0

Likimo numylėtiniai ir nelaimingi žmonės: ką Vanga pasakė apie zodiako ženklus

Share
  • 2023-02-03


Bulgarų regėtojas visada skirstydavo zodiako ženklus į tris grupes. Jos nuomone, vienus visada saugo angelai, pastarųjų likimas labai sunkus, o treti turi ekstrasensorinių sugebėjimų.

Zodiako ženklai, kuriuos Vanga laikė laimingais


Tie žmonės, kurie priklauso laimingųjų kategorijai, yra apdovanoti ypatinga energija ir jėga. Bet kokios problemos ir sunkumai juos apeina, o sėkmė visada juos lydi.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Šio ženklo žmonės yra ramūs, protingi ir išmintingi. Jie turi aiškius tikslus ir stengiasi jų laikytis, be to, visada žino, ko nori gauti iš gyvenimo. Visata padeda jiems bet kuriame versle ir pateikia daug patarimų. Jei Jautis pradės užsispyręs, tada viskas visada tik suges.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Pasak Vangos, Skorpionas yra paslaptingiausias zodiako ženklas. Gimę po šiuo ženklu yra labai užsispyrę ir kartu pažeidžiami. Aukštesnės galios yra palankios šiems žmonėms ir visada stengiasi jiems padėti bet kokiame versle. Tačiau jie gali viską prarasti akimirksniu, jei laiku nepasakys padėkos žodžių. Be to, Skorpionai turi labiau pasitikėti žmonėmis.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Liūtai taip pat priklauso laimingųjų kategorijai. Jie retai susiduria su problemomis ir kliūtimis kelyje. Tačiau jei jie nuolat visiems rodys savo pranašumą, susidurs su didelėmis bėdomis. Vanga rekomendavo Liūtams atkreipti dėmesį į aplinkinius ir pamiršti savo karūną ant galvos.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys užjaučia visus ir šio sugebėjimo dėka gali pasiekti viską, ko nori. Be to, ženklo atstovams sekasi ir pasiseka. Net jei jų laukia neįveikiama užduotis, jie su ja susidoros be didelių pastangų. Jų gyvenime viskas klostosi taip, kad į rankas patenka pats trokštamasis.

Kuriam, pasak Vangos, sunkus likimas

Yra kategorija žmonių, kurie kelyje nuolat susiduria su kliūtimis ir sunkumais. Vanga davė jiems keletą patarimų, kaip juos nudžiuginti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Šio ženklo žmonės labai priklausomi nuo aplinkinių nuomonės. Jie turi žinoti, ką kiti galvoja ir sako apie juos. Svarstyklės yra labai geranoriškos ir simpatiškos, visada pasiruošusios padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Šią kokybę dažnai naudoja kiti. Vanga pataria Svarstyklėms bent kartais pasakyti „ne“.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvynių nesaugumas yra pagrindinė visų nesėkmių priežastis. Jie turi tapti drąsesni ir ramesni. Iškilus problemoms, nepanikuokite, o blaiviai įvertinkite, kas vyksta, ir spręskite visas problemas, kai tik jos atsiras. Ženklo atstovai vis tiek turėtų atsisakyti žalingų įpročių. Tik tada Visata jiems padės ir palaikys.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžys turi daug problemų. Jų gyvenimą galima palyginti su zebru, kur juodų dryžių daugiau nei baltų. Dėl įpročio verkšlenti jie vis dažniau turi kokių nors problemų. Vanga patarė jiems lengviau priimti bet kokius sunkumus ir kreiptis pagalbos į artimuosius.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragių gyvenimas taip pat nelengvas. Daugumą problemų jie sugalvoja patys, norėdami visiems įrodyti, kokie jie puikūs. Tarp pagrindinių jų dorybių išsiskiria tikslingumas ir drąsa. Jei jie juos pumpuoja, jie galės pamiršti visas problemas.

Zodiako ženklai, turintys psichinių sugebėjimų

Kai kuriuose zodiako ženkluose Vanga galėjo pamatyti giminingą dvasią, manydama, kad jie turi psichinių sugebėjimų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Nepaisant viso patrauklumo, Vandeniai daugeliui atrodo keisti. Daugelis iš jų turi dovaną matyti ateitį, tačiau dėl to jie turėtų daugiau dirbti šia kryptimi. Jie pranašiškus sapnus mato dažniau nei kiti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Vanga laikė Devą talentingu ženklu, galinčiu jausti žmones, suprasti jų problemas ir suteikti pagalbą. Tokių žmonių reikia klausyti – blogai nepatars. Tačiau tie, kurie nusprendžia juos įžeisti, nepatirs bėdų. Jie gali turėti problemų tiek su sveikata, tiek asmeniniame gyvenime.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai turi gerai išvystytus ekstrasensinius sugebėjimus. Jiems tereikia priimti savo dovaną ir tada jie galės numatyti ateitį. Iš esmės jie gali suteikti asmeninę pagalbą, taip pat išpildyti bet kokius norus.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Viskas, ko Avinas nori, tikrai išsipildys. Reikalas tas, kad jie turi stiprią pasąmonę. Jie turi nuolat vizualizuoti, ko nori, ir tada jie tikrai tai gaus. Kad neprarastų įgūdžių, Vanga patarė niekada neatsisakyti padėti tiems, kuriems reikia pagalbos.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com