0

Grėsminga Vangos prognozė 2023 metams

Share
  • 2023-01-31


Nors neregė bulgarų mistikė Baba Vanga mirė 1996 m., ji iki šiol vis dar puikuojasi antraštėse dėl savo sugebėjimų nupasakoti ateitį. Vanga išgarsėjo dėl daugybės ateities prognozių, įskaitant tokius įvykius kaip rugsėjo 11-oji ir Donaldo Trumpo iškilimas.

Mistikė ateitį išpranašavo iki 5079 metų. Remiantis Vangos prognozėmis, 2023-ieji gali nebūti patys geriausi metai.

Kaip pranešė dokumentinės televizijos kanalas „Sky History“, Vanga tvirtino, kad 2023 metai prasidės saulės audra su pragaištingomis pasekmėmis.

Tai gali reikšti kelis reiškinius žvaigždės paviršiuje: saulės blyksnius ir didžiulius plazmos išsiveržimus. Jie gali pasiekti Žemę ir padaryti didelę žalą, pavyzdžiui, sunaikinti elektros tinklus ar nutraukti komunikacijos paslaugas ir sukelti sumaištį.

Ekspertai netgi perspėjo, kad didelis saulės aktyvumas gali sutrikdyti elektros energijos tiekimą, kuris truktų daugelį metų.

Kitas mistikės spėjimas taip pat yra mokslo srityje, nes ji užsiminė, kad Žemės orbitos pasikeitimas įvyks kitąmet.

Kiekvienais metais Žemė aplink Saulę nukeliauja 584 mln. mylių, ovalo formos, o ne tobulo apskritimo trajektorija. Žemės orbita gali šiek tiek pasislinkti dėl kitų planetų gravitacinių jėgų, nors toks radikalus poslinkis vos per metus būtų pražūtingas.

Tai sukeltų baisių pasekmių aplinkai – kylančią temperatūrą ir padidėjusį radiacijos lygį.

Vanga taip pat turėjo viziją, kad 2023-iaisiais bus atlikti biologinio ginklo bandymai, o tai ypač aktualu atsižvelgiant į dabartinį geopolitinį klimatą.

Verta paminėti, kad Vangos prognozės yra labai paslaptingos ir jų detalės dažnai nutylimos. Be to, daugelis kitų jos prognozių buvo užginčytos.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com