės reikalas yra tesėti savo žodį. Kiti gali pažadėti bet ką, kad tik pasirodytų svarbūs ir reikšmingi, nors nė neketina vykdyti savo pažadų.

Pastarajai kategorijai priklauso 4 Zodiako ženklai, mėgstantys dalyti nerimtus pažadus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai lengvai duoda pažadus, kad įtiktų kitiems žmonėms arba atsikratytų prašančiojo, bet neketina jų laikytis. Dvynių protas yra labai neramus, todėl jie gali tiesiog pamiršti savo įsipareigojimus. Bet kuriuo atveju Dvyniai ne visada laikosi duoto žodžio. Šio Zodiako ženklo atstovai garsėja ir dviveidiškumu . Šie žmonės padarys viską, kad paliktų gerą įspūdį. Jie duos bet kokį pažadą, kad pabrėžtų savo gerumą, tačiau nesitikėkite, kad jį įvykdys. Dvyniams patinka pasirodyti geriems.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės nesilaiko savo pažadų, nes nemėgsta būti spaudžiamos ar įspraustos į kampą. Svarstyklės yra gana lanksčios, todėl verčiamos aplinkybių ar stipraus autoriteto, jos gali daug ką pažadėti. Tačiau vėliau, ramiai pagalvojusios ir suradusios pagrįstų argumentų, jos dažnai išsižada savo neapgalvotų pažadų. Prieš imdamosi praktinių veiksmų, jos turi pasverti visus privalumus ir trūkumus. Svarstyklės gali nesavanaudiškai padėti savo geriausiam draugui, o menki ir nenaudingi pažįstami joms visai nerūpės. Laimei, šio neatsakingo ženklo atstovai žada ne taip dažnai, kai supranta, kad nesilaikys duoto žodžio..

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui iš prigimties rūpi tik du dalykai: jis pats ir galimybė patikti kitiems. Neabejotina, kad jis gali būti puikus draugas, bet tik tam, kad kitas jį brangintų ir vertintų. Šaulys laimės jūsų meilę savo atvirumu ir linksmumu, tačiau pažadų vykdymas jam nerūpi. Šaulys gali žadėti merginai padovanoti žvaigždes iš dangaus ir milijoną rožių, bet neįteikti net mažos laiko gėlių puokštelės.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys nesilaiko savo pažadų, nes visada yra šiek tiek atitrūkusios nuo realybės. Jos daugiau galvoja apie tai, kas bus ateityje, ir gyvena geriausią gyvenimą skrajodamos padebesiais. Nors Žuvys nori atrodyti kaip žmonės, kurie yra patikimi, įsipareigojimai joms yra labai slegiantys. Jeigu Žuvų ženklo vaikinas žada merginai, jog „mylėsiu tave visą likusį gyvenimą“, reikia tikėtis, kad jis išduos ją pirmai progai pasitaikius. Mat Žuvys paprasčiausiai pamiršta savo duotą žodį, kai tik pasitraukia iš realybės į savo svajonių pasaulį.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com