0

Kokia bus žiemos pabaiga pagal kinų horoskopą 2023 m. vasario mėn

Share
  • 2023-01-29


Kad būtumėte tikri dėl rytojaus, tiksliau – mėnesio, siūlome pažvelgti į kinų horoskopą 2023 metų vasario mėnesiui. Astrologė Anna Guseva padės išsiaiškinti, kas šiuo laikotarpiu laukia kiekvieno Rytų kalendoriaus ženklo. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas žmogus gali paversti bet kokius sunkumus savo naudai, jei jis tikrai to nori. Be to, visi esame unikalūs, o horoskopo patarimus reikėtų išbandyti būtent mūsų gyvenimui.

Kas laukia kiekvieno Rytų kalendoriaus ženklo 2023 m. vasario mėn


Žiurkė

Sėkmė žiemos pabaigoje taps ištikimu Žiurkių palydovu. Jie bus tokie žavūs, kad daugelis žmonių norės tapti jų draugais. Tačiau būkite atsargūs ir išrankūs – ne visi žmonės gali tikėtis kažko gero. Jei jums pasiūlys investuoti į rizikingą verslą, nedelsdami atsisakykite. Mėnuo praeis laimingai, jei susitelksite į rutiną, bet mintyse tai padarysite romantišką. Galvokite apie savo darbą su meile ir dėkingumu.

Jautis

Atėjo laikas skinti 2022 m. pabaigoje atlikto darbo vaisius. Būdamas tikras darboholikas, sugebėjai pranokti visus viršininkų lūkesčius, todėl tikėtinas paaukštinimas ar premija. Tai bus labai naudinga, ypač jei seniai svajojote įsigyti ką nors naudingo savo namams. Merginos, kurios palaiko santykius, gali gauti santuokos pasiūlymą. Pagalvokite, ką atsakyti.

Tigras

Tigrai neturėtų dvejoti ir sėdėti ramiai. Kuo aktyvesnis bus jūsų gyvenimas, tuo daugiau džiaugsmo ir naudos gausite. Pats darbas atiteks į rankas, o kartu ir piniginės premijos. Tačiau finansai gali ateiti ir iš ten, kur nesitiki. Jei jums patinka pirkti loterijos bilietus, nepraleiskite progos vasario mėnesį. Vienintelis dalykas, kuris gali nuliūdinti, yra žinios iš mylimo žmogaus.


Triušis

Atėjo jūsų metai, todėl galite pasijusti tikru gyvūnų karaliumi. Vasario pabaigoje būsite „ant žirgo“ – rytų horoskopas žada padidėjusį aktyvumą darbo srityje. Romantiški santykiai spindės stabilumu, todėl nekantrėsite laukti įdomių įvykių. Tačiau vieniši Triušiai, deja, kol kas tokie liks.

Drakonas

Drakonai turės stumti, nes valdžia gali pareikalauti papildomų darbų. Tai paskatins jus išmokti naujų įgūdžių. Nepraleiskite progos susipažinti su naujais žmonėmis, ypač jei jūsų širdies šiuo metu niekas neužima. Taip pat verta spręsti buitines bėdas, taisyti įrangą, kol visa tai netaps tikra problema.

Gyvatė

Pagal horoskopą jūsų laukia kelias, tiksliau – skrydis. Kad neišmestumėte pinigų, pirkdami bilietus būkite atidūs, viską patikrinkite du kartus. Verta po ranka turėti raminamųjų, nes nauja aplinka gali būti per daug įtempta. Tačiau yra ir pliusas – tai malonus ilgesys įsimylėjėliams, kurių nėra šalia.


Arklys 

Turite prisiminti mėgstamus atsipalaidavimo būdus, nes jų jums prireiks. Bus daug užduočių, kurios vargu ar bus išspręstos vienu metu. Neskubėkite ir būtinai daug pailsėkite. Nėra nieko brangesnio už sveikatą, ir jūs vis tiek neuždirbsite visų pinigų.

Ožka

Nestabilus mėnuo laukia ir Ožkų. Disharmonija santykiuose ir darbo reikalavimai jus nenumaldomai draskos. Bet liniją reikia nubrėžti. Darbe galvokite apie įprastų užduočių atlikimą, o namuose – asmeniniais reikalais. Priešingu atveju galite padaryti klaidų abiejose srityse.

Beždžionė

Vieni rytų horoskopo ženklo atstovai vasarį išeis atostogų, kiti dirbs pusbalčiais, net nepavargdami. Tai gera proga pasirūpinti asmeniniu gyvenimu. Laukia atsisveikinimas ir širdį veriantys prisipažinimai. Tačiau tuo pačiu teks atkreipti dėmesį į vyresnius šeimos narius. Jūsų eilė jais rūpintis.


Gaidys

Paskutinis žiemos mėnuo padovanos nepamirštamų susitikimų. Tas, apie kurį ilgai svajojote, pagaliau atkreips į jus dėmesį. Tačiau jums reikės maksimalaus atvirumo ir natūralumo. Saugokitės, kad neatrodytumėte, kas esate iš tikrųjų, nes kada nors visos kaukės vis tiek bus nuimtos. Verslo reikaluose viskas bus kontroliuojama net ir be didelio jūsų dalyvavimo. Bet jei nori, gali parodyti savo gabumus ir parodyti, kam esi geras.

Šuo

Gali būti, kad 2023 metų vasarį Šunys gaus svajonių vietą. Tačiau tai neturėtų pasukti galvos. Nesivelkite į visas rimtas bėdas, net jei pajamos staiga išaugtų, kitaip galite prarasti viską, ką turite. Planuokite savo biudžetą, pirkiniams skirdami tik „nemokamus“ pinigus.

Kiaulė

Šis mėnuo atneš pripažinimą tiems ženklo atstovams, kurie jau seniai apie tai svajojo. Galite drąsiai prisiimti atsakomybę, nes likimas už jus „serga“. Laimingas laikotarpis taip pat gali būti naudojamas šeimos laimei rasti. Jei jūs ir jūsų partneris jaučiate harmoniją, paskubėkite įforminti santykius. O jei ne, atidžiau pažvelkite į aplinką – tikriausiai nepelnytai ignoravote ką nors verto.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com