0

Trumpas, bet produktyvus mėnuo: taro prognozė 2023 m. vasario mėn

Share
  • 2023-02-01


Taro kortos pasakys, su kuo susidurti trumpiausią mėnesį – vasarį. Jis žada būti ypač aktyvus ir kupinas įspūdžių daugeliui Zodiako ženklų. Individualūs „Major Arcana“ patarimai padės susidoroti su prioritetinėmis sritimis, sumaniai apeinant likimo pinkles. Skaitykite taro prognozę 2023 m. vasario mėn., kad pasisektų visą mėnesį.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Kortos „Kvailys“, „Velnias“, „Pakartas žmogus“. Nuo pat mėnesio pradžios reikia būti ypač jautriems žmonėms – kai kurie iš jų nori gauti naudos, aplenkdami jūsų interesus. Svarbu atsispirti pagundai praturtėti lengvais būdais. Jūsų tikslai reikalauja gerai apgalvotų veiksmų ir laiko. Būkite pasiruošę, kad ne viskas bus lengva ir greita.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Kortos „Bokštas“, „Mirtis“, „Saikingumas“. Gali surišti ne tik aplinkybės, bet ir vidiniai spaustukai. Jaučiai tai puikiai žino. Tačiau vasarį turėsite kovoti su savo baimėmis, kad amžinai taptumėte pergale. Senasis gyvenimo būdas turėtų likti praeityje – laikas formuoti naujas pažiūras, išsiugdyti gerus įpročius.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Kortelės „Hierofantas“, „Ramybė“, „Vyriausioji kunigienė“. Dvyniai, būkite atidūs, kad savo darbe nepraleistumėte svarbių smulkmenų. Tai gali susilpninti jūsų reputaciją. Jei viską darysite teisingai, tada jūsų svajonės taps artimesnės, horizonte šmėkščios trokštama. Nebėkite prie jo stačia galva, kad neišgąsdintumėte sėkmės. Kiekvienas žingsnis turi būti sąmoningas ir apgalvotas.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Kortelės „Bokštas“, „Pasaulis“, „Saulė“. Šis mėnuo tiesiog sukurtas tam, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis ir geresnis. Nesipriešinkite: sureguliuokite dienos režimą ir mitybą, išvalykite savo psichinę erdvę, pašalinkite nereikalingus kontaktus. Laikas stebėtinai geras darbui, studijoms ir asmeniniam gyvenimui.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kortelės „Mage“, „Kvailys“, „Saulė“. Liūto dėmesys bus sutelktas į kokią nors įkvėptą idėją, kuri jiems neseniai kilo. Tiesa, erzinančios situacijos, kuriose atsiduriate, gali trukdyti protiniam darbui. Nesijaudinkite, nes tai gali lemti klaidingus sprendimus. Galų gale vis tiek atsidursite ant žirgo ir skubėsite į naują, geresnį savo gyvenimo etapą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Kortelės „Bokštas“, „Imperatorienė“, „Hierofantas“. Jus apims svarbių reikalų sūkurys, kuris amžinai paliks anksčiau jaudinančius klausimus. Tai gerai – jie pergyveno savo. Dabar lėtai, atkakliai siekite savo puoselėjamų tikslų. Jei taip atsitiks, kad jums bus pasiūlyta pagalba, jums nereikia atsisakyti. Žmonių ketinimai jūsų atžvilgiu artimiausioje ateityje yra gryni ir nesuinteresuoti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Kortos „Bokštas“, „Imperatorienė“, „Mirtis“. Svarstyklės, laikas atsisakyti savo neaiškios padėties, kad visas jėgas nukreiptumėte tinkama linkme. Ženkite žingsnį savo svajonės link nelaukdami manos iš dangaus. Jei sugebėsite paleisti praeitį, tada į gyvenimą įsipliesks nuostabus jausmas, kuris jus visiškai užvaldys.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Kortos „Pakabintas žmogus“, „Teismas“, „Saikingumas“. Pasitelkite visą savo ramybę, kad nereaguotumėte pykčio priepuoliais į kiekvieną dirgiklį. Gebėjimas kontroliuoti save išgelbės nuo didelių rūpesčių. Svarbiausia, kad esi tikras, kad esi teisus. Žmonės, kurie anksčiau jus šmeižė, patys atsidurs tokioje situacijoje, o jūs tik iš šalies stebėsite teisingumo triumfą.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Kortos „Teisingumas“, „Įsimylėjėliai“, „Mėnulis“. Šauliai vasario mėnesį gaus tai, ko tikrai nusipelnė. Tie, kurie buvo sąžiningi, neturi jaudintis. Viduje – harmonija, aplink – galimybių pilnas pasaulis. Tačiau ne visi jie nusipelno jūsų dėmesio. Negalite pasiduoti smulkiems troškimams, nes jų pildymas ilgam atstumia jus nuo pasirinkto didelio tikslo.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Kortos „Atsiskyrėlis“, „Teisingumas“, „Vyriausioji kunigė“. Arkano patarimas yra toks: būkite ištikimi sau ir savo principams, neskubėkite ir atkreipkite dėmesį į greitai besikeičiančius įvykius. Kai kurios naujienos gali būti jums lemiamos. Kai situacija bus aiškesnė, aiškiau matysite būdus, kaip pasiekti tikslus.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Kortos „Saikingumas“, „Teisingumas“, „Sėkmės ratas“. Vandeniams geriau galvoti savo galva, neklausyti net artimiausių žmonių patarimų. Vasario mėnesį jums gali sutrukdyti geri ketinimai įtikti kažkam, o ne sau. Objektyviai vertinkite tai, kas vyksta. Įvykiai mirgės didžiuliu greičiu, tačiau svarbu likti „balne“, kad netaptume aplinkybių auka.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kortelės „Atsiskyrėlis“, „Imperatorienė“, „Žvaigždė“. Žuvys, pasiimkite šiek tiek atostogų, kad susitvarkytumėte su energijos išeikvojimu. Ji netinkamai įvertina gaunamą informaciją. Apskritai metas palankus kurti ir kurti savo likimą. Tai, ko norite, yra arčiau, nei manote, todėl svarbu paskutinę akimirką nenusisukti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com