0

Kaip Jenna Ortega ir kiti „Trečiadienio“ aktoriai atrodo realiame gyvenime

Share
  • 2023-01-29


naujienos

Kaip Jenna Ortega ir kiti „Trečiadienio“ aktoriai atrodo realiame gyvenime


Naują serialą „Trečiadienis“ daugelis įsimylėjo nuo pirmųjų minučių. Jis su dideliu greičiu užėmė aukščiausią vietą reitinguose ir per trumpą laiką surinko rekordinį peržiūrų skaičių.

Aktoriai, vargu ar tikėjosi tokios žiūrovų reakcijos ir vieną dieną pabudo kaip žvaigždės. Nieko keisto, kad įžymybės sužavėjo visuomenę ne tik savo aktoriniu talentu, bet ir išvaizda. Kai kurie personažai atrodo beveik taip pat, kaip gyvenime, o kai kurie visai nepanašūs į save.

Jenna Ortega


Aktorė, kuri atlieka pagrindinį tamsios ir paslaptingos mergaitės Wenday Addams vaidmenį, kuri mažai empatiška ir yra visiškai be emocijų.

Iš tikrųjų, Jenna nėra vien tik juodos spalvos gerbėja, kaip seriale, ji turi rudus plaukus ir tikrai šypsosi.

Emma Myers

Mergina, vaidinanti Wenday draugę, yra Enid Sinclair. Emos personažas mėgsta rožinę spalvą, turi šviesius plaukus, kurių sruogos dažytos rožine ir mėlyna spalvomis.

Gyvenime aktorė nėra rožinės spalvos gerbėja, o jos plaukai rudi. Nors, panašu, šviesi šukuosena merginai patiko, o plaukus ji kiek pašviesino.

Percy Hynes White

Percy vaidino Nevermore mokinį, kuris yra įsimylėjęs pagrindinę veikėją. Seriale herojus turi ilgus tamsius plaukus.

Realybėje aktorius taip pat nešioja ilgus plaukus, kuriuos tikriausiai užsiaugino specialiai vaidmeniui.

Christina Richie

Paslapčių kupinoje Nevermore mokykloje aktorė atliko mokytojos vaidmenį. Jos išvaizda buvo įsimintina – raudoni plaukai, dideli akiniai ir puošnus įvaizdis.

Gyvenime žvaigždė turi trumpą tamsų kirpimą, neturi akinių ir atrodo kitaip.

Catherine Zeta-Jones

Moteris atliko Motinos Wenzday vaidmenį – Morticia Addams. Ji turėjo ilgus juodus šilkinius plaukus, ryškiai juodą makiažą ir vilkėjo iki grindų siekiančius chalatus.

Realiame gyvenime Katherine turi rudus plaukus, tačiau jai patinka ir ilgos suknelės bei ryškus, bet ramesnių spalvų makiažas.

Luisas Guzmanas

Aktorius vaidina pagrindinio herojaus Gomezo Addamso tėvą. Personažas atrodo keistai, turi neįprastą šukuoseną ir trumpus ūsus.

Fredas Armisenas

Vyras atliko pagrindinės veikėjos dėdės, vardu Dėdė Festeris, vaidmenį, jis neturėjo plaukų, turėjo mėlynių po akimis ir neįprastai baltą odą.

Realiame gyvenime jis visai ne toks, plaukai tamsūs, nešioja akinius, oda atrodo gaivi ir sveika.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com