0

Neįprasti genai: Šiems tėvams gimė angeliško grožio vaikai

Share
  • 2023-02-03


Ši laiminga pora turi keturis vaikus. Ir visi vaikai turi labai neįprastą akių spalvą. Nepaisant to, kad abu tėvai turi rudas akis.


Kai kurie žmonės net įtarinėjo, kad motina yra neištikima savo vyrui. Juk ir mama, ir tėtis turi tamsiai rudas akis. Tačiau visi keturi vaikai turi mėlynas akis.

Šie vaikai atrodo labai neįprastai. Kiekvienas iš keturių vaikų turi didžiules mėlynas akis. Jau dabar daugelis žmonių juos vadina „mažaisiais angelais“. Kaip tai nutiko?

Nereikia nieko blogo įtarinėti. Tačiau, sutuoktiniai, giminaičių reikalaujant, vis dėlto atliko genetinę analizę. Visi yra šios poros vaikai.

Faktas yra tas, kad tiek vyras, tiek žmona šeimoje turi šviesios odos ir šviesių akių savininkus. Dėl to toks „genetinis stebuklas“ ir pasirodė. Visi keturi vaikai turi itin neįprastą akių spalvą.

Pora internete paskelbė savo vaikų nuotraukas. Vaikai žinomi visame pasaulyje. Sutikite, kiekvienas vaikas turi kažkokį nežemišką grožį.

Iš pradžių jaunieji tėvai nerimavo, kad tokia anomalija gali neigiamai paveikti jų vaikų regėjimą, tačiau gydytojai teigė, kad akių spalva niekaip negali turėti įtakos jų sveikatai.

Vaikai jau buvo pakviesti filmuotis modeliais. Jie taip pat buvo pakviesti vaidinti filmuose. Tačiau jų tėvai labai nenoriai sutinka su tokiais pasiūlymais. Jie nori, kad jų neįprasti vaikai turėtų normalią, laimingą vaikystę. O susituokusi pora nesiruošia uždirbti milijonų iš savo vaikų.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com