0

Pasirinkite dangiškąjį simbolį ir perskaitykite žinią iš savo dvasinio vėdlio

Share
  • 2023-02-03


Mūsų dvasiniai vadovai yra ne fiziniai pagalbininkai, kurie padeda mums mūsų kelionėje. Jie dažnai suteikia mums informacijos ir palieka ženklus, kaip patarimą. Tačiau kartais tuos ženklus ir pranešimus sunku iššifruoti.

Norėdami sužinoti, ką jūsų dvasinis vadovas turi jums pasakyti apie jūsų šių dienų kelionę, pasirinkite dangiškąjį simbolį, kuris jums atrodo labiausiai. Tada slinkite žemyn, kad rastumėte atsakymą.


Jei pasirinkote:

Simbolis Nr. 1

Šiek tiek vitamino D yra šių dienų receptas. Ar daug laiko praleidote patalpoje , kai saulė šviečia ir nešildo jūsų veido? Ar jie liepė daugiau laiko praleisti lauke gamtoje?

Šiek tiek gamtos, šiek tiek saulės ir daug žemės yra būtent tai, ko šiuo metu reikia jūsų protui, kūnui ir sielai . Jei įmanoma, kelias ateinančias savaites lauke praleiskite bent 20 minučių . Jūsų auroje įstrigęs spūstis jus šiek tiek išvėdins.

Simbolis Nr. 2

Nebijokite būti nepriklausomu mąstytoju . Galite susidurti su situacija ar dviem, kai jūsų mintys, perspektyvos ir įsitikinimai visiškai skiriasi nuo likusios minios. 


Tai, kad nuomonės skiriasi, nereiškia, kad nė viena šalis neklysta. Kartais išbandymas mums yra pasitikėjimas savimi ir dėmesys vidiniams aukštesniųjų žinių judesiams ir ėjimas tuo vidiniu keliu.

Jūs esate akimirka, kai galite aiškiai matyti dalykus. Pasitikėkite savimi ir atkreipkite dėmesį į ženklus, nes viskas jums tinka.

Simbolis Nr. 3

Jūsų dvasinio vadovo patarimas – prašyti išmintingo patarimo to, kuriuo žavitės, kuris yra tvirtas ir turi didelę gyvenimo patirtį toje srityje, su kuria susidūrėte.

Pavyzdžiui, jei turite finansinių sunkumų, geriau būtų kreiptis patarimo į žmogų, kuris įveikė jūsų finansinius iššūkius , įveikė problemą ir dabar yra tvirtas šioje srityje.

Neįkainojama gauti informacijos iš ten buvusio ir sėkmingai įveikusio iššūkį, taip pat apie savo elgesį ir įsitikinimų sistemas šioje srityje!WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com