0

Septynios žinomos mamos, auginančios dvynukus

Share
  • 2023-01-31


Dviejų vaikų gimimas iš karto – didžiulė laimė, bet kartu ir didžiulė atsakomybė. Kai kurios žinomos mamos turėjo galimybę tai patirti savo pavyzdžiu.

Šiandien papasakosime, kurios iš užsienio žvaigždžių augina dvynius ir kaip joms pavyksta susidoroti su šia sunkia užduotimi.

Julija Roberts

Populiari aktorė 2004-aisiais su operatoriumi Danieliumi Modero pagimdė dvynius, dukrą Hazel ir sūnų Finneasą. Pastojo IVF procedūros dėka. Gimus vaikams, Julija padarė trumpą pertrauką savo karjeroje. O 2007 metais ji pagimdė trečią vaiką – Henriko sūnų. 

Kaip sako pati aktorė, savo vaikams ji visada norėjo normalios vaikystės, be dažnų pasirodymų, interviu ir fotosesijų. Be to, ji visada mokė vaikus būti savarankiškais, jau gana jauname amžiuje jie mokėjo patys gaminti pusryčius ir tvarkytis kambarį.

Alla Pugačiova

Šie dvyniai bene žinomiausi Rusijoje. Alla Pugačiova ir Maksimas Galkinas tapo tėvais 2013 m., jiems gimė nuostabūs kūdikiai – Lisa ir Harry. Tuo metu Divai buvo 63 metai ir ji su vyru naudojosi surogatinės motinos paslaugomis. Dabar dvyniai auga labai protingi ir gabūs vaikai, užsiima muzika, mokosi užsienio kalbų. Išoriškai vaikai labai panašūs į savo tėvus.

Dženifer Lopez

2008-aisiais J. Lo susilaukė dvynių, tada jai buvo beveik 40 metų. Nėštumas nebuvo labai lengvas, bet jai pavyko ir gimė berniukas Maximillianas Davidas bei mergaitė Emma Maribel. 

Kaip prisipažįsta menininkė, ji labai griežta mama, stengiasi nelepinti savo vaikų. Jie mokosi paprasčiausioje mokykloje, retai žiūri televizorių, mokosi tinkamai valdyti pinigus ir padėti tiems, kuriems reikia.

Anna Kurnikova

Buvusi tenisininkė su Enrique Iglesias susipažino 2001-aisiais, o 2017-aisiais susilaukė dvynių Lucy ir Nicholas. Pora dažnai skelbia savo vaikų nuotraukas savo socialiniuose tinkluose. Vaikai mokosi rusų, anglų ir ispanų kalbų. O 2020 metų pradžioje Anna pagimdė dukrą Mariją.

Sarah Jessica Parker

Aktorė daugiau nei 20 metų buvo ištekėjusi už aktoriaus Matthew Brodericko ir pora turi tris vaikus. Pirmasis sūnus Jamesas Wilkie gimė 2002 m., o po to Sarah nespėjo sėkmingai pagimdyti vaiko. Pora po daugybės bandymų nusprendė pasinaudoti surogatinės motinos, kuri 2009 metais susilaukė dvynukų, paslaugomis. 

Marion ir Tabitha yra labai kūrybingi vaikai, jie mėgsta šokti, piešti ir, žinoma, gražiai rengtis kaip jų mama. Bet įdomiausia, kad merginos mokosi skirtingose ​​mokyklose, tai buvo jų sprendimas, kiekviena nori išlaikyti savo individualumą.

Diana Arbenina

2010 metais dainininkė nustebino savo gerbėjus pranešimu, kad tapo mama. Dukra Marta ir sūnus Artiomas gimė IVF dėka. Pati Diana augina vaikus ir stengiasi daug nesižavėti. Menininkė prisipažįsta, kad su jų išvaizda jos gyvenimas įgavo naują prasmę.

Angelina Jolie

Garsiausia daugiavaikė mama 2008 metais susilaukė dvynių. Angelina Jolie ir Bradas Pittas turi berniuką Knoxą ir mergaitę Vivienne. Naujagimių nuotraukos bulvariniams laikraščiams parduotos už rekordinę sumą. Visos pajamos buvo skirtos labdarai. Dabar dvyniams jau 12 metų, jie neina į mokyklą, renkasi mokymąsi namuose. O Vivienne net vaidino filmuose, filme „Maleficent“ ji atliko mažosios Auroros vaidmenį.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com