0

Bendra astrologinė prognozė 2023 m. pavasariui kiekvienam zodiako ženklui

Share
  • 2023-01-30


Pavasaris – puikus metas atnaujinti savo gyvenimą. Garsūs astrologai siūlo dvylika Zodiako ženklų rekomendacijų, padėsiančių 2023 metų pavasarį gyventi džiaugsmingą ir įdomų gyvenimą.

AVINAS


Šį pavasarį Avinas staiga pajus precedento neturintį poreikį padėti kitiems žmonėms. Jau kovo pradžioje spinduliuosite optimizmu ir demonstruosite neįprastą empatijos lygį aplinkiniams. Labai greitai Avino gyvenime atsiras žmogus, kurį jie globos ir mielai jį globos. Gali būti, kad po jūsų rūpestingu sparnu pateks nauji darbo kolektyvo nariai ar pasisvečiuoti nusprendęs giminaitis.

JAUTIS

Jautis norės pakeisti natūralų konservatyvumą ir rimtai nustebinti kitus. Pagaliau nuspręsite atnaujinti ar net pakeisti savo įprastą įvaizdį, kuris sukels jūsų artimųjų ir ypač jūsų sielos draugo susižavėjimą. Žvaigždėms patariama įsiklausyti į vidinius norus ir nebijoti eksperimentų, kurie ne tik pakeis Jaučio išvaizdą, bet ir pridės ryžto bei pasitikėjimo savimi.

DVYNIAI

Pasibaigus žiemai Dvynių laukia rimtas pasirinkimas. Į jūsų gyvenimą grįš tam tikra praeities situacija, reikalaujanti atsakingų veiksmų. Sėdėti kampe ar ignoruoti problemą neveiks. Teks priimti sunkų sprendimą, susijusį su asmeniniais santykiais. Jei dvejosite ir delsite atsakyti, galite užtraukti naujų sunkumų.

VĖŽYS


Įpusėjus pavasariui Vėžiai staiga supras, kad per ilgai sėdėjo ir nuspręs leistis į kelionę. Tokių netikėtų veiksmų priežastis bus gerų pažįstamų ar draugų pakvietimas. Suprasite, kad kartais net malonu rizikuoti, todėl nedvejodami organizuojate naujų savo „aš“ pusių paieškas. Būtent šioje kelionėje Vėžiai ras įkvėpimo šaltinį ir užmegs įdomių pažinčių.

LIŪTAS

Liūtai 2023 metų pavasarį turėtų įsiklausyti į savo savijautą ir neignoruoti kai kurių simptomų. Jei nuspręsite slėptis už darbų, galite laukti, kol grįš ligos, su kuriomis, atrodo, jau seniai atsisveikinote. Gydykite savo kūno pavojaus signalus išmintingai ir apsilankykite pas specialistą. Tikėtina, kad sveikatos pablogėjimo priežastis bus per dideli darbo krūviai. Stenkitės tinkamai įvertinti savo fizinius išteklius ir neprisiimkite papildomų funkcijų nuo 2023 m. balandžio iki gegužės mėn.

MERGELĖ

2023 metų pavasarį Mergelėms teks sumokėti už anksčiau priimtus skubotus sprendimus. Žvaigždės nepataria imti paskolų kai kurioms idėjoms įgyvendinti, kad vėliau nenukentėtų dėl gerokai ištuštėjusios piniginės. Pasibaigus žiemai apetitą pažabokite, o tada, atėjus šiltajam sezonui, rasite apvalią sumą, kurią galėsite išleisti svarbesniems projektams. Atkreipkite dėmesį į investicijas į savo verslo plėtrą ar akcijų pirkimą.

SVARSTYKLĖS


Nuo 2023 metų kovo pradžios Svarstykles nuo galvos iki kojų lems sėkmė. Visą pavasarį jums seksis visuose frontuose. Karjeros srityje Svarstyklėms pavyks pasiekti reikšmingą paaukštinimą, o meilės srityje – abipusį joms patinkančio žmogaus susidomėjimą. Gegužės pabaigoje kelionės garantuotai praplės kai kurias žinias, iš kurių sugrįšite visiškai naują ir pailsėjusį žmogų.

SKORPIONAS

Pirmoji pavasario pusė Skorpionams bus skirta kasdienių problemų sprendimui. Pasirodo, kai kuriems iš jų prireiks didelių finansinių investicijų, kurių tikrai nesitikėjote. Neskubėkite panikuoti ir teisingai nustatykite prioritetus, pradėdami nuo pagrindinių dalykų. Atsisakykite netinkamos nepriklausomybės ir nedvejodami kreipkitės pagalbos į mylimą žmogų, kuris išreikš norą jus palaikyti.

ŠAULYS

Pavasarį Šauliams teks spręsti biurokratinius reikalus, kurie juos ilgai neramins. Į iškilusius įsipareigojimus žiūrėkite rimtai, kad vėliau negrįžtumėte prie senų problemų. Tik įgyvendinus užsibrėžtus tikslus, Šaulys gali kurti karjerą. Balandžio viduryje turėsite pademonstruoti savo sėkmę vadovybei ir, jei rezultatas bus teigiamas, tikėtis augimo per gretas.

OŽIARAGIS


Pavasario pradžioje Ožiaragiams teks taikstytis su lėtu progresu visose srityse. Žvaigždėms susiformavusį laiką patariama užpildyti savo talentų ugdymu. Investuoti į save bus naudinga ir naudinga veikla. Vos po poros mėnesių galėsite pritaikyti savo naujus įgūdžius, siekdami sėkmės darbe. Šiuo atveju Ožiaragiams tiks posakis „viskas, kas daroma, yra į gerąją pusę“.

VANDENIS

Vandenių laukia tolimos kelionės ir daug žadančios verslo kelionės, kurios gali atverti jiems naujus horizontus ir tuo pačiu pabloginti santykius su artimaisiais. Kad neatsidurtumėte tarp dviejų ugnių, turėsite parodyti visą savo diplomatiją arba padaryti sunkų pasirinkimą. Nepamirškite pasverti visų „už“ ir „prieš“ – ir tik tada priimkite sprendimą, kuris gali labai pakeisti jūsų įprastą gyvenimą.

ŽUVYS

Pirmoji pavasario pusė privers Žuvis atidžiau elgtis su santaupomis. Turite įsigyti didelį ilgai lauktą pirkinį, bet tik su sąlyga, kad ateityje sutaupysite. Jei negalite atsisakyti trumpalaikių išlaidų, rizikuojate niekada neišsipildyti savo senos svajonės. Pasistenkite rimčiau žiūrėti į savo potraukį švaistyti, nes kartais reikia mokėti susivaldyti, kad pasiektumėte didelį tikslą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com