0

Kaip iš tikrųjų atrodo moters kūnas po didelio svorio metimo

Share
  • 2023-02-02


Internete kiekvieną dieną susiduriame su didžiuliu svorio metimo produktų kiekiu. Iš ryškių „po“ nuotraukų į mus žvelgia tobulos figūros ir lygios, nepriekaištingos odos merginos.


Tačiau, iš tikrųjų staigus svorio metimas gali būti ne toks nekenksmingas tiek išvaizdai, tiek sveikatai. Mitybos specialistai fiziologiškiausiu laiko lėtą svorio metimą, ne daugiau kaip 2-3 kg per mėnesį.

Toks svorio metimo greitis leidžia odai prisitaikyti ir „stangrėti“, kai mažėja apimtys. Jei lieknėjate per greitai, oda neišvengiamai suglemba, o tada ją pašalinti prireikia operacijos.

Tarp šios dienos atrankos herojų yra ir tokių, kurios rinkosi lėtą svorio metimo tempą, ir tokių, kurios sulieknėjo greitai ir nepaprastai. Štai pavyzdys. Skirtumą matote nuotraukose šiose dviejose nuotraukose apačioje:

Sunku rasti merginą, kuri nesvajotų atsikratyti kelių jai nereikalingų kilogramų. 

Fitneso specialistai teigia: metant svorį ypač svarbu valgyti daug baltymų ir naudingų amino rūgščių. Šios maistinės medžiagos yra mūsų kūno statybinės medžiagos. Dėl jų trūkumo svorio metimas virsta odos suglebimu ir strijų atsiradimu. 

Tačiau kalbant apie kardinalų svorio metimą keliomis dešimtimis (ar net šimtu) kilogramų, stebuklo tikėtis neverta. Net tinkamai maitinantis ir vartojant maisto papildus, oda nespėja prisitaikyti prie svorio metimo – ypač jei buvo atlikta skrandžio mažinimo operacija, kuri labai paspartina svorio metimą.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com