0

Kurių Zodiako ženklų atstovai neturėtų būti kartu

Share
  • 2023-01-29


Astrologė Julija Lifanova kalbėjo apie tai, kurios poros pagal zodiako ženklus neturėtų būti kartu. Savo santykius jie gali paversti tikra melodrama. Jiems sunku rasti bendrą kalbą ir užmegzti tvirtus santykius. Kai kuriems iš jų geriau visai nebūti pora, o išlikti gerais draugais amžinai.

Zodiako ženklai, kurie niekada nebus kartu


Avinas ir Vėžys

Tai du visiškai priešingi zodiako ženklai, kurie negali būti kartu. Jų santykiai primins tikrą persekiojimą, nes kiekvienas iš jų sieks įrodyti savo pranašumą kitam. Jiems sunku suprasti vienas kitą, o kartais to padaryti visiškai neįmanoma.

Avinai mėgsta eksperimentuoti, o Vėžiai stengiasi judėti pagal anksčiau susikurtą planą. Avino ženklo atstovai yra atšiaurūs, o su minkštaisiais Vėžiais tai nedera. Kartais Vėžiams sunku atlaikyti partnerio spaudimą, dėl to dažnai kyla konfliktų ir nesutarimų santykiuose.

Vėžiai yra labai paslaptingi, nėra įpratę kalbėti apie savo veiksmus ir planus, o Avinams tai nepatinka, jie dažnai dėl to kenčia.

Šaulys ir Žuvys

Šauliai yra pripratę prie prabangaus gyvenimo, o Žuvys gali erzinti. Visų pirma jie turi romantiką, dvasinę sielų vienybę ir meilę. Visa tai Šauliams svetima, ir jie net nesistengia skirti savo laiko ir metų tam, kad suprastų subtilią Žuvų dvasinę materiją. Visa tai gali atimti iš jų gyvenimo kontrolės jausmą. Tokie santykiai truks neilgai ir subyrės kiekvieną kartą nusprendus suartėti.


Jų santykiuose nuolat atsiras prieštaravimų, kurie siejami su skirtingu požiūriu į šeimą, partnerystę ir draugystę. Norint rasti „bendrą kalbą“, vienam iš partnerių teks labai pasistengti.

Šauliai savo gyvenime labiausiai vertina laisvę ir nepriklausomybę. Tuoktis jie neskuba, todėl partneriui teks ilgai ištverti ir laukti, kai nuspręs žengti tokį rimtą žingsnį.

Skorpionas ir Liūtas

Skorpionai santykiuose labiau vertina saugumą. Jiems reikia žmogaus, kuriuo galėtų pasitikėti. Liūtas myli laisvę ir jam sunku suprasti Skorpioną, nes jis leidžia prie savęs tik patikimus žmones. Savo tiesmukiškumu jis nuolat įžeis Liūtą. Tokie santykiai pasmerkti nesėkmei, jais nepasitikėsite.

Be kita ko, Skorpionas gali sau leisti užmegzti romaną, kurio Liūtai visiškai nepriima. Santykiuose jie vertina nuoširdumą ir lojalumą.

Ši pora susiras gerų draugų, todėl neturėtų galvoti apie santykius ir santuoką.


Vėžys ir Dvyniai

Vėžiai dažnai patiria nuotaikų svyravimus. Jie gali džiaugtis, o po poros minučių ims liūdėti. Dvyniai yra nerūpestingi, tačiau labai dažnai persigalvoja ir dėl bet kokios priežasties. Tokius santykius galima palyginti su kalneliais.

Dažnai Vėžiai partnerio atžvilgiu elgiasi atsiskyrę ir šaltai, o tai savo ruožtu jį erzina. Jie niekada nieko vienas kitam nesako, ypač jei jiems reikia pagalbos arba ištiko rimta bėda. Jiems lengviau paprašyti artimo ar pažįstamo padėti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com