0

Moteris padaugino alkoholio, todėl savo automobilį paliko kavinės aikštelėje. Tačiau atvykusi kitą dieną ji rado labai netikėtą raštelį užkištą už valytuvo

Share


Didžioji dalis žmonių supranta, kad jokiu būdu negalima sėsti prie vairo išgėrus. Tačiau yra ir ta maža dalis neatsakingų vairuotojų, dėl kurių kvailo poelgio sugriūna niekuo dėtų žmonių gyvenimai.

Išgėrę vairuotojai mano, jog yra pakankamai blaivūs, nors prieš tai suvartoja didelį kiekį alkoholio. Įvykus skaudžiai nelaimei šie žmonės pradeda gailėtis dėl savo poelgio, tačiau tada jau būna vėlu…

Reklama

Visgi turėtume pasidžiaugti, kad daugelis vairuotojų supranta galimas pasekmes ir nerizikuoja savo, bei kitų žmonių gyvybėmis. Paula Schultz yra puikus to pavyzdys.

Moteris linksmai leido laiką su savo draugais “Original Joe’s“ kavinėje Kanadoje, tačiau atėjus laikui važiuoti namo ji suprato, kad šiek tiek padaugino alkoholio ir nebegali vairuoti. Atsakinga moteris paliko automobilį kavinės stovėjimo aikštelėje ir išsikvietė taksi.

Kitą dieną Paula grįžo pasiimti savo automobilio, tačiau priėjusi rado užkištą lapą už automobilio valytuvo. Moteris pagalvojo, kad tai bauda už parkavimą.

Tačiau ji stipriai klydo…

Reklama

Šią žinutę paliko vienas iš kavinės vadovų. Vyras padėkojo, jog moteris nesėdo už automobilio vairo išgėrus. Štai kas buvo rašoma jame:

“Brangi Original Joe’s kavinės lankytoja,

norėčiau padėkoti, jog palikote savo automobilį nakčiai mūsų stovėjimo aikštelėje. Tiksliai negaliu pasakyti, ar jūs padauginote alkoholio ar ne, tačiau noriu padėkoti, jog nevairavote išgėrusi. Atsidėkodamas norėčiau jus pavaišinti mūsų firminiais vištienos sparneliais. Priimkite tai kaip padėką už jūsų atsakingumą. Gyvenimas – didžiausia vertybė. Gražaus savaitgalio“.

Reklama

Šio laiško nuotrauka Paula pasidalino “Facebook“ socialiniame tinkle ir ji kaip mat apskriejo visą pasaulį.

Koks šaunus kavinės vadovo poelgis!

Belieka tikėtis, kad ateityje išgirsime kuo mažiau istorijų apie neblaivius vairuotojus ir jų sukeltas avarijas…

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com